דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

"אחרי החגים" – שומרים על מרפאת שיניים רווחית גם בתקופות חלשות

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

אין מרפאת שיניים שלא מכירה את השקט של החגים. חודש ספטמבר מביא איתו ירידה תלולה בסגירת תכניות טיפול, הנטייה הכללית היא לדחות את כל מה שאפשר והמרפאה מתרוקנת למעט מקרי חירום. כל המשק נכנס לקיפאון והתשובה שתשמעו הכי הרבה היא: "נדבר אחרי החגים".

אם גם המרפאה שלך סובלת מירידה בהכנסות בתקופת החגים, כדאי לדעת שזו תופעה מוכרת אך ממש לא חייבים להשלים איתה.

מה עושים?

 1. נערכים מראש עם תכנית שיווקית
  שיווק חכם ידאג למלא את המרפאה שלכם גם בתקופת החגים. השתמשו בערוצי השיווק העומדים לרשותכם, צרו מבצעים אטרקטיביים שימשכו מטופלים למרפאה.
  חשבו על הצורך של המטופלים דווקא בעונה הזו, צאו מהקופסה ותנו מענה יצירתי (למשל בייביסיטר לילדים בזמן שההורים בטיפול, או ביקורת/טיפול שיננית במחיר מיוחד כדי לצאת לחופשה בראש שקט).
  שימו דגש בשיווק על טיפולים שעונים על צורך ספציפי לתקופה, כמו לדוגמה הלבנת שיניים, כדי להיראות טוב ליד שולחן החג.
 2. צמצום הוצאות
  בדקו היכן ניתן לקצץ בהוצאות, על מנת להשאיר מקסימום רווח. קיצור שעות עבודה של כח אדם לא חיוני, חופשה מרוכזת וכד', יכולים לעזור לכם להישאר עם יותר כסף בקופה.
 3. ניצול הזמן להשקעה בתשתיות ולכל אותם דברים שאף פעם אין זמן אליהם ואשר מהווים פוטנציאל להכנסות עתידיות בהמשך.
  השוואה בין ספקים, החלפת ציוד, הרצאות, השתתפות בכנסים ועוד ועוד… זה הזמן לכל אותם דברים שיקדמו את המרפאה ושאף פעם לא מצליחים להגיע אליהם.
  גם שיווק "תדמיתי" (בניגוד ל"הארד סייל") ישא פירות בעתיד ויעזור לאזן את התמונה הפיננסית.

רוצים להגדיל את ההכנסות של המרפאה כל השנה?

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, שינניות, סייעות, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

עוד כדאי לדעת שהמשתתפים בקורס נהנים מ"קורס לכל החיים" וזכאים לחזור בכל עת לרענן תכנים ולהתעדכן בחומר ללא תשלום.

ההרשמה לקורס נובמבר 2016 כבר החלה!

פרטים נוספים על המחזור הבא בקישור: http://lp.vp4.me/rnra  בפייסבוק:https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר