דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

יש חדש בתכניות הייעוץ והליווי למרפאות שיניים של כנסים 2000

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

שלום רב,

אני שמחה לשתף אתכם בעדכון ובשדרוג משמעותי שביצענו בשירות הייעוץ, הליווי והחניכה של כנסים 2000 למרפאות שיניים.

בעקבות משובים שקיבלנו מן השטח וחשיבה מאומצת , במטרה לספק ערך רב יותר ותוצאות מהירות ומדויקות יותר ללקוחותינו, החלטנו לשים דגש בגישה עניינית וביצועית שמביאה חדשנות, רעננות ובעיקר – הכנסות!

השוק העסקי הוא שוק תוסס שמשתנה במהירות. זאת , במיוחד בענף רפואת השיניים , שסובל מתחרות קשה, עולה ויורד על פי גחמות רגולטוריות. ונדרש לאילוצים שאינם קיימים בענפים אחרים.

מכיוון שבכנסים 2000 אנו לא שוקטים לעולם על השמרים, שואפים להוביל את השוק ולתת ללקוחותינו את הכלים המעשיים הטובים ביותר להצלחה, הבנו שמה שעבד בעבר – היום אינו טוב מספיק דיו , ועלינו לתת לכם יותר – ובגדול!

לפיכך, הגדלנו את מיגוון יועצי השטח שלנו ואנו מפעילים רשת של מומחים במיגוון תפקידים והתמחויות, כל אחד ואחת בעלי ניסיון עצום של כ- 25 שנה. בחרנו אנשים ונשים שבאים מתוך התחום וחיים את מרפאות השיניים דרך הרגליים. ביניהם תמצאו סייעות מנוסות, מנהלות מרפאה בשטח, אנשי שיווק, מומחי ניהול, מקצועני כוח-אדם, מומחים פיננסיים ויועצי מדיה ודיגיטל, שיאפשרו לכם ליהנות מניסיונם, ממקצועיותם ומן הידע שלהם.

אצלנו תמצאו:

  • ייעוץ ניהולי
  • ייעוץ שיווקי
  • ייעוץ פיננסי
  • ייעוץ תפקודי
  • ייעוץ משאבי אנוש ופתרונות השמה
  • ייעוץ מדיה ודיגיטל
  • ועוד ועוד

היתרון – כולם כבר ראו איך הדברים זורמים בשטח. כולם מכוונים לתת לך תוצאות מיידיות. היועצים שלנו מספקים לך מיגוון דעות, מיגוון פתרונות, סיעור מוחות עם טובי המומחים ועיניים רבות ומנוסות, שמעריכות את המצב . ומספקות זוויות חדשות ומרעננות וגישות רבות ומגוונות . אשר בסופו של דבר מתכנסות כולן למטרה אחת – להצעיד את המרפאה שלך להצלחה.

כאשר השוק משתנה – גם הגישה לייעוץ, לליווי ולחניכת מרפאות שיניים צריכה להשתנות. כאשר עולם הניהול והשיווק מתקדם להתמקצעות ולתת-התמחות (ממש כמו ברפואת שיניים), יועץ כללי כבר אינו מספיק. מאחוריכם עומד צבא זריז ומדויק של יועצים מומחים!
אנחנו מדברים ת'כלס. אנחנו מדברים מעשית. אנחנו מדברים על שינוי עכשיו, בלי בזבוז זמן.

עוד על ליווי, ייעוץ וחניכה למרפאות שיניים בכנסים 2000 תוכלו לקרוא כאן.

אל תהססו להתקשר בכל שאלה לטלפון: 052-2525224

שלכם,

גלית סימני

וצוות הייעוץ, הליווי והחניכה של כנסים 2000


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר