דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

חשיבות הצוות לרווחיות המרפאה

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

כשצוות הייעוץ של "כנסים 2000" מגיע למרפאת שיניים, לא תמיד ניתן במבט ראשון להבין מדוע מרפאה אחת מצליחה ומרפאה שנייה לא מצליחה למלא את היומן. גם אם הרופאים מקצועיים ומושקע כסף רב בשיווק, למרפאות המצליחות יש סוד שהופך אותך לכאלה. הסוד של מרפאות השיניים המצליחות היא היכולת של המרפאה לרתום את כל צוות המרפאה להצלחתה ולנצל באופן מיטבי את כל אחת מהפונקציות במרפאה כמרכז רווח, ככלי שיווקי וככלי לשימור ולשירות לקוחות.

החל מהמזכירות, ממנהלת המרפאה, הסייעות, השינניות וכל הרופאים העובדים בה, לכל אחד תפקיד קריטי להצלחת המרפאה.

מזכירות – ניהול נכון של היומן מוודא ניהול זמן יעיל ונכון. מערך תזכורת פעיל מוודא שכל התורים מתקיימים ומאפשר שיווק של טיפולים נוספים, ביקורת ועוד.

מזכירה יעילה אשר מקדמת את הפונים בחיוך, נותנת מענה טלפוני אדיב ומצליחה לטפל בהצלחה באחוז ניכר מהפניות, תורמת באופן ישיר להגדלת רווחיות המרפאה.

שיננית יכולה בקלות להפוך למרכז רווח משמעותי במרפאה, לעוגן עבור מטופלים חוזרים ואף להפנות לרופאים במידת הצורך. אם תדעו לבחור את השיננית הנכונה ולהדריך אותה, היא יכולה להיות משמעותית ביותר לרווחיות המרפאה.

הסייעות וכן הרופאים במרפאה – דרך ההתנהלות שלהם תכריע אם מטופלים יבחרו בהם לביצוע תכנית הטיפול, אם מטופלים יחזרו אם ימליצו על המרפאה לחבריהם.

כאמור, יכולות השיווק של צוות המרפאה, תודעת השירות שלהם והמוטיבציה שלהם להפוך את המרפאה לסיפור הצלחה, יכול לעשות את כל ההבדל.

מה עושים?

ראשית, מבינים את החשיבות של כל הצוות לרווחיות המרפאה.

שנית, מגייסים את הצוות לקידום היעדים המשותפים במרפאה. זאת באמצעות מגוון דרכים ותתפלאו, לא רק באמצעות תגמול כספי.

להשתייך למרפאה מצליחה הוא תגמול בפני עצמו וקידום פעולות של גיבוש הצוות, מתן תנאי עבודה נאותים, הדרכה מתאימה, מתן אפשרות לקידום, למידה והתפתחות אישית במסגרת המרפאה, הם דברים שאסור להקל בהם ראש ויכולים להיות בעלי ערך ומשמעות.

מומלץ לשוחח עם צוות המרפאה, לשמוע, להשמיע ולצאת יחד לדרך משותפת עם מטרה עליונה ממעל – הצלחת המרפאה.

כנס דנטל טים ה-4 לצוותי מרפאות שיניים ב-21.10.15 במרכז הכנסים אווניו

כנס דנטל טים הוא הכנס היחידי המיועד לצוותי מרפאות מלאים ומטרתו לגבש את הצוות ולספק כלים לניהול, שיווק וקידום המרפאה באופן מערכתי.

הוא מתקיים בהצלחה זו השנה הרביעית ומציע הרצאות של מיטב המומחים ומושבים מרתקים. תכנית הכנס תתפרסם בקרוב.

בינתיים, שמרו את התאריך ביומנים ותנו לצוות המרפאה שלכם עוד סיבה טובה להתגאות להשתייך למקום שמשקיע בו.

צוות המרפאה


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר