דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

המדים הרפואיים והביגוד במרפאה סוגרים לך עסקאות

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

ההבדל המיתוגי העצום וההשפעה שיש למדים הרפואיים, לביגוד המקצועי ולחלוק הרופא, הם קריטיים ליכולת לסגור תכניות טיפול. במילים אחרות, המדים הרפואיים שאתה וצוות המרפאה לובשים שווים לכם כסף. האמרה הידועה אומרת ש"הבגד עושה את האדם", במקרה שלנו "הבגד עושה את הרופא".

מדים רפואיים לביסוס מקצועיות

כשאדם מגיע לקבל שירות מבעל מקצוע, יש לו דימוי בראש כיצד בעל המקצוע אמור להיראות. הוא מצפה להופעה מסוימת ולסטנדרטים ברורים של ניראות. לכן, גם אם מדובר במומחה הגדול ביותר, אם הוא לא יראה כפי שהמטופל מדמיין רופא מומחה, הוא לא יתפס ככזה בעיניו.

מילה זו מילה כשלובשים את הביגוד הנכון

מדים רפואיים מקנים ללובשים אותם סמכות מקצועית. אבחנה, תכנית טיפול, המלצות רפואיות והתנהלות של רופא-מטופל, מתבצעים בצורה חלקה וטובה יותר כשהרופא וצוות המרפאה משדרים סמכות מקצועית באמצעות הביגוד המתאים.

מיתוג המרפאה

מדים רפואיים הם חלק בלתי נפרד ממיתוג המרפאה ויצירת שפה ויזואלית ייחודית שגורמת למטופלים לזהות ולהזדהות איתה. בדיוק כפי שאתה משקיע בעיצוב המרפאה, בעיצוב לוגו וניירת, עליך להמשיך את המיתוג במרפאה באמצעות בחירה חכמה של ביגוד רפואי לצוות המרפאה. הן בבחירה של צבעוניות המתכתבת עם צבעוניות המותג, הלוגו והעיצוב במרפאה והן באמצעות נגיעה אישית המושגת על ידי רקמה של הלוגו של המרפאה על המדים.

אין מקצועי יותר וממותג יותר מזה.

 מדים רפואיים שווים כסף

כל אלה, שווים לך הרבה מאד כסף ומושגים בקלות באמצעות בחירה נכונה של ביגוד רפואי. הם משדרים הצלחה, מעבירים את המסר הנכון ועושים את ההבדל שגורם למטופל להעדיף דווקא אותך.

מדיגל סטייל מציעה לך את המדים הרפואיים המושלמים למרפאה שלך!

מדיגל סטייל מציעה לך את המדים הרפואיים הטובים בעולם, של חברת צ'ירוקי האמריקאית. מדים אלה הם הבחירה של אלפי מוסדות רפואיים ברחבי העולם ומצטיינים בשילוב של איכות גבוהה במיוחד, מגוון רחב של גזרות ודגמים ושלל צבעים.

המדים הרפואיים שמדיגל סטייל מציעה קלים במיוחד לתחזוקה, אל-קמט ואל-כתם. הבדים נעימים, גמישים ונושמים, ולוקחים בחשבון את ההיגיינה של הרופא ושל המטופל גם יחד.

בואו להכיר את הקולקציות החדשות!

לתיאום מדידה, התקשרו 052-2525224. ניתן להזמין אותנו עד אליכם למרפאה לשירות מדידה והתאמה (בהתחייבות רכישה).

חפשו אותנו גם בפייסבוק .


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר