דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

מה הוא מסע לקוח ומדוע אתם חייבים להכיר אותו במרפאת השיניים שלכם?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239
14/10/21

מסע לקוח הוא מונח שיווקי המתייחס לדרך שהלקוח שלכם עובר מהרגע שהוא מחפש פיתרון לבעיה שלו, מהרגע שהוא "ליד" פוטנציאלי ועד שהוא הופך למטופל משלם שקיבל מכם שירות.

בואו נחשוב רגע על המסע הארוך הזה, שיש לו מספר תחנות בדרך.

תחנה ראשונה, על הלקוח הזה לדעת בכלל שאתם קיימים. יש לו בעיה – כאב שיניים, צורך בטיפול אורטודונטי, צורך בטיפול שיננית וכד'. איפה הוא פוגש אתכם לראשונה? ברשת? בגוגל? בפייסבוק? דרך המלצה של מכרים? עליכם להבטיח שכשהלקוח הפוטנציאלי צריך אתכם – אתם נוכחים במרחב שלו ולא שקופים עבורו.

אחרי שלחץ על האתר שלכם, על המודעה שלכם או קיבל את השם שלכם, מה התחנה הבאה?
ככל הנראה, טלפון למרפאה. בתחנה הזו יש חשיבות רבה לעמדת המזכירות, לשירות שניתן בה, לתסריט השיחה עם הלקוח ולדרך בה המזכירה נותנת מענה כדי לקדם את הלקוח לתחנה הבאה במסע שלו – תיאום תור. כשל בתחנה הזו יסיים את מסע הלקוח בטרם עת.

הלקוח הגיע לתור שלו במרפאה. גם כאן, לכל אלמנט בתחנה יש משמעות. לחדר ההמתנה, לשירות שהוא מקבל ולמענה המקצועי שהוא נתקל בו. גם כאן, התור יכול להסתיים בנקודה הזו, או שהלקוח יכול להמשיך במסע ולסגור תכנית טיפול.
כאן נכנסים אלמנטים של תמחור, של יכולות מקצועיות ושל מיומנויות סגירת תכניות טיפול, אבל מסע הלקוח לא מסתיים בסגירת תכנית טיפול.

הוא ממשיך בכל פעם שבה הלקוח מגיע למרפאה לקבלת הטיפול, בפולאו אפ שהוא מקבל מהמרפאה אחרי הטיפול, בתזכורות לקראת התורים שלו ועד לסיום המוצלח של הטיפול בחיוך גדול.

ואז?

מסע הלקוח ממשיך בשימור לקוחות, בביקורות תקופתיות, בטיפולים שיננית ובהרחבת סל הטיפולים (טיפולים אסתטיים, לדוגמה).

עכשיו, כשהבנו שמדובר בתהליך מובנה, עלינו לייצר את המסלול הנכון והמותאם ספציפית למרפאה שלנו.

איזה סוג לקוחות אנחנו רוצים? מה המסלול שהם יעברו בדרך להיות לקוחות שלנו? איך נבטיח שהם ישארו לקוחות נאמנים לאורך זמן?

כי מרפאה שאין לה מסע לקוח, פשוט מאבדת מטופלים בדרך, בלי לדעת אפילו למה.

שיווק וניהול מרפאות שיניים היא המומחיות שלנו כבר למעלה מ-22 שנה, ואנחנו יודעים איך לגרום לכם ליישם את החומר התיאורטי ולהפוך את הידע להכנסות.

הצטרפו למחזור 32 של קורס ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים שיפתח ב-4 בנובמבר.

לפרטים ולהרשמה לקורס לחצו כאן >>>  https://lp.vp4.me/mq1t

קבלו עדכונים, מידע וטיפים בווטסאפ>>> https://chat.whatsapp.com/HzpcIsKIRAE0RcPAbxCTww

 

 

16/06/21

לתמחור נמוך יש יתרונות וחסרונות, כשבסופו של דבר, מה שחשוב זו השורה התחתונה. אם סוגרים אתכם הרבה טיפולים, אם אתם מוכרים – כנראה שאתם מתמחרים נכון.
אבל לתמחור נמוך יש עוד פן – הפן האנושי והסולידרי. אחרי שנה וחצי של קורונה ושל משבר בטחוני, תמחור הוגן בצד הנמוך של הסקאלה נתפס חברתי יותר, מתחשב ואנושי יותר, ואת העובדה שהייתם לטובתם ברגע האמת, המטופלים שלכם יזכרו לכם הרבה אחר כך.

 

יועצים עסקיים אומרים לכם הרבה פעמים שהמחיר הוא לא פקטור.

שמטופל יסגור איתכם גם אם תהיו יקרים יותר, אם רק יבין את הערך והבידול של הטיפול אצלכם.

אומרים לכם שמחירים זולים ממצבים אתכם נמוך ושהצרכן מחפש את מותגי הפרמיום.

אומרים לכם לא לפחד לתמחר גבוה, כי אם רק תדעו איך להציג את זה, תצליחו למכור הרבה תכניות טיפול.

זה  יפה מאד על הנייר, אבל בשטח אתם כבר יודעים שזה לא ממש עובד.

במיוחד אחרי השנה וחצי שעברנו.

חלקים רבים מהציבור הגיעו לכדי מצוקה כלכלית אמיתית ולמרות שכולנו רוצים להרוויח, יש משמעות גם איך עושים את זה.

שלא תטעו, הטענה היא לא להרוויח פחות, אבל אסטרטגיית התמחור עכשיו צריכה להתאים את עצמה למצב בשטח. והמצב בשטח מאותת על מצוקה. הצורך קיים והוא אמיתי ומי שיגלה אנושיות וחמלה עכשיו, יזכה במטופלים ובלקוחות נאמנים לשנים קדימה.

זו הסיבה בגלל אנחנו במדיגל סטייל החלטנו שלא להעלות בינתיים את מחירי הביגוד הרפואי שאנחנו מייבאים מארה"ב, למרות העלייה המשמעותית במחירי השילוח. כל מי שמסביבנו העלו מחירים ואנחנו מבינים את זה. הכל התייקר ואנחנו סופגים עכשיו את כל העלויות.

אבל קיבלנו החלטה אסטרטגית שכל עוד אחנו מסוגלים לעמוד בכך, לא נעלה את מחירי הביגוד הרופאי וניישם, הלכה למעשה, את הסולידריות הקהילתית לצוותי הרפואה ולאנשי המקצוע בארץ שזקוקים לתמיכה הזו כמו אוויר לנשימה.

אז הרווח על כל חליפה שנמכרת קטן יותר, אבל אנחנו גאים לספר שלעקרונות ולערכים שלו יש גם שוק לא קטן של צוותים רפואיים, מרפאות, אנשי מקצוע בתחום, שרוכשים יותר. הכמות גדלה משמעותית ואנחנו יודעים שביום שבו נצטרך להעלות מחירים (ומתישהו זה יקרה), הלקוחות שלנו יבינו וישארו נאמנים, כי ברגע האמת עמדנו לצידם.

זו המשמעות האמיתית של חשיבה ארוכת טווח ובניית מערכת יחסים המבוססת על אמון, עם מטופלים ולקוחות.

אז אם גם אתם נתקלתם ביועצים שקראו לכם להעלות מחירים והרגשתם אי נוחות, אנחנו ממליצים לכם ללכת עם תחושת הבטן שלכם, עם הערכים שלכם ועם הסולידריות החברתית.

היא תשתלם לכם, גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

 

לפרטים נוספים התקשרו 052-2525224

 

05/05/21

לאנשים יש זיכרון קצר. בחודש האחרון אנו רואים שהחיים חזרו לשגרה. התלמידים לבית הספר, מופעי תרבות מתקיימים, מסעדות מלאות וגם היומנים מלאים. המרפאות חזרו להתנהל כמו פעם, לפני הקורונה.

ואני שואלת – האם לא למדנו כלום מהשנה האחרונה?

מיגון מפני זיהומים צריך להיות חלק בלתי נפרד מההרגלי ההיגיינה ומשגרת היומיום בכל מקום בו מקבלים קהל. במרפאות, בקליניקות, ובוודאי במהלך טיפולים רפואיים.

מיגון בביגוד רפואי שמונע העברת זיהומים, חבישת מסיכה, כובע ומסיכת שקף, עם כל ציוד המיגון שמסביב, הוא סטנדרט בסיסי שאנחנו חייבים לשמר ולא רק בגללל נגיף הקורונה.

אנו צריכים להתלבש, להתמגן, לסטרל, לחטא ולעקר בגלל שאנחנו מטפלים באנשים ויש לנו חובה להגן ולשמור עליהם ועל עצמנו. על כל רופא/ה, מטפל/ת ובעלי קליניקות החובה למנוע העברת זיהומים ווירוסים – לאו דווקא קורונה. לא חסרים זיהומים ווירוסים נוספים, כגון הפטטיס A, הפטטיטיס B והפטטיס C, הוירוסים HIV, EBV, CMV ועוד ועוד. כולם יכולים לעבור בין רופאים לפציינטים, בין שיננית לסייעת למטופל, בין קוסמטיקאית ללקוחה ולבני משפחותינו, ועוד ועוד.

הקורונה הגיעה בכדי ללמד אותנו לשנות הרגלים ולהעביר את המסר למי שלא התלבשו והתמגנו – לשנות את ההרגלים, לפתוח דף חדש ובטוח יותר.

עכשיו אחרי מבצע החיסונים יש תחושה של שחרור, וקל לשכוח את השנה שחלפה. זה נכון, החיסונים בהחלט חוללו שינוי עצום, אבל במרפאות ובמקומות שבהם אנו מטפלים באנשים, חייבים להמשיך ולהקפיד על מיגון ובטיחות, ולא לחזור להרגלים הישנים. אגב, להזכירכם, החיסונים תקפים לחצי שנה, וריאנטים שונים של קורונה כבר מתרוצצים כאן ואנחנו לא יודעים מי מהם עמיד בפני החיסון ומי לא והאופוריה הנוכחית קצת מקדימה את זמנה. הקורונה עוד איתנו ולכן חשוב להמשיך להתמגן ולהגן.

118214350_3526301767400311_3003552653824887746_n

לפרטים נוספים על מיגון אחראי וביגוד רפואי אנטי-מיקרוביאלי >>> 052-2525224

23/10/19

מתי בפעם האחרונה המרפאה שלך השקיעה בקמפיין בפייסבוק או באינסטגרם? מתי בפעם האחרונה המרפאה שלך עדכנה את החשבון בלינדקאין? הוציאה ניוזלטר? האם המרפאה שלך מפרסמת בגוגל? משתמשת בפרסום באפליקציות ובאתרי תוכן? מקדמת ביוטיוב? בטיק-טוק?

הפרסום הדיגיטלי הוא כבר לא חידוש ולמרות זאת, מרפאות רבות מתייחסות אליו ככזה. בין אם בחשיבות ובתקוות שתולים בו כדי להגיע למטופלים חדשים ובין אם ביחס החשדני כלפיו.

האמת היא, שהדיגיטל הוא כבר חלק כל כך בלתי נפרד מחיינו שבלתי אפשרי לדבר על שיווק בלי להתייחס לפעילות דיגיטלית. ועדיין, זה לא מספיק לזרוק מדי פעם פוסטים בפייסבוק בלי תכנון ולהאמין שזה מה שיביא את המטופלים. שיווק ופרסום נכונים חייבים להתבסס על אסטרטגיה מסויימת כדי להיות יעילים ובעיקר – משתלמים.

מתחילים מתקציב

כדי שקמפיין יהיה יעיל עבורכם, עליכם לגזור אחורה ולהתחיל מהתקציב. כמה שווה לכם להשקיע בהבאת "ליד" – מתעניין חדש? כמה מתעניינים אתם צריכים להביא כדי שבסופו של דבר ייסגר טיפול אחד? (ובהחלט ניתן לשפר את אחוזי הסגירה, אבל זה כבר נושא נפרד).

רק כשתדעו מה התקציב שלכם, תוכלו לחשוב היכן להשקיע אותו ובאיזה ערוץ פרסום – דיגיטלי או אחר, הכי נכון להשקיע כדי לקבל את מירב הפניות.

ממשיכים בבחירת הפלטפורמה

הגדרנו תקציב ועכשיו צריך להחליט מה עושים איתו. יש כל כך הרבה אפשרויות וקשה מאד לדעת איזו מהן תהיה יעילה ביותר. לכן, חשוב להכיר היטב את קהל המטופלים שאתם רוצים לפנות אליהם. איפה הם צורכים את התוכן שלהם? איזה אתר או אפליקציה הם פותחים בבוקר ואיזה בהפסקת הצהריים?
אורתודונט שרוצה להגיע לנוער יעשה טוב אם יעלה סרטונים ויראליים באפילקציית טיק-טוק ויגיע ישירות לקהל, בלי תיווך. מרפאה שיושבת בפארק היי-טק, יכולה לנסות ולהוציא דיוורים ופרסום למשרדים ולחברות באיזור ולהשקיע בפרופיל הלינקדאין שלה. מרפאה שרוצה לקדם את פעילות האסתטיקה שלה תעשה טוב אם תפעל בקבוצות נשים בפייסבוק ותתחזק חשבון אינסטגרם אסתטי.
היכרות עמוקה עם הרגלי הדיגיטל של הקהל היא המפתח לבחירת פלטפורמה.

היתרון בדיגיטל – זו לא חתונה קתולית

קמפיינים דיגיטליים הם דינמיים וניתנים לטיוב (אופטימיזציה) על בסיס יומיומי. במילים פשוטות – אם זה לא עובד, לא חייבים להמשיך לשפוך על זה כסף, אפשר לעבור לדבר הבא. זו עובדה חשובה למפרסמים, כי היא מאפשרת לדייק את הקהל, את המסרים ואת הפלטפורמות עד שכל שקל שיוצא על פרסום מניב מקסימום תוצאות.

מה לא לעשות?

לא לתת למזכירה או לסייעת לנהל לכם את הפייסבוק ולחשוב שסגרתם את הפינה של שיווק דיגיטלי. אם אתם רוצים שהדיגיטל יביא מטופלים, הוא צריך להיות מנוהל באופן אסטרטגי, בחשיבה על תוכן, על מסר שיווקי, על נראות וויזואליה של המרפאה וחייב לכלול גם תקציב מסויים לקידום. אתם לא חייבים לקחת מישהו מקצועי שיעשה את זה, אבל מי שיעשה את זה מטעם המרפאה חייב להתייחס לזה באופן הכי מקצועי שיש. זה לא משהו שעושים "על הדרך".

לא חייבים לירות לכל הכיוונים

העובדה שפתיחת חשבון ברשתות החברתיות היא חינם, גורמת הרבה פעמים למרפאות לפתוח חשבונות בכל מקום אפשרי. גם עמוד פייסבוק וגם קבוצת פייסבוק וגם אינסטגרם וגם יוטיוב וגם לינקדאין וגם פינטרסט וגם טיק טוק וגם וגם וגם…

תמיד עדיף להתמקד בערוץ-שניים ולהשקיע בהם, מאשר להתפזר על פני כל האינטרנט עם עשרות חשבונות בלתי מתוחזקים.

אז התשובה היא בדיגיטל?

יתכן. הדיגיטל הוא כלי. הוא ערוץ. אבל הוא לא יודע לעשות קסמים בעצמו. אם יהיה לכם תוכן טוב, גרפיקה חזקה ומושכת, תפיצו את המסרים שלכם בערוצים הנכונים שיגיעו לקהל שאתם מחפשים – תראו תוצאות.

בהצלחה!

 

לפרטים על קורס ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים של כנסים 2000: 052-2525224

24/03/19

לקבל מבוטחים של חברות הביטוח או לא לקבל מבוטחים? זו השאלה. מרפאות רבות מתלבטות בסוגייה ולא תמיד מצליחות להכריע. אז כדאי או לא?

מרפאות רבות מתלבטות אם לקבל מטופלים של חברות הביטוח. אכן, יש כאן דילמה אמיתית.  ננסה לסקור את היתרונות ואת החסרונות של כל החלטה.

בעד

 • עבודה והכנסה מובטחת באופן שוטף.
 • פחות השקעה בשיווק המרפאה – המטופלים מגיעים בקלות דרך חברת הביטוח.
 • ביצוע טיפולים נוספים שאינם מכוסים ע"י הביטוח
 • מטופלים מרוצים ימליצו על המרפאה ללקוחות נוספים שאינו מבוטחים

נגד

 • תגמול נמוך
 • התעסקות רבה מאד בבירוקרטיה ובטופסולוגיה
 • משאבים ואנרגיה רבים מושקעים במבוטחים, כך שרמת השירות והטיפול במטופלים הפרטיים יורדת
 • קושי לשמר את הלקוחות הפרטיים
 • מיתוג ומיצוב נמוכים יותר
 • כניסה לגלגל חוזר של מטופלים מחברות הביטוח שממתגים את המרפאה בצורה מאד מסויימת, היעדר שיווק למטופלים חדשים וחוזר חלילה.

אז מה כדאי לעשות?

התשובה היא לא מוחלטת ותלויה רבות במרפאה עצמה.

מרפאה צעירה, שאין לה עדיין בסיס מטופלים איתן, יכולה לצאת נשכרת מעבודה עם חברות הביטוח, שכן הן מסוגלות להזרים למרפאה מטופלים באופן רציף, לשמר רף פעילות ולספק למרפאה חשיפה יקרת ערך. גם מרפאה גדולה במיוחד שיכולה לטפל במקביל בהיקף פעילות גדול בלי שהלקוחות הפרטיים יפגעו, או מרפאות בהן ההוצאות על עלויות מומחה וסייעת מצטמצמות, יכולות להרוויח יותר ממטופלי הביטוח. במיוחד אם הן מצליחות לשמר הפרדה ברורה בין מטופלי הביטוח למטופלים הפרטיים.

אבל גם מרפאות שמחליטות לעבוד עם חברות הביטוח צריכות להכיר בכשלים ולהיזהר שלא להפוך את נפח הפעילות עם חברות הביטוח לעיקר פעילות המרפאה, לא להישאר באיזור הנוחות ולהפסיק לחשוב, להשקיע ולפעול בערוצי שיווק נוספים.

בסופו של דבר, כדי לשמר רווחיות גבוהה במרפאה, עיקר המטופלים צריכים להיות מטופלים פרטיים וכדי למשוך אותם, המרפאה צריכה להיות פנויה וערוכה בשיווק נכון, במענה מקצועי ובמיתוג מתאים. לכן חשוב לא להסתמך על חברות הביטוח כפעילות העיקרית במרפאה ואם זה המצב במרפאה שלכם, מומלץ לנקוט פעולות לשינוי באופי המטופלים שמגיעים למרפאה באמצעות פעילות שיווקית מתאימה, לצד צמצום הפעילות מול חברות הביטוח.

כמו כן, חשוב לבדוק את הרווחיות של טיפולי הביטוח ולבדוק בדיוק כמה נשאר בסופו של יום. פעמים רבות בדיקה מדוקדקת לאחר ניכוי משכורת לרופא, סייעת והחומרים, מסתבר שלא נותר כלל רווח וחבל על המשאבים המושקעים במטופלי חברות הביטוח, שכאמור, בהכרח מונעים מהמרפאה להתפתח אל מול הלקוחות הפרטיים.

אנחנו חוששים שאם נוותר על חברות הביטוח, נישאר בלי כלום

החשש לוותר על מטופלי הביטוח ברור לחלוטין, אבל כשמחשבים את המספרים רואים שהרבה יותר משתלם להשקיע בהבאת מטופל פרטי אחד על פני מטופלי ביטוח רבים. ברגע שמוותרים על חלק או על כל מטופלי הביטוח, המרפאה מתפקדת בצורה יעילה יותר ומתפנה לתת שירות טוב יותר, מענה טוב יותר ושיווק ממוקד יותר עם תוצאות טובות יותר. המיצוב של המרפאה משתנה לצד סוג הלקוחות שמגיעים, ממליצים וכך יוצרים גלגל חוזר שמתאים יותר לאופי ולהתנהלות המרפאה.

בשורה התחתונה?

אין פתרון בית-ספר. לכל מרפאת שיניים שיקולים שונים ויש לשקלל את כולם בבחירה האם לעבוד עם מבוטחים של חברות הביטוח. אבל אפשר בהחלט לומר שככלל, אם המרפאה שלכם מסתמכת אך ורק על חברות הביטוח, אתם בבעיה ומולץ בחום לקבל ייעוץ כיצד להתחיל להיפרד בהדרגה מחברות הביטוח ולבסס את ההכנסות על הלקוחות הפרטיים.

התנהלות מול חברות הביטוח הוא רק אחד הנושאים שעולים בקורס ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים של כנסים 2000. למידע נוסף התקשרו 052-2525224

calculator-385506_960_720

24/12/18

תחום ההזרקות האסתטיות (בוטוקס, חומצה היאלורונית וכד') הוא תחום שהולך וחודר למרפאות השיניים בשנים האחרונות. האם כדאי להרחיב את פעילות המרפאה לכיוונים אלה? ואיך עושים זאת בצורה חכמה? על כך במאמר הבא.
על פניו, העיסוק בהזרקות אסתטיות הוא עיסוק מתבקש במרפאת שיניים. מי אם לא רופא שיניים הוא האדם הנכון להזריק בפנים? מדובר בתחום עם פוטנציאל רווח משמעותי, תוצאות מיידיות וביקוש הולך וגובר.
הפיתוי להוסיף למכלול השירותים שמציעה המרפאה גם הזרקות אסתטיות הוא עצום, אבל חשוב לעשות זאת חכם.

תפסת מרובה לא תפסת

בקורסים שלנו לניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים אנו מדברים רבות על בידול – אותו דבר שמייחד ומבדל את המרפאה מיתר המרפאות והופך אותה ליחידה בתחומה ללא מתחרים. דבר זה דורש צמצום של הקהל, אבל המוניטין והמומחיות של המרפאה יהפכו אותה לאפשרות המועדפת על אותו קהל.
ברגע שאותה מרפאה תוסיף לסל השירותים שלה גם טיפולי אסתטיקה, היא עלולה לפגוע במוניטין, במומחיות ובבידול הייחודי שצברה לאורך זמן.
מטופל פוטנציאלי תמיד יעדיף לקבל טיפול אצל רופא ובמרפאה אשר מתמחה בטיפול הספציפי לו הוא זקוק – בין אם מדובר בטיפולי שיניים ובין אם מדובר בטיפול אסתטי. גברת ישראלי תעדיף לקבל הזרקת חומצה היאלורונית במרכז אסתטיקה, ולעבור טיפול שורש במרפאת שיניים מתמחה.

"חומה סינית"

אנחנו כמובן לא ממליצים לכם לוותר על אפיק כלכלי ומרתק זה, אבל כדי לצלוח מבחינה שיווקית את האתגרים העומדים בפניכם ולא לפגוע ברווחיות המרפאה, חשוב להפריד בין שני תחומי הפעילות ב"חומה סינית".
המשמעות היא, להפריד לחלוטין את כל הפעילות השיווקית של מרפאת השיניים, מזו של תחום האסתטיקה. לעולם לא לפרסם אותם יחד ורצוי לפתוח פלטפורמות דיגיטליות נפרדות – עמוד פייסבוק נפרד, מודעות נפרדות, דפי נחיתה נפרדים וכו'.

ניהול תקציבי חכם

בין אם מדובר בהוצאות שיווק או תפעול, יש לעקוב בזהירות אחרי הכספים שאתם משקיעים בתחום האסתטיקה, לוודא שהם מחזירים את עצמם, ושהם עומדים בהלימה עם נפח הפעילות של תחום האסתטיקה במרפאה. אסור לשכוח שלב הפעילות של מרפאת השיניים הם הטיפולים הגדולים, שיקומי הפה וטיפולי האסתטיקה הנרחבים, ושהפעילות בתחום ההזרקות היא עדיין רק פעילות משלימה.

שיווק חכם בתוך המרפאה

למרות כל האמור לעיל, בהחלט כדאי ומומלץ לשווק ישירות למטופל/ת במרפאה ולייצר תנועה בין תחום לתחום. ניתן לספר למטופלות במרפאת השיניים על השירותים החדשים בתחום האסתטיקה.
איך כדאי לעשות זאת? בוודאי לא בהצבעה על הקמטים של המטופלת או על הפגמים האסתטיים שלה. זה רק יכול ליצור אנטגוניזם ועלבון ואפילו לגרום לה להדיר את רגליה מהמרפאה.

מומלץ לעדכן את המטופלות והמטופלים במגוון השירותים החדשים שהמרפאה מציעה, בשלל הטיפולים שמתבצעים בה ולציין כי רופא השיניים האמין שהיא סומכת עליו עבר השתלמויות רפואיות שהפכו אותו למקצוען אמיתי גם בתחום זה. לספר על התוצאות המוצלחות של מטופלות ולבקש ממנה לספר גם לחברות שאולי יתעניינו.
ניתן להציע מבצעים בלעדיים ללקוחות קיימות וכך להניע לפעולה את מי שרוצה אבל מתלבטת.
התנועה בין התחומים השונים יכולה להיות גם לכיוון השני, תוך הנעת מטופלות האסתטיקה לטיפולי שיניים, מתן הטבות מיוחדות ללקוחות המרפאה וקידום בדיקת רופא וטיפולי שיננית כשגרה.

אז האם כדאי למרפאת השיניים לבהתרחב לתחום ההזרקות האסתטיות?
התשובה ברוב המקרים היא: כנראה שכן… אבל בחוכמה!

רוצה לקבל כלים נוספים לניהול חכם של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.
כנסים 2000 מתמחה כבר 20 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-1500 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.
הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.
הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.
פרטים נוספים באתר: http://www.knasim2000.co.il/, בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

lips-2122146_960_720

13/06/18

ניהול מרפאה מזמן החלטות פיננסיות מדי יום ואפילו המרפאות הרווחיות והמצליחות ביותר מגלות לפעמים שניהול לקוי מעמיד אותן בפני קשיים תזרימיים. אם גם אתם מכניסים הרבה אך מרוויחים מעט, זו בדיוק הכתבה בשבילכם.

האם המרפאה שלכם מתנהלת במסגרת תקציב?

קל מאד להתבלבל ולהסתנוור מההכנסות. למעשה, דווקא המרפאות המכניסות נמצאות בסיכון גדול יותר לאובדן רווחיות, כי המרפאות שיודעות שההכנסות מועטות, נוטות להתנהלות כלכלית זהירה יותר. כשהמחזור המתגלגל גדול, קל לאבד שליטה על ההוצאות, להתנהג בפזרנות גדולה יותר ולהפסיק לעשות חשבונות קטנים. כל אותן הוצאות קטנות יכולות להצטבר למספרים גדולים ולכרסם ברווחיות המרפאה.

תיעוד מדוייק של ההכנסות וההוצאות

לכן, יש חשיבות קריטית לניהול תיעוד מדוייק של כל ההוצאות וההכנסות. רק לאחר שנדע על מה בדיוק יוצא הכסף – ממש כל שקל ושקל, ניתן יהיה להעריך מחדש את הנחיצות ולמצוא חלופות זולות וכלכליות יותר לכל הוצאה.

האם אתם דואגים לשפר תנאים מול ספקים?

על כל מה שאתם משלמים היום במרפאה, אתם יכולים לשלם פחות, עם קצת מיקוח. החל מתנאי הריבית בבנק, דרך התשלום החודשי לחברת התקשורת, וכלה בחומרים במעבדה. חשוב להיות עם יד על הדופק ולוודא שאתם פועלים בתנאים המשתלמים ביותר שאתם יכולים להשיג.

המנעות מהרפתקאות כלכליות, ממינוס ומתשלומים ארוכי-טווח

החלטתם לרכוש ציוד רפואי יקר, לשפץ את המרפאה או לצאת להרפתקה כלכלית אחרת? וודאו שהמימון כבר קיים ולא דורש מכם הלוואות יקרות ופריסת תשלומים מתעתעת, שגורמת לחשוב כאילו יש לכם יותר ממה שיש בפועל.
נכון, לפעמים "צריך להוציא כסף כדי לעשות כסף", אבל אתם צריכים להיות מאד בטוחים בכושר ההחזר של אותה הוצאה, כדי לצאת להרפתקה כלכלית בלי להיות בטוחים שיש ביכולתכם לממן אותה…

שיעורי גבייה

לשיעורי הגבייה במרפאה השפעה משמעותית על התזרים שלכם. אם קיימים במרפאה מטופלים רבים שטרם שילמו, בצעו מבצע גבייה והקפידו על נהלי תשלום קפדניים מעתה ואילך, על מנת להבטיח שאתם שווים בפועל ולא רק "על הנייר".

טיפ אחרון וחשוב – הפרידו את הניהול הפיננסי של המרפאה מהחשבון הפרטי
מרפאות קטנות נוטות לנהל את כל ענייניהן הפיננסיים דרך החשבון הפרטי של הרופא או בעל המרפאה. חשוב מאד לייצר הפרדה ברורה ולפתוח חשבון בנק נפרד למרפאה, בו יתנהלו כל ענייניה הפיננסיים וכך ניתן יהיה לראות את התמונה התזרימית האמיתית של המרפאה.

ניהול פיננסי במרפאה הוא רק אחד הנושאים אותם לומדים המשתתפים בקורס ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים של כנסים 2000. הקורס הקרוב יפתח ב-26.7.18, לפרטים לחצו כאן: https://lp.vp4.me/ghrr

09/04/18

ילדים שנכנסים לעבוד במרפאה ומרפאת שיניים שעוברת מאב לבן היא לא עניין נדיר. יש בזה משהו יפה ואפילו רומנטי. אבל חשוב לדעת שאם לא מבוצע נכון, חילופי הדורות יכולים להרוס את המרפאה. מחקרים מלמדים כי רק 25 מכל 100 עסקים משפחתיים יעברו בהצלחה מהדור הראשון-המייסד לדור השני, ומבין הנותרים – רק שישה עסקים יצלחו את המעבר לדור השלישי.

הנה 5 הטעויות שאסור לכם לעשות כשהילדים נכנסים למרפאת השיניים.

 1. להכניס ילד לא מוכן
  הדור הראשון ייסד את המרפאה ובנה את התשתית, הדור הבא אמור לשמר, לפתח ולהרחיב אותה. זו לא משימה קלה – לא מקצועית ולא ניהולית. טעות נפוצה היא להכניס את הדור הבא למרפאה כשהוא לא מוכן, לא מבחינה מקצועית או לא מבחינה ניהולית.
  פעמים רבות המרפאה נאלצת לספוג את תקופת ההכשרה והלמידה שלו. פעמים רבות האינטרס, גם של המרפאה וגם של הילד הוא לשחרר אותו בשנים הראשונות ללמוד ולהתנסות בחוץ, ורק בהמשך לקלוט אותו במרפאה, בוגר, מנוסה ומוכן יותר.
 2. להעדיף את הילד על פני עובדים אחרים
  לבן של הבוס יש מעמד מיוחד, בין אם תרצו זאת או לא. מרפאות חכמות מגלות מודעות יתר לעניין ומקפידות לייצר מנגנונים אוטומטיים, שקופים ושוויוניים שיאפשרו לכל העובדים להרגיש שווים במקום העבודה ככל שינתן. בלי הנחות על שעות העבודה, ימי חופש, יחס מועדף, חלוקת מטופלים ועוד ועוד.
 3. לתגמל באופן לא הולם או לא שוויוני
  במרפאות שעושות את זה נכון, יש מדיניות שכר ברורה, שקופה ושוויונית. הבן של הבוס מרוויח בדיוק כמו כל אחד אחר, אין לו הטבות נוספות והוא עובד קשה בשביל המשכורת שלו. בדיוק כמו כולם. מרפאות כאלה מבינות שכל חריגה נתפסת על-ידי שאר העובדים כנפוטיזם ויכולה לגרום לירידה של המוטיבציה בקרב כלל העובדים, לכן יש מודעות גבוהה לנושא וזהירות אפילו ממראית עין של חוסר שוויון או של תגמול יתר.
 4. לא לשחרר את המושכות
  הבן הממשיך מוכן, הוכשר ומעוניין לקדם את המרפאה, אבל הדור המייסד לא משחרר את המושכות. האב מתנהג בצורה ריכוזית, מתעקש לעשות את הדברים רק בדרך שלו, משוכנע שרק הוא יכול לעשות את הדברים כמו שצריך, לא סומך על הבן ולא מאפשר לו לקחת את המרפאה לשלב הבא.
  למרבה הצער מדובר בתופעה נפוצה במיוחד שדווקא היא הגורם המכשיל של מרפאות רבות.
 5. לא להפריד בין בית לעסקים
  כשסכסוכים אישיים, ויכוחים, מתיחות וכעסים מהבית גולשים למרפאה או להיפך, כשאי הסכמות מקצועיות וויכוחים מהעסק מגיעים לשולחן ארוחת השבת, סימן שיש בעיה והיא עלולה להיות הרת אסון למרפאה. הדבר פוגע בתהליכי קבלת ההחלטות וגורם לנזקים. חשוב להיות מודעים ולדאוג להפרדה ברורה בין הבית למרפאה, בין האישי למקצועי.

מהלך של הכנסת בן ממשיך למרפאה יכול לקדם אותה ולהקפיץ אותה למקום טוב הרבה יותר בה במידה שהוא יכול להרוס מוניטין של שנים ולהחריב אותה מבחינה מקצועית ופיננסית. לכן, יש לבצע אותו בחוכמה ומתוך מודעות גבוהה לכל הכשלים והבעיות שבדרך, תוך מתן מענה מותאם אישית לכל מרפאה.

מומלץ בחום להיות מלווים בייעוץ פרטני בתהליך זה, על מנת שיעבור חלק ויהווה קרש קפיצה לרווחיות גבוהה יותר ולמשפחתיות טובה יותר. לפרטים התקשרו: 052-2525224

15/03/18

רופאי שיניים רבים שמרגישים שהמרפאה שלהם תקועה – לא מרוויחה כמו שצריך, הקליינטורה לא מגוונת או לא מגיעה, או שהתנאים הסביבתיים חונקים אותם, מגיעים מהר מאד למסקנה שהפיתרון הוא לעבור למרפאה אחרת. חדשה יותר, גדולה יותר, ממוקמת טוב יותר ואז כל הבעיות שהמרפאה חווה עכשיו יעלמו. לפעמים הם צודקים אבל במקרים רבים הם טועים טעות מרה.

אז מתי נכון לעבור למרפאה אחרת?

 1. כשיש ביטחון שעלויות המעבר יקוזזו מההכנסות העתידיות

מעבר מרפאה גורר המון הוצאות. רק עלויות המעבר כשלעצמן הן הוצאה של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. המעבר משתלם רק כשיש וודאות גבוהה להחזר של ההוצאות בטווח הקרוב והבינוני. זה יתכן אם המעבר מתבצע למרפאה שבה רמת ההכנסות צפויה להיות גבוהה משמעותית או למרפאה שמגלמת חיסכון משמעותי בהוצאות קבועות.

 1. כשיש ביטחון בגרעין הקשה של המטופלים

המטופלים הקיימים מעדיפים את המוכר והאהוב – אחרת לא היו נשארים. הם לא אוהבים להתרחק, הם לא מברכים על שינויים ויש לצאת מנקודת הנחה שמעבר למרפאה אחרת, במיוחד למרחק גדול מהמרפאה הקודמת, יגרור שינויים בהרכב המטופלים ואובדן של רבים מהם. לפני המעבר חשוב להיות בטוחים מי מהמטופלים יבצע את המעבר יחד עם המרפאה ומה הפוטנציאל למטופלים חדשים בסביבה החדשה.

 1. כשהתבצעו כל צעדי ההתייעלות האחרים לקידום המרפאה

לא משנה מה מפריע לך במרפאה הנוכחית, מומלץ לוודא כי הבעיה לא פתירה בשום דרך אחרת מלבד מעבר מרפאה. הרבה פעמים ניתן לייעל את פעילות המרפאה, לשנות עיצוב, לשכור שטחים נוספים במידת הצורך או להשכיר חדרים, להתמקח על שכר הדירה ולמשוך מטופלים חדשים – כל זאת מבלי "לעבור דירה". לפעמים חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה או ייעוץ עם גורם מומחה יכולים לספק פיתרון שיחסוך את המעבר באופן קבוע או זמני ויסייע למרפאה למצות את המלוא הפוטנציאל שלה.

אז בעצם לא כדאי לעבור?

תלוי. לפעמים המעבר הוא קרש קפיצה של המרפאה לליגה אחרת לגמרי של פעילות. כשהוא נעשה כחלק מתכנית כוללת ומוסדרת של התרחבות, או כשהוא מגיע אחרי בחינה מעמיקה של כל ההיבטים הפיננסיים, התקציביים, כוח האדם, המשמעויות והמטופלים, הוא יכול להיות מבורך. אבל מניסיוננו, ניתן לחסוך את רוב המעברים ולהשיג את התוצאות הרצויות, בפחות עלויות וכאבי ראש.

היערכות מוקדמת. אם בכל זאת מחליטים על מעבר למרפאה חדשה, חשוב לעשות זאת בצורה חכמה ומתודולוגית עם היערכות מסודרת – גם כלכלית, גם שיווקית, גם מול הצוות, גם מול המטופלים.

מתלבטים אם נכון לכם לעבור למרפאה חדשה? צרו איתנו קשר: 052-2525224

 

27/11/17

כמה פעמים אמרנו לעצמנו: אם רק היינו עולים על הגל הנכון בזמן הנכון? מרפאות שיניים שמצליחות לזהות מגמות טרם התרחשותן ולהתאים את עצמן למציאות משתנה, הן המרפאות אשר שורדות ומשגשגות, גם בתקופות כלכליות קשות וגם אל מול תחרות עזה.

העולם העסקי משתנה סביבנו. גם מרפאות ותיקות ומצליחות חייבות להכיר את השינויים ולהסתגל למציאות דינמית. הכלים ששירתו אותן נאמנה בעבר לא בהכרח תקפים עוד ועליהן לאמץ חשיבה חדשה ושפה חדשה אשר תואמים לעולם הדנטלי של העשורים הבאים.

זיהינו ומיפינו עבורכם את המגמות העתידיות העיקריות בענף. האם ניהול מרפאת השיניים שלכם ערוך אליהם?

 • One stop shop
  זה קורה בכל התחומים. בענף המשפטים ניתן לראות מיזוגים של משרדים קטנים בתחומים שונים למשרד ענק אחד הכולל את כל תחומי עריכת הדין במקום אחד. גם בתחום רפואת השיניים, מרפאות שיהפכו את עצמן ל-one stop shop ויספקו למטופל את כל צרכיו תחת קורת גג אחת, יהנו מהיתרונות העצומים של שימור לקוח קיים ומינוף משמעותי של תכניות טיפול מלאות ומקיפות. במקום להפנות את המטופל למומחה, להפסיד הכנסה נוספת וגם להסתכן בלאבד אותו בדרך חזרה, יש יתרון עצום ביכולת לספק מענה כולל ומקיף לכל צורכי המטופל.
 • כלכלה שיתופית
  אחד הטרנדים החזקים והמתפתחים היום בעולם הוא נושא הכלכלה השיתופית. אפליקציית הנסיעות השיתופית "אובר", אתר השכרת הדירות "air b&b", אלפי אתרים ומיזמים של החלפת שירות תמורת שירות. אמנם קשה לחזות כיצד הטרנד הגלובלי הזה ייושם במרפאות שיניים, אבל אין ספק שהראשונים שיצליחו לייצר מודל מוצלח של כלכלה שיתופית, יזכו ביתרון משמעותי.
 • רב-תחומיות
  כבר היום רופאי שיניים רבים משלבים הזרקה אסתטית בין שירותי המרפאות שלהם. מגמת הרב-תחומיות תלך ותתעצם, תוך שינוי זווית הראיה לחשיבה מערכתית וכוללת. שילוב בין תחומים והרחבת סל השירותים שמספקת המרפאה מעבר לפעילות הקלאסית של מרפאת שיניים, מסייעת ביצירת מוקדי רווח חדשים. אין ספק שמגמת הרב-תחומיות תתפוס חלק נכבד מסיפורי ההצלחה של המרפאות העתידיות.
 • שינויים דמוגרפיים והזדקנות האוכלוסייה
  אוכלוסיית העולם מזדקמת. תוחלת החיים עולה ויחד איתה הצורך בפתרונות ובמענה רפואי לשיפור איכות החיים של בני הגיל השלישי. אותם אנשים אשר מהווים, במקרים רבים, כוח קנייה משמעותי.
  מרפאות שישכילו לתת מענה וליצור תתי-התמחות בגריאטריה דנטאלית, יהנו משגשוג ומביקוש של פלח אוכלוסייה הולך וצומח.
 • התרחבות השימוש בטכנולוגיה ובכלכלת הידע
  טכנולוגיות חדשות, פיתוחים, פתרונות מבוססי רשת וכניסת מכשור חדיש לתוך המרפאות, יאפיינו את המרפאה העתידית. אם בעבר היה צורך להפנות את המטופל למכון חיצוני, יותר ויותר הדמיות וטיפולים יתבצעו באופן מיידי במרפאה. מרפאות שלא יישרו קו לאותם סטנדרטים טכנולוגיים, לא תהיה להן זכות קיום.
  המטופלים, מצידם, ימשיכו להגיע מוכנים יותר ויותר באדיבות "ד"ר גוגל". חברת הידע אמנם יוצרת מצבים בעייתיים, אבל גם בלבול גדול, שרק אנשי מקצוע יכולים לתת לו מענה. חשוב לדעת ולהבין שהיום הרופא אינו מחזיק עוד בכל הידע באופן בלעדי ושעליו למצוא מקורות נוספים לביסוס סמכותו.
 • דינאמיות ושינוי מתמידים
  אם יש דבר אחד בטוח בעולם העסקי החדש, הוא ששום דבר לא בטוח. מרפאות שירצו להצליח יצטרכו לעבוד ב"להמציא את עצמן מחדש". אי אפשר לשקוט על השמרים או להניח שמה שהצליח בעבר כאסטרטגיה עסקית או שיווקית, ימשיך להניב פירות גם בעתיד. העולם העסקי משתנה, עולם הרפואה משתנה והעולם הדנטאלי משתנה. על כל הצירים הללו, יש לשמור על גמישות ולהגיב לשינויים באופן מהיר.
 • תחרות ואסטרטגיית "אוקיינוס כחול"
  אין ספק שהתחרות העזה בתחום רק הולכת וגוברת. קופות החולים ומרפאות פרטיות נוגסות בפעילות האחת של השנייה ונראה כאילו יותר ויותר שחקנים נכנסים בדיוק לאותה משבצת. האם אפשר להצליח ולשגשג במציאות כזו?
  הדרך העתידית להתמודד עם תחרות היא יצירת מובלעות של פעילות באסטרטגיית "אוקיינוס כחול". ערך מוסף ייחודי ובלעדי למרפאה שיהפוך אותה לבחירה היחידה הרלוונטית למטופל, ללא מתחרים. הדרך לשם עוברת דרך בידול משמעותי שמחייב את המרפאה מצד אחד לוותר על חלק ניכר מקהל היעד שלה, אך מצד שני, הופכת לאופציה היחידה, ללא תחרות, לקהל היעד שנותר.

יש להניח שאתם מזהים חלק ממגמות אלה גם אצלכם במרפאה.

כנסים 2000 מחוייבת לתת מענה עדכני לקהילה הדנטאלית בתחום ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים.

אנו מזמינים אתכם להכיר את מגוון הקורסים, הסמינרים וההרצאות שלנו, שיסייעו לכם להישאר חדים, ממוקדים ומעודכנים, במטרה להוביל את המרפאה שלכם להצלחה.

לפרטים נוספים: 052-2525224

16/08/17

המשאב החשוב ביותר שלכם במרפאה הוא לא המקצועיות שלכם, הוא לא המטופלים שלכם, הוא לא הטכנולוגיה שלכם. המשאב  החשוב ביותר במרפאה הוא הצוות שלכם!
זה לא משנה כמה מקצועיים, איכותיים, עסקיים ושירותיים אתם תהיו, אם לא יהיה לכם צוות מיומן, מקצועי, שירותי ומוטיבציוני שמגוייס יחד אתכם למלא את יעדי המרפאה – לא תצליחו לממש את הפוטנציאל הגלום במרפאה וכל האיכויות האחרות לא יצאו החוצה.

תפיסה זו עומדת בבסיס הפעילות של כנסים 2000, בכנסים השנתיים של "דנטל טים" המיועדים לצוותי מרפאות מלאים ובכלים שאנו מספקים לצוותי מרפאות בייעוצים ובתכנים השונים, במטרה להפוך את הצוות כולו ליחידה אחת מגובשת שעובדת למען מטרה ממוקדת.

בכל תחומי הפעילות – בקרב כל אנשי הצוות

אין מספיק מילים כדי לאתר את החשיבות של הנעת הצוות לפעולה. המוטיבציה של הצוות נוגעת לכל תחומי הפעילות במרפאה – מהפעולות הכי קטנות ועד הגדולות ביותר. החל ממענה טלפוני למטופל, דרך ניהול ספרים, פעולות גבייה, פעולות שיווק, שירות לקוחות, פעולות לחיסכון כספי ועד פעילות מקצועית.

צוות שמגיע מתוך תחושת אחריות, איכפתיות והזדהות עם מטרות המרפאה, לא רק מגיע כדי לבצע את תפקידו ולקבל משכורת. למעשה, מחקרים הוכיחו כי משכורת היא רק אחד הגורמים, ולא העיקרי שבהם, שתורמים למוטיבציה של העובד.

אז איך מניעים את הצוות לפעולה? איך מחדירים בו מוטיבציה. איך הופכים את מטרות המרפאה למטרותיו האישיות? מתחילים בלהעמיד את ניהול הצוות בראש סדר העדיפויות במרפאה.

האווירה במרפאה

עוד לפני השכר, חשובה אווירה נעימה ומשתפת במרפאה. שכר גבוה אולי עוזר לגרום לעובד להגיע ולבצע את עבודתו, אבל רק אווירה טובה הופכת את מקום העבודה לבית שאכפת ממנו.
לכן חשוב לשים לב לדברים הקטנים. להקפיד על הבעת הערכה, פרגון, ומילה טובה. לחשוב כיצד להעביר ביקורת בונה. לראות את העובדים קודם כל כאנשים ולבוא לקראתם בכל נושאי הרווחה. עובד לעולם לא ישכח כיצד מקום העבודה תמך בו ברגע קשה, סייע לו בשעת מצוקה ובא לקראתו כשהיה צריך עזרה.

במקומות רבים העובדים מונעים מתוך פחד. הם חוששים לאבד את המקום העבודה, הם חוששים מנזיפה, או חוששים לטעות. זו כנראה הדרך הגרועה ביותר להניע עובדים. עובד שיודע שהוא גם יכול לטעות והשמיים לא יפלו על ראשו, יהיה עובד שמעז יותר, עם "ראש גדול" וכזה שתורם הרבה יותר למרפאה.

מרפאות שהשכילו לייצר אווירה טובה, הווי ותחושת פרגון, נהנות מתחלופה נמוכה של עובדים, מה שמאפשר להם להתמקצע, מייצר יציבות עסקית ושירותית ותורם להצלחת העסק.

תחומי אחריות

ניהול ריכוזי שמצמצם את תחומי האחריות של העובדים, מקטין אותם והופך אותם לפקידים ואת עבודתם לטכניקה בלבד. ניהול שמאציל סמכויות ושמעודד את העובדים להרחיב את תחומי עיסוקם, לקחת על עצמם תחומי אחריות נוספים ומנצל את הכשרונות ואת החוזקות של כל עובד בצורה מלאה, מייצר עובדים מאותגרים ומלאי עניין.  עובד שמקבל תחומי אחריות ושמרגיש שסומכים עליו, יגדיל ראש. הוא ירגיש שהוא עובד בשביל עצמו ולא בשביל הבוס וינסה לעמוד באתגרים שניצבים בפניו.

כל עובד רוצה לראות את עצמו מתקדם ומבקש לעצמו אופק תעסוקתי ומסלול להתפתחות מקצועית. השקעה בהתקדמות המקצועית של העובד ושחרור של תחומי אחריות לניהולו, יאפשרו לו תחושת ערך אישי גבוהה יותר והמרפאה תצא נשכרת.

תגמול

לא משנה מה מודל התגמול במרפאה, עובד צריך לדעת שההצלחות של המרפאה הן ההצלחות שלו – ולהיפך.
את זאת עושים באמצעות תגמול כספי על-פי עמידה ביעדים העסקיים במרפאה ומתן בונוסים. התמריץ הכספי הוא תמריץ חזק והפיכת העובדים ל"שותפים עסקיים" במרפאה מייצר אינטרס משותף שכולם נהנים ממנו.
כל מרפאה צריכה לייצר לעצמה מודל נכון עבורה של תמרוץ כספי ומענק בונוסים, אשר מתבסס על התזרים העסקי שלה, שיהיה ברור לעובדים, שקוף, הוגן והגיוני.

שקיפות

אם יש נושא שמשפיע על תחושת הביטחון, על המוטיבציה ועל היחס של העובדים למקום העבודה, הלוא היא השקיפות. נושא שמעט נותנים עליו את הדעת, רבים דווקא מנסים לשמור את כל הקלפים קרוב לחזה ולא חושפים בפני העובדים נתונים כספיים או משברים במרפאה ובכך מייצרים אווירה של חשדנות ושל חוסר ביטחון.

 • חשוב שהעובדים ידעו מה המטרות של המרפאה. בין אם מדובר על מטרות עסקיות, כספיות או אסטרטגיות. יעדים חודשיים, יעדים שנתיים, יעדים כספיים, יעדים מבחינת כמות לקוחות, שאיפות להתרחבות. ברגע שהעובד יודע לאן רוצים להגיע, הוא יוכל לכוון את מאמציו לאותו מקום.
  רצוי אף לגבש את המטרות בשיתוף עם העובד – ברגע שהוא חלק מגיבוש המטרות והאסטרטגיה, הוא מחוייב יותר להשגתן.
 • חשוב לקיים שקיפות בדרך להשגת הייעדים. שהעובדים ידעו איפה המרפאה עומדת, כן, אפילו מבחינה כספית. אם אנחנו רוצים שהעובדים יהיו שותפים למאמצים להצלחה, הם צריכים להבין איפה הם עומדים ביחס אליה.
 • שקיפות חברתית – מרפאה שבוחשים בה בפוליטיקות פנימיות, שמתלחששים בה בחדרי חדרים, שרוחשות בה שמועות ושאף אחד לא באמת מתקשר עם העובדים, היא מרפאה בלתי מתפקדת.
  מומלץ לקיים ישיבות צוות, להציף אירועים שקרו במרפאה – נעימים יותר ונעימים פחות, לעדכן את העובדים בגובה העיניים ולתת להם להרגיש שקיפות, שיתוף ושאין דבר שקורה מאחורי גבם.

לכן, בראשית כל תהליך ייעוץ, אנו אוספים את כל צוות המרפאה ורותמים אותם לתהליך.
לכן, אנו מקיימים מדי שנה את כנס "דנטל טים" – הכנס היחיד בארץ המיועד לצוותי מרפאות שיניים מלאים המיועד לתת כלים לקידום המרפאה לכל הצוות ולהוות יום של גיבוש משותף סביב המטרות האסטרטגיות של המרפאה.
לכן, אנו מציעים הנחה בקורסים ובסמינרים שלנו לצוותי מרפאות שנרשמים יחד, מתוך הכרה בחשיבות של ההשקעה בצוות ושל הלימוד המשותף.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד כאן: https://lp.vp4.me/fhgt

teamwork-2499638_960_720

12/03/17

מרפאת שיניים מצליחה זקוקה לשניהם, אבל עם יד על הלב – האם ההתנהלות העסקית שלכם בניהול מרפאת השיניים נובעת מטקטיקה או מאסטרטגיה?

ניהול מרפאת שיניים דורש פעולות רבות הקשורות הן לניהול השוטף והיומיומי והן לחזון עתידי ולצמיחת המרפאה בשוק תחרותי. לא מעט מרפאות שיניים מתנהלות מכוח האינרציה, עוסקות בשוטף וביומיומי תוך "כיבוי שריפות" ובניהול תגובתי, ללא יוזמה או תכנית-על.
אבל גם מי שכן מנהלים  באופן מובנה ותוך ביסוס תהליכי עבודה, לא תמיד מבדילים בין אסטרטגיה לטקטיקה ובעיקר, לא מוודאים ששתיהן באות לידי ביטוי.

מה ההבדל?

בגדול ועל מנת לפשט את הדברים, אסטרטגיה עוסקת ב"מה", בעוד טקטיקה עוסקת ב"איך".
אסטרטגיה היא הפן המנהיגותי אשר מתווה את הדרך, מגבש חזון למרפאה, הן מבחינה מקצועית, הן מבחינת שירות, הן מבחינה עסקית. אסטרטגיה היא לדוגמה היכולת לזהות צורך בכניסה לתחום חדש, להתרחב לרשת מרפאות, להגדיל הכנסות או להתייעל.
הטקטיקה היא היישום בפועל, הכוללת קבלת החלטות ניהוליות, למשל: לקצץ בפעילות מסוימת או לרכוש טכנולוגיה חדשה, לשכור מומחים, או לייצר מרכזי רווח חדשים במרפאה.

להצלחה צריך שניים – גם אסטרטגיה וגם טקטיקה

אחד הכשלים שאני רואה כשאני מגיעה למרפאות שיניים, הוא שלעיתים נדירות למרפאה יש גם אסטרטגיה מגובשת וגם טקטיקה ברורה. הרבה פעמים המרפאה יודעת מה היא רוצה להשיג, איפה היא רוצה להיות ולאן היא רוצה להגיע, אבל "יורה לכל הכיוונים" בניסיון להשיג את מטרותיה ולכן כושלת. פעמים רבות אפילו יותר אני מגיעה למרפאות שמתנהלות בצורה מאד מסודרת וברורה, אבל ב"כאן ובעכשיו", בלי אופק אסטרטגי – וכשאין אחד כזה, המרפאה לא יכולה לצמוח.

כיצד מגבשים אותן?

זה נראה אולי סמנטי, אבל ההגדרות האסטרטגיות למרפאה הן חשובות ומהוות סמן עבור כל צוות המרפאה. גם גיבוש הטקטיקה חשובה, כי ליישום אסטרטגיה מסויימת יתכנו מספר דרכים וגם כאן הצוות צריך להיות מיודע.
לכן, התהליך של גיבוש אסטרטגיה וטקטיקה צריך להיות שקוף במרפאה ורצוי שיעשה יחד ובשיתוף עם הצוות בתהליך מסודר.

"התואיל להגיד לי, בבקשה, באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס
"זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע." – אמר החתול
"לא אכפת לי כל כך לאן. – " אמרה אליס
"אם כך, לא משנה באיזו דרך תלכי." אמר החתול.

(הרפתקאות אליס בארץ הפלאות, מאת לואיס קרול)

הציטוט הזה נפלא כדי להסביר את חשיבות האסטרטגיה עבור מרפאות שיניים. כדי להגיע לנקודה שבה תרצו לראות את מרפאה השיניים שלכם, עליכם קודם כל לדעת לאן אתם רוצים להגיע.

אבל ההמשך שלו מסביר גם את חשיבותה של הטקטיקה:

"- בתנאי שאגיע לאנשהו" הוסיפה אליס כהסבר.

"בטוח שתגיעי" אמר החתול "אם רק תתמידי בהליכה".

רוצים לדעת עוד על אסטרטגיה, טקטיקה, ניהול ומנהיגות במרפאת השיניים?

כנסים 2000 מזמינים אתכם להרצאה שתעזור לכם להיות מנהיגים ומנהלים טובים יותר במרפאה.

ההרצאה תתקיים בתאריך 16.3.17 בין השעות 20:30 – 22:00 בבית התרבות סביון, המרצה: מר גיל שרמייסטר.

לפרטים ולהרשמה לחצו כאן: http://lp.vp4.me/rain

שלכם,

גלית סימני וצוות כנסים 2000

 

12/02/17

קחו רופא שיניים מקצועי, מיומן, עתיר הישגים וניסיון שאין לו בעיה לבצע את הטיפולים המורכבים ביותר, להרצות בכנסים או להתמודד עם טכנולוגיות חדשות. כשזה מגיע לשיווק, הדברים הופכים מאתגרים יותר, זורמים פחות, כשרופאים רבים מתייחסים לשיווק כאל "עונש הכרחי". למה זה קורה ומדוע חייבים לשנות את זה?

מה שלא גילו לכם באוניברסיטה

לימודים, סטאז' בחינות, התמחויות, כנסים מקצועיים, אבל את הדבר הכי חשוב לא סיפרו לכם, והוא שכשאתם פותחים מרפאת שיניים, אתם הופכים מרופאי שיניים ל"בעלי עסק לרפואת שיניים". בתור בעלי עסק אתם חובשים כובעים רבים, כשכובע הרופא הוא רק אחד מהם. כדי שהמרפאה תשגשג ותוכלו לממש את כל הידע המקצועי שלכם, תהיו חייבים לקחת ברצינות את כלל התפקידים הכרוכים בניהול עסק, בראש ובראשונה  – השיווק.

למה השיווק חשוב?

כולם יודעים שחשוב לשווק, אבל לא מבינים שזה צינור החמצן שישאיר את המרפאה שלכם פעילה ומלאה לאורך זמן ובאופן עקבי. הרבה מרפאות פועלות ב"גלים". תקופות עמוסות שאחריהן תקופות מתות וחוזר חלילה. שיווק חכם יאפשר למרפאה שלכם לפעול בגרף ישר ועולה.

לא נוח לי לשווק

התחושה הזו משותפת לרופאי שיניים רבים שסבורים ששיווק משמעו הוזלה של המקצועיות שלהם, האדרה עצמית וחוסר אותנטיות. הם מאמינים כי אם יהיו מקצועיים מספיק, המטופלים כבר יראו את היתרונות ויגיעו. למרבה הצער, הם מגלים בדרך הקשה, שבימים אלה של תחרות עזה כל כך, זה לא מספיק.

איפה הטעות?

שיווק לא צריך להיות "לא אותנטי", שיווק לא צריך לגרום לכם לחשוב שאתם מציגים מצגי שווא, הוא לא חייב לרדת נמוך. להיפך! השיווק היום מקדש את הייחודיות ואת הבידול שלכם. הוא יבלוט רק אם יהיה אותנטי ואמיתי. הוא ישיג תוצאות אם תדברו בקול שלכם ואם תרגישו נוח במסר שאתם מעבירים.

להפסיק לירות לכל הכיוונים

אחת הסיבות לתחושה הלא נוחה, היא ריבוי ערוצי השיווק הקיימים כיום והתחרות המתקיימת בכל אחד מהם על תשומת הלב של המטופל. תבנה אתר, תפרסם בפייסבוק, תרצה בכנס, תכתוב בלוג, מה עם אינסטגרם? פרסום במקומונים, תשלח ניוזלטר, איך עוד לא צילמת סירטונים ליוטיוב? נראה כאילו כולם מסביבכם עושים הכל כל הזמן. אתם מחליטים לעשות גם, אבל בלי תכנית מסודרת ומובנית וכשיורים לכל הכיוונים, מפספסים בגדול ונותרים עם תחושה חמוצה שהכל בלוף.

אז מה עושים?

לומדים. מתמקדים. מבינים מה אתם רוצים להשיג. איזה מטופלים אתם רוצים למשוך. איפה הם צורכים את המידע שלהם. על מה מתבססות ההחלטות שלהם ובונים מערך שיווק שמכוון בדיוק לשם. בדרך שלכם, עם המסרים שלכם, בקול הייחודי שלכם.

אבל קודם כל, להפסיק לפחד משיווק ולהודות שהגיע הזמן לעשות אותו כמו שצריך. בלי להתבייש.

מוכנים להתחיל לשווק חכם? כנסים 2000 יצרה סדנה מיוחדת להקניית מיומנויות שיווק מתקדמות להגברת התפוסה במרפאות שיניים

כיצד לגרום לזרם לקוחות קבוע ומתמשך להיכנס למרפאה? כיצד לגרום למטופלים חדשים להכיר אתכם? כיצד להגביר ולהגדיל את התפוסה במרפאה?

שיווק חכם ניתן ללמוד וזה בדיוק מה שעושים בסדנה "מיומנויות שיווק מתקדמות להגברת התפוסה במרפאות שיניים".

הסדנה בת 3 מפגשים בני 3.5 שעות כל אחד, תיפתח ב-5.3.17 בבית התרבות בסביון. המרצה: מיכל ליינר

לפרטים ולהרשמה: http://lp.vp4.me/r5w8

10/01/17

מי לא רוצה מרפאת שיניים מצליחה ומשגשגת, קריירה מוצלחת והכנסה גבוהה? אבל בשביל זה עליכם להפוך להרבה יותר מאשר רופאי שיניים או אנשי צוות במרפאה. עליכם להוביל את המרפאה כמנהלים וכמנהיגים ולא, לא מדובר על אותו דבר!

כיצד לשלב בין ניהול ובין מנהיגות?

קודם כל, דוגמה אישית

מנהיג אמיתי מיישם את הפסוק "נאה דורש נאה מקיים". הן בהיבט המשמעתי, הן בהיבט המקצועי, הן בהיבט השירותי והן בהיבט של יחסים בין אנשים. תמיד התייחסו לשאר אנשי הצוות במרפאה בדיוק כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם ושמרו בקפדנות על העקרונות והערכים שאתם דורשים מהסובבים אתכם.

היו סמכות מקצועית

הכוונה לא רק בתחום העיסוק שלכם במרפאה, אלא בכל תחום רלוונטי נוסף. לדוגמה, בתוכנות ניהול חדשות, בשיווק, ברשתות חברתיות לקידום המרפאה, בנושאים של שירות לקוחות, בפסיכולוגיה של מטופלים. ככל שתקפידו להעשיר את עצמכם בידע מקצועי, ניהולי ואישי, תהוו השראה גם לסובבים אתכם ותוכלו להנהיג מתוך סמכות מקצועית.

תנו מילה טובה

תגמול לעובדים ולקולגות מסייע לניהול התקין, בונה את המנהיגות ומאפשר לקיים במרפאה אווירה טובה ותחושת ביטחון. בנו מנגנון תגמול ברור ומובנה שמאפשר לאנשים להציב לעצמם יעדים וללכת לכיוון  המטרה ואל תשכחו שברוב המקרים, אין צורך אפילו בתגמול כלכלי. ההערכה, המילה הטובה והתחושה שרואים אותך עושים את ההבדל. הקפידו על שיטת תגמול שתעודד אנשים לשיתוף פעולה ואת הצוות לעבוד בסינרגיה. תגמול שיעודד רוח צוות ו"גאוות יחידה" במרפאה, וימנע תחרותיות לא אפקטיבית בין האנשים לבין עצמם.

אפשרו דיון

תנו וקבלו משוב במרפאה. אל תפחדו לשאול את העובדים האחרים מה דעתם. כדאי ליזום מערכת משוב ארגוני באופן קבוע, שמאפשרת לאנשים להביע את דעתם בסביבה בטוחה, לאוורר תסכולים ולהעביר ביקורת בונה או חיזוקים חיוביים.

שחררו את הרסן, אבל קחו את המושכות

בסופו של דבר, המנהיגות שלכם נמדדת ביכולת להניע וליישם את ההחלטות במרפאה. לכן, לצד השיתוף והעידוד ליוזמות ברוכות ול"ראש גדול", חשוב שבסופו של דבר תדעו לקבל החלטות, גם אם קשות. להכריע באסרטיביות וכאשר צריך גם להיות נחושים בעמדתכם. חשוב כמובן לעשות זאת רק כאשר הדבר הכרחי ותוך תקשורת פתוחה עם העובדים, אבל אל תשכחו שהאחריות בסופו של דבר היא שלכם.

רוצים להיות מנהלים טובים יותר ומנהיגים במרפאתכם?

כנסים 2000 מזמינה אתכם להרצאה: "להנהיג מהלב ולנהל מהראש". מה בין מנהיגות לניהול? האם כל מנהיג הוא מנהל? האם כל מנהל הוא גם מנהיג? מי מהם מתווה אסטרטגיה ארוכת טווח ומי אחראי על ייזום טקטיקה ואחריות על הביצוע במרפאה? מתי הם חופפים ומתי חייבים להפריד ביניהם? הרצאה תסייע לכם למצוא את התמהיל המתאים בין השניים.

ההרצאה תתקיים בתאריך 16.3.17 בין השעות 20:00 – 21:30, בבית התרבות בסביון, ותועבר על-ידי מר גיל שרמייסטר. להרשמה לחצו כאן: http://lp.vp4.me/rain

15/12/16

מי מאיתנו לא היה רוצה להצליח לדבר כך שדבריו יתקבלו ללא עוררין? מול מטופלים, מול עובדים או מול מעסיקים, מול ספקים, מול קולגות ואפילו בבית.

הנה 5 אסטרטגיות לשכנוע ולהשפעה במרפאה ומחוצה לה.

 1. להיות מקור סמכות

אנשים מגיבים אוטומטית למי שנתפס בעיניהם כמקור סמכות, בין אם מדובר בסמכות אמיתית או מדומה. כאנשי צוות במרפאה יש לכם כבר יתרון משמעותי ואתם מתחילים את השיחה ממקום בו לכם יש את התשובות ואת הפתרונות. לכן, אל תוותרו על סממני הסמכות שלכם – הביגוד הרפואי, החלוק הלבן, תג העובד, התעודות שעל הקיר.

 1. הוכחה חברתית

אנשים נוטים להעדיף את מה שאנשים אחרים מעדיפים, בשיטת העדר ובבחינת "מה שהיה טוב ליוסי ולמשה יהיה טוב גם בשבילי". לכן, אל תהססו לשלב משפטים כגון: "כשבר רפאלי טופלה כאן, נקטנו בדיוק באותה גישה…" (בר רפאלי לצורך ההמחשה כמובן) או "רוב האנשים שמגיעים אלי מעדיפים…" וכך לכוון את ההחלטה בכיוון הרצוי.

 1. וותרו על ה"לא"

כשאתם מצויים בתקשורת עם אדם בניסיון לשכנע אותו במשהו, המנעו מלפסול את תשובותיו. במקום לעצור אותו ולומר לו "לא", או "אתה לא צודק", אמרו "כן, אבל…" או "נכון, ומצד שני…". כך, שהאדם שמולכם לא נכנס למגננה וניסיון להגן על עמדותיו ואתם מטים את השיחה לכיוון שאתם מעוניינים בו.

 1. ביטחון במסר

כשאתם מנסים לשכנע, עליכם לפני הכל להיות מאד בטוחים במסר שלכם ולהבין בעצמכם מדוע אי אפשר לסרב לכם. האם אתם יודעים מדוע כדאי למטופל לבחור בכם למרות שהטיפול אצלכם יקר יותר מאשר אצל המתחרים? האם אתם יודעים מדוע כדאי לספק לתת לכם הנחה (מעבר לעובדה שאתם רוצים הנחה)? או לבוס לתת לכם העלאה או למנהלת המרפאה לקחת על עצמה עוד תחום אחריות? רשמו לעצמכם את המסרים וחזרו עליהם, כי הראשונים שאתם צריכים לשכנע הם אתם עצמכם.

 1. חזרה על המסר

בעולם הפרסום מקובל לומר כי נדרשות לפחות 6 חשיפות של אדם למודעה עד שהמסר נקלט בתודעה. גם בשיחת שכנוע, קשה לצפות שבמשפט אחד יתחולל מהפך ולכן חשוב מאד לחזור על המסר בדרכים שונות שוב ושוב. עם כל פעם נוספת, המסר יחלחל עמוק יותר, עד לשינוי עמדות.

רוצה לשמוע עוד? החלטנו בכנסים 2000 לקיים הרצאה ממוקדת בנושא אמנות ההשפעה ומיומנויות שכנוע.

בכולנו קיים רצון להוות גורם משפיע עבור אנשים בחיינו. הסיבות לכך מגוונות: החל בבנייה ושימור מערכות יחסים במרפאה, כמו גם בחיים ה"פרטיים"  ועד להנעת אנשים לשיתוף פעולה. בפועל מדובר בהשגת היעדים שלנו באמצעות, או בסיועם של אנשים אחרים. השפעה ושכנוע נדרשים כמעט בכל מפגש ייעודי: החל בהעברת מסרים מניעים ועד לסגירת תוכנית טיפול.

ההרצאה תעסוק במרכיבי השפעה ושכנוע באינטראקציות שונות בבית ובעבודה.

ההרצאה תתקיים בתאריך 5.1.17 ותועבר על-ידי מר גיל שרמייסטר. פרטים נוספים כאן: http://lp.vp4.me/r1id

רוצה לקחת את המרפאה שלך קדימה?

אמנות ההשפעה והשכנוע היא חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 18 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

לפרטים נוספים לחצו כאן: http://lp.vp4.me/rnra

עוד מידע בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

16/11/16

מרבית רופאי השיניים/בעלי מרפאות, לא אוהבים לנהל שיחות מכירה ולסגור תכניות טיפול. למעשה, גם מנהלת המרפאה שמבצעת את התפקיד הזה בפועל ברוב המרפאות, לא ממש אוהבת את החלק הזה של העבודה.

נכון, כל מטופל פוטנציאלי משמח עד מאד, אבל ברגע שהשיחה מתארכת,

המטופל מתעקש, מתחיל לחפור פנימה, לשאול עוד ועוד שאלות והסגירה מתחילה להתרחק,
רמת הסבלנות צונחת פלאים.

ככל שאתם משיבים ומשכנעים יותר, כך המטופל מקשה יותר, מתעקש יותר.

נראה כאילו הוא ממש לא מעוניין לסגור אצלכם תכנית טיפול ואתם שואלים את עצמכם בלב מדוע בכלל הגיע, עד לסיום הבלתי נמנע של "אני צריך לחשוב על זה, אחזור אליכם".

רוב הזמן זה מרגיש כמו דו קרב מתיש עם הלקוח, שבו אתם משקיעים המון זמן ואנרגיות בשיחה שלרוב נגמרת בכישלון, או אפשרות גרועה לא פחות, בה אתם מוותרים מראש ברגע שזה נראה קשה מדי.

בעולם השיווק והמכירות קוראים לזה "התנגדויות". אולי שמעתם פעם את הכינוי.

הכוונה לכל האלמנטים אשר גורמים למטופל להתנגד לסגור אצלכם את תכנית הטיפול. החל במחיר וכלה בדנטופוביה.

כאשר מלמדים מכירות או שיווק, מלמדים כיצד להתמודד עם ההתנגדויות הללו ומספקים תשובות ומענה לכל אחת מהן.

הבעיה עם הגישה הזו היא שהיא מנציחה את התפיסה שאתם והמטופל נמצאים משני עברי המתרס.

הם מתנגדים – אתם צריכים למוסס את ההתנגדות. להכניע את המטופל.

וכשמדובר בקרב ובמלחמה, פלא שאתם לא אוהבים לעשות את זה?

יש גישה אחרת, שמעמידה אתכם ואת המטופל באותו צד ויכולה לעשות את ההבדל הגדול ביכולת המכירה שלכם.

וותרו על גישת ההתנגדויות ואמצו את גישת ההתלבטויות.

הלקוח מתלבט. הוא חושש. הוא אינו מתנגד.

כשאתם מנסים לסגור תכנית טיפול בגישת ההתנגדויות אתם מעמידים את עצמכם אוטומטית נגד הלקוח ונזקקים לתחבולות שיווקיות על מנת להכניע אותו. לעומת זאת, אם אתם מנסים לסגור תכנית טיפול מול לקוח מתלבט, אתם מגיעים בגישה אחרת שכל מטרתה היא להפיג את חששותיו ולתת לו מענה.

כבר אין "צדדים", או "מכירה אגרסיבית", אלא צורך של מטופל שמקבל מענה.

הגישה הזו עושה הבדל עצום.

ועוד משהו לחשוב עליו –

דווקא הלקוחות הקפדניים ביותר, אלה שמקשים עם הכי הרבה שאלות ומציפים מולכם הכי הרבה "התנגדויות", הם הלקוחות שרוצים הכי הרבה לסגור איתכם תכנית טיפול. כי לקוח לא מעוניין היה מסיים את השיחה הרבה יותר מוקדם.

הקשיבו להם, תנו מענה להתלבטויות שלהם, הפיגו את החששות שלהם ועמדו איתם באותו צד של המתרס. כך תסגרו הרבה יותר תכניות טיפול, באחריות.

רוצים להיות אלופים בסגירת תכניות טיפול? רוצים להגדיל את ההכנסות של המרפאה כל השנה?

כנסים 2000 מתמחה כבר 18 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, שינניות, סייעות, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

עוד כדאי לדעת שהמשתתפים בקורס נהנים מ"קורס לכל החיים" וזכאים לחזור בכל עת לרענן תכנים ולהתעדכן בחומר ללא תשלום.

ההרשמה לקורס דצמבר 2016 בעיצומה!

פרטים נוספים על המחזור הבא בקישור: http://lp.vp4.me/rnra  בפייסבוק:https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

09/11/16

למרפאת מומחים בכפר סבא דרושה מזכירה/סייעת.

לפרטים – 09-7423435

 

24/10/16

מבין כל הדברים הקטנים שאתם יכולים לעשות בתקשורת עם מטופלים, יצירת וודאות, ביטחון ואמון הוא כנראה הדבר שעוצר אותם מלברוח ומשאיר אותם בתמונה. איך עושים את זה נכון? קראו כאן.

על הטריק הקטן הזה כבר עלו החברות הגדולות ביותר והן עושות בו שימוש כדי לשמור את הלקוחות שלהן קרוב ולמנוע מהם מלעזוב.

חשבו על כל פעם כשהתקשרתם לקבל שירות באחד ממוקדי השירות של חברות הסלולר, הביטוח, התקשורת וכו'. בין שלל הדיבורים קיבלתם את מיקומכם בתור וידעתם פחות או יותר, איפה אתם עומדים ולכמה זמן המתנה לצפות.
כשאתם מפעילים ווייז ברכב ומגיעים לפקק, הוויז מודיע לכם כמה זמן צפוי לארוך הפקק ובתוך כמה דקות אתם צפויים לחזור לנהוג כרגיל.
כשהמחשב שלנו עולה, טוען תוכנה או מוריד תוכנה, אנחנו מקבלים חלון קטן המציין כמה אחוז כבר נטען וכמה אחוז כבר נשאר. לפעמים, אפילו מצויין מספר הדקות שיקח עד שהפעולה תושלם.

מה משותף לכל הדברים האלה? למה חשוב לנו כמשתמשים לדעת אותם?

מעבר לחלק הטכני של ההבנה כמה זמן נותר, זה נותן עוד מעט תחושת וודאות.

לקוחות אוהבים וודאות

מחקרים מראים שתחושת הבטחון היא נתון משמעותי ביותר בשביעות רצון של לקוחות.

מרפאה שתדע להגביר את תחושת הוודאות של לקוחותיה במהלך התקשורת איתם, תצליח להחזיק אותם אצלה ולהגביר את שביעות הרצון.

איך מגבירים תחושת וודאות?

לדוגמה, במהלך שיחת טלפון, כשמטופל מתקשר לברר משהו והמזכירה בודקת במחשב, מספיק לומר: "אני מבררת עם הרופא/ה", או "אני בודקת במחשב" וכך המטופל שבעבר השני לא מוטרד מהשקט הפתאומי ויש לו וודאות שאכן ענייניו מטופלים.

מומלץ לספק למטופל כמה שיותר מידע במהלך הטיפול, כאמור – וודאות מספקת ביטחון ונינוחות. אם מדובר על טיפול ממושך, כדאי ליצור קשר בין התורים ולחזור עם המטופל על הצפוי לו בתור הבא. ניתן לשלוח מייל או הודעת סמס בסיום הטיפול עם הנחיות לאחר הטיפול והסבר מה "נורמלי" להרגיש וכמה זמן זה אמור להימשך.

רוצים ללמוד עוד על תקשורת נכונה עם מטופלים? בואו להרצאה ביום חמישי ה-27.10.16

ביום חמישי הקרוב בשעה 20:30 תתקיים הרצאה בנושא: "10 מיתוסים בתקשורת עם מטופלים".
איך גורמים למטופל לבחור דווקא בך? איך הופכים אותו לשגריר מרוצה של המרפאה? איך מייצרים יותר הכנסות באמצעות תקשורת נכונה עם מטופלים?

הרצאת חובה לכל מי שבא במגע עם לקוחות.
מתנה מיוחדת מאיתנו לכל נרשם – תסריטי שיחה מוכנים לשימוש מיידי במרפאה – כדי שתמיד יהיו לכם את המילים הנכונות.
נותרו מקומות אחרונים – להרשמה לחצו כאן – http://lp.vp4.me/rrfz
כנסים 2000 מלווה אתכם בדרך להצלחה

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ- 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

12/09/16

אין מרפאת שיניים שלא מכירה את השקט של החגים. חודש ספטמבר מביא איתו ירידה תלולה בסגירת תכניות טיפול, הנטייה הכללית היא לדחות את כל מה שאפשר והמרפאה מתרוקנת למעט מקרי חירום. כל המשק נכנס לקיפאון והתשובה שתשמעו הכי הרבה היא: "נדבר אחרי החגים".

אם גם המרפאה שלך סובלת מירידה בהכנסות בתקופת החגים, כדאי לדעת שזו תופעה מוכרת אך ממש לא חייבים להשלים איתה.

מה עושים?

 1. נערכים מראש עם תכנית שיווקית
  שיווק חכם ידאג למלא את המרפאה שלכם גם בתקופת החגים. השתמשו בערוצי השיווק העומדים לרשותכם, צרו מבצעים אטרקטיביים שימשכו מטופלים למרפאה.
  חשבו על הצורך של המטופלים דווקא בעונה הזו, צאו מהקופסה ותנו מענה יצירתי (למשל בייביסיטר לילדים בזמן שההורים בטיפול, או ביקורת/טיפול שיננית במחיר מיוחד כדי לצאת לחופשה בראש שקט).
  שימו דגש בשיווק על טיפולים שעונים על צורך ספציפי לתקופה, כמו לדוגמה הלבנת שיניים, כדי להיראות טוב ליד שולחן החג.
 2. צמצום הוצאות
  בדקו היכן ניתן לקצץ בהוצאות, על מנת להשאיר מקסימום רווח. קיצור שעות עבודה של כח אדם לא חיוני, חופשה מרוכזת וכד', יכולים לעזור לכם להישאר עם יותר כסף בקופה.
 3. ניצול הזמן להשקעה בתשתיות ולכל אותם דברים שאף פעם אין זמן אליהם ואשר מהווים פוטנציאל להכנסות עתידיות בהמשך.
  השוואה בין ספקים, החלפת ציוד, הרצאות, השתתפות בכנסים ועוד ועוד… זה הזמן לכל אותם דברים שיקדמו את המרפאה ושאף פעם לא מצליחים להגיע אליהם.
  גם שיווק "תדמיתי" (בניגוד ל"הארד סייל") ישא פירות בעתיד ויעזור לאזן את התמונה הפיננסית.

רוצים להגדיל את ההכנסות של המרפאה כל השנה?

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, שינניות, סייעות, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

עוד כדאי לדעת שהמשתתפים בקורס נהנים מ"קורס לכל החיים" וזכאים לחזור בכל עת לרענן תכנים ולהתעדכן בחומר ללא תשלום.

ההרשמה לקורס נובמבר 2016 כבר החלה!

פרטים נוספים על המחזור הבא בקישור: http://lp.vp4.me/rnra  בפייסבוק:https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

14/08/16

למרפאה איכותית ברמת החייל דרושה סייעת לחצי משרה.

לפרטים פנו אלינו 052-2525224

14/08/16

במרפאות רבות מדי אנחנו נתקלים ברתיעה מפני הלקוחות שבאים מוכנים מדי. כאלה שביצעו סקר שוק בקרב מרפאות נוספות וקיבלו עוד הצעות מחיר, כאלה שיש להם דעה מוצקה על תכנית הטיפול, כאלה שעשו דוקטורט בגוגל ובטוחים שהם יכולים לבצע את הטיפול בעצמם. האם זה רע? וכיצד מתמודדים איתם?

 

רופאי שיניים רבים אוהבים את המטופלים שלהם מבולבלים ולא מעודכנים. אין ספק שזה נוח. מטופל שמגיע ללא ידע מוקדם, מקבל את תכנית הטיפולים כתורה מסיני, לא מתווכח על המחיר ולא מערער על החלטות הרופא.

אבל דווקא המטופלים המודעים ביותר יכולים להפוך למטופלים הטובים ביותר שלכם.

אם תתייחסו אליהם בכבוד, תתנו מענה לשאלות שלהם ואת ההרגשה שאתם מעריכים את הידע שלהם, תרכשו את אמונם ותהפכו אותם ללקוחות נאמנים שיזנחו מהר מאד את פנקסי החישובים שלהם.

לקוחות שמבצעים תחקירי עומק הם לקוחות נחושים לבצע את הטיפול

לקוח שמכתת רגליו ומקבל הצעות מחיר ממספר מרפאות הוא לקוח רציני שעומד לסגור עם אחת מהן – כל שנותר לך לוודא, זה שהוא יסגור איתך. כן, גם אם ההצעה שלך לא הייתה ההצעה הזולה ביותר.

איך? 

הלקוח אמנם מחפש מחיר טוב, אבל זה לא הדבר היחידי שהא מחפש. הוא מחפש מקצועיות, יחס אישי, תחושה נעימה, אחריות. מחקרים מראים שלקוחות נוטים לבחור בהצעה האמצעית המוגשת להם. את הזולה ביותר הם לרוב פוסלים במחשבה כי היא פחות איכותית. "משהו בוודאי לא בסדר אם הוא מציע לי את הטיפול כל כך בזול". את היקרה ביותר הם יפסלו כדי לא לשלם כל כך הרבה (אלמנט ה"לא לצאת פראייר" משחק תפקיד פעמים רבות) והצעת הביניים היא זו שאיתה חיים רוב הלקוחות בשלום.

תן הצעה הוגנת ונמק אותה באופן מקצועי

אולי יש הצעות זולות יותר בשוק, אבל אתה מציע טכנולוגיה מתקדמת, חומרים איכותיים, ניסיון עשיר, הכשרה והדרכה לעובדים וסיבה טובה לעובדה שהטיפול עולה יותר אצלך.
אם תסביר ללקוח מה הוא מקבל אצלך תמורת כספו, יש סבירות גבוהה שהוא יעדיף את הערך המוסף שאתה מציע לו, על פני הצעה זולה יותר.

צור יחסי אמון ויחס אישי

יש דברים ששוים יותר מכסף. יחס סבלני ומכבד, הסבר בגובה העיניים ותחושה כל אחד ואחת מאנשי הצוות במרפאה נמצאים כאן בשבילו ויהיו זמינים עבורו גם בהמשך, יהפכו את המרפאה שלך לבחירה המועדפת, במיוחד במקרה בו הלקוח מתלבט בין 2 הצעות דומות.

היה בטוח בעצמך

אל תיכנס להשוואות עם הצעות מחיר של מרפאות אחרות או לביקורת על קולגות. דע מה הערך המוסף שלך ומה אתה מציע, הסבר ללקוח שכמו בכל תחום, גם ברפואת שיניים קיימות רמות מחיר שונות, גישות טיפוליות שונות ויכולות מקצועיות שונות. בידיו הבחירה אצל מי לקבל טיפול בהתאם למיטב הבנתו.

תן אלטרנטיבה

זוכרים את המחקר על ההעדפה של לקוח לבחור בהצעת מחיר האמצעית? תן ללקוח 3 הצעות מחיר מתוכן יוכל לבחור את זו המתאימה לו ביותר – את הזולה והמינימאלית, את המורחבת ואת היקרה ביותר. עצם הבחירה מספקת ללקוח שליטה ומאפשרת לו לבחור בך על פני מרפאות אחרות אשר לא מספקות מגוון אפשרויות טיפול.

תמריץ לסגירה

פעמים רבות כל מה שנחוץ למטופל כדי לסגור איתך אחרי שיצרת איתו יחסי אמון וקשר אישי, הוא רק תמריץ קטן. הבטח ללקוח שאם יחליט לסגור איתך, תבוא לקראתו במחיר (או בפריסת תשלומים). הנחה קטנה שיכולה לשכנע אותו לסגור את הטיפול.

אחרי שסגרת עם לקוח כזה, היה בטוח שאם הוא מרוצה, הוא יוודא שכולם ידעו שהוא מרוצה. דווקא הלקוחות היסודיים, המודעים, הבודקים והקשים יותר בהתחלה, הם הלקוחות שמוכנים לנצל את כל התכונות הללו בהמשך על מנת להמליץ על המרפאה שלך.

כנסים 2000 מלוות אתכם בדרך להצלחה

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ- 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

04/07/16

במיוחד בתקופות של חוסר וודאות כלכלית, של האטה ושל תחרות מוגברת, חשוב להקפיד על כמה עקרונות, שיבטיחו את היציבות הכלכלית של המרפאה ולהכיר את המכשולים שגורמים לכם לאבד רווחים. בדקו את עצמכם – האם אתם מקפידים על כל 5 הטיפים הבאים?

 1. האם אתם יודעים מה היא נקודת הבאלאנס של מרפאת השיניים שלכם?

נקודת הבאלאנס היא נקודת האיזון שבה הכנסות המרפאה מכסות את ההוצאות הקבועות שלה. האם אתם יודעים כמה מטופלים אתם צריכים בחודש על מנת להגיע לאיזון? שימו לב, כי ככל שתצליחו להקטין את ההוצאות הקבועות שלכם, כך נקודת הבאלאנס תהיה נמוכה יותר, תהיו מושפעים פחות מתנודתיות בשוק ותתחילו להרוויח מוקדם יותר.

 1. האם כל חולייה בשרשרת האספקה שלכם היא המשתלמת ביותר שאתם יכולים להשיג?

תנאי אשראי, עמלות הבנקים, הצעות מחיר מספקים, רכישות שונות למרפאה, חיסכון במים ובחשמל ועוד ועוד. אם עוד לא שיפרתם תנאים, השוויתם מחירים, התמקחתם וקיבלתם עסקאות טובות יותר – למה אתם מחכים? וודאו שאתם לא משלמים שום סכום שאתם לא חייבים. לפעמים זה נראה קטן או קטנוני, אבל הכסף הקטן שאתם לא סופרים מצטבר לכסף גדול.

 1. האם אתם מתמחרים נכון?

התחרות הפרועה בענף רפואת השיניים וקופות החולים הנושפות בעורף, גורמים לרופאי שיניים להוריד מחירים לרצפה. אבל חד-משמעית, טיפול שאתם לא מרוויחים עליו, אין לו זכות קיום. וודאו שאתם כוללים בתמחור שלכם את כל ההוצאות הקבועות והמשתנות ואל תרדו מתחת לקו האדום שקבעתם לכם.

 1. במקום מחיר נמוך – תנו ערך מוסף

האם אתם נותנים ערך מוסף למטופלים שלכם? הערך המוסף יכול להיות פריסת תשלומים נוחה במיוחד, יחס אישי ומסור, זמינות מסביב לשעון או אפילו ביקורי בית. האם אתם יודעים מה הערך המוסף שלכם? מה שלא יהיה אותו ערך מוסף, הדגישו אותו בפני הלקוח, כך שידע שהוא מקבל תמורה לכספו.

 1. האם אתם יודעים מתי הגיע הזמן לחתוך?

במצב של האטה כלכלית, אין לכם את הפריבילגיה לעשות ניסיונות. בין אם מדובר בתקציבי שיווק ופרסום, על שותפויות עסקיות, על מטופלים לא רווחיים או על כל התקשרות שגורמת להפסדים – דעו לחתוך בזמן. לכו על בטוח, על מה שהוכח כעובד, על שותפויות שמקדמות אתכם. אין לכם עודפים כדי לתת צ'אנסים.

האם אתם משתמשים בכלי הניהול הטובים ביותר במרפאת השיניים?

כדי לתת לכם יתרון על פני מרפאות אחרות, החלטנו בכנסים 2000 לפתוח סדנת אקסל בסיסית לניהול מרפאת שיניים, להיכרות וללימוד תוכנת אקסל.

הסדנה תלמד את יסודות התוכנה למתחילים ותספק כלים חיוניים, בדגש על ניהול יעיל של מרפאות שיניים וצורכי המרפאות.

במהלך הסדנה נתאמן בהזנת נתונים ספציפיים למרפאתכם ותרגולים על דוח"ות מותאמים למרפאות שיניים, תוך דגש על שיפור הדו"ח והתאמתו באופן מלא למרפאתכם, כך שמסדנה זו תצאו עם כלי עבודה מיידיים ועם תשתית קיימת לעבודה במרפאה.

הסדנה כוללת 4 מפגשים החל בתאריכים 24.7.16, 31.7.16, 7.8.16, ו- 21.8.16,
בין השעות 17:00 – 20:30

מיקום:  מכללת "מגמות" ,פתח תקווה

מנחה: עומר עבדה

לפרטים נוספים על סדנת אקסל לחצו כאן: http://lp.vp4.me/dw3h

כנסים 2000 מלווה אתכם בדרך להצלחה

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ- 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

29/06/16

המונח "ניהול זמן" שגור ומוכר בפי כל ומתייחס לרוב לדרך בה אנו מארגנים את שגרת היום שלנו, מתעדפים את המטלות השונות ומצליחים להיות יעילים במסגרת אילוני הלו"ז.

אבל למעשה, אין לנו כל אפשרות לנהל את הזמן.

הזמן מתקתק ועובר בקצב קבוע בין אם נרצה בכך או לא.
הדבר היחידי שאנו יכולים לעשות הוא לנהל את עצמנו בתוכו.

משל האבנים

מרצה מבוגר הוזמן לשאת הרצאה בנושא "תכנון זמן" בפני קבוצה של סטודנטים מחוננים. בעומדו בפני הקבוצה, הכריז: "אנו עומדים לערוך ניסוי".

מתחת לפודיום הוציא המרצה מיכל זכוכית גדול והניחו לפניו. לאחר מכן הוציא מתחת לשולחן כתריסר אבנים, והניחן בעדינות, בתוך המיכל.

כאשר התמלא המיכל לגמרי ולא ניתן היה להוסיף עוד אבן אחת, הרים המרצה את מבטו ושאל: "האם המיכל מלא?" כל התלמידים השיבו "אכן".

המרצה המתין מספר שניות ושאל :"האמנם?" ואז שוב התכופף והוציא מתחת לשולחן כלי מלא אבני חצץ. בקפדנות שפך את החצץ מעל האבנים וניער מעט את המיכל. אבני החצץ הסתננו בין האבנים הגדולות עד שירדו לתחתית המיכל. שוב הרים המרצה הזקן את מבטו ושאל את הקהל: "האם המיכל מלא?"

עתה החלו הסטודנטים להבין את כוונתו. אחד מהם השיב "כנראה שלא."

"נכון" השיב המרצה הזקן. חזר והתכופף, והפעם הוציא מתחת לשולחן סיר מלא בחול. בזהירות שפך את החול אל  תוך המיכל. החול מילא את החלל בין האבנים הגדולות ובין החצץ. פעם נוספת שאל המרצה את תלמידיו: "האם המיכל מלא?"

הפעם ללא היסוס ובמקהלה השיבו התלמידים: "לא!"

"נכון" השיב להם המרצה הזקן. וכפי שציפו תלמידיו, הוא נטל את כד המים שעמד על השולחן ומילא בהם את המיכל עד לשפתו.

משל האבנים בא ללמדנו שאם לא נכניס ראשית את האבנים הגדולות למיכל, לעולם לא נצליח להכניסן בהמשך.

הסיפור הזה פותח כמעט כל הרצאה בתחום ניהול זמן ומסייע להמחיש כי עלינו לזהות את "האבנים הגדולות" של חיינו ושל המרפאה. אותם דברים שהם חיוניים ובסיסיים ואסור לוותר עליהם בשום אופן ולשבץ אותם ביומן בצורה כזו שלא יהיה לפסוח עליהם.

כי מה שקורה לרוב, זה שהיומיום – כל אותן אבני חצץ קטנות, סותמות את הלו"ז ולא מאפשרות לנו להגיע לדברים החשובים שתיכננו. כך עובר עוד יום ועוד יום שבהם לא אנחנו באמת שולטים בלו"ז שלנו ומתעדפים את הפעילות.

ניהול זמן חכם הוא לא רק רווחי למרפאה, אלא גם מאפשר לשלב ביעילות את העבודה עם החיים האישיים.

לכן החלטנו בכנסים 2000 לקיים הרצאה ממוקדת בנושא ניהול זמן – פרט וצוות במרפאת שיניים.

ההרצאה תתייחס למעבר תפישתי מהתייחסות למשאב הזמן מהמושג : Chromos – הזמן הליניארי, למושג  Kairos – מידת הפקת הערך מזמן נתון, והיכולת להוציא לפועל יעדים אישיים וצוותיים, במרפאה ומחוצה לה.

ההרצאה תתייחס לעקרונות תיעדוף יעדים על פי שני קריטריונים: הדברים המקדמים אותנו לכיוון מטרות ארוכות טווח, וההתרחשויות המחייבות התייחסות מיידית.

אם תמיד חסרה לכם השעה ה-25 ביממה, אם אתם חיים ועובדים בתחושה מתמדת שאתם לא מספיקים כלום ואם המרפאה שלכם "מכבה שריפות" על בסיס יומיומי במקום לשלוט ולנהל, אתם חייבים להגיע.

ההרצאה תתקיים בתאריך 25.8.16. פרטים נוספים כאן: http://lp.vp4.me/dsnj

29/06/16

כולנו יודעים שמרפאת שיניים לא מנהלת את עצמה. צריך לעשות את זה נכון וחכם, מסודר, יעיל ובצורה שתחסוך במשאבים.

יש בעלים ומנהלי מרפאה ש"יש להם את זה" באופן טבעי. יש כאלה שמשכילים לרכוש הרגלים נכונים ולומדים עם הזמן ועם הניסיון.

כדאי לדעת שגם אלה וגם אלה, לא צריכים להסתמך רק על עצמם. מרפאות שיניים חכמות מטמיעות נהלי עבודה מסודרים ומעמידות לרשות מנהל/ת המרפאה כלי ניהול חכמים שמאפשרים לנהל את המרפאה ביעילות.

כלים לניהול אפקטיבי

מנהלי המרפאה יכולים לעשות שימוש במגוון כלים טכנולוגיים אשר מקילים על ניהול המידע, אירגונו, שליפתו וניתוחו. הנגישות למידע עושה פעמים רבות את ההבדל ומצליחה לאפשר קבלת החלטות המבוססת על נתוני אמת מעודכנים. בין הכלים העומדים לרשותם נמצאים  תוכנת האקסל, תוכנות ניהול למרפאות, תוכנת CRM, תוכנת ניהול חשבונות ושכר, יומן ממוחשב, מערכת דיוור אלקטרוני ועוד ועוד.

באמצעות כלי הניהול העומדים לרשות מנהלי המרפאה, ניתן לנהל תורים ויומן, לנהל את הגבייה, להיות עם האצבע על הדופק על תזרים המרפאה, לנהל את המלאי, את כח האדם ואת תכניות הטיפול, תפוקת המרפאה, תפוקת רופאים, תפוקת כיסא וניהול יומי/חודשי/שנתי כללי במרפאה ועוד.

זמינות המידע והיכולת לנתח אותו בזמן אמת, מספקים תמונת מצב מדויקת למנהלי ולבעלי המרפאה, תוך יכולת לקבל החלטות ניהוליות איכותיות, זאת בנוסף לכלים היומיומיים המסייעים לתפעול השוטף של המרפאה.

אקסל ככלי מרכזי לניהול יעיל של המרפאה

אקסל הוא כלי ייחודי ושימושי במיוחד בניהול המרפאה. ניתן לקחת את כל הנתונים המתקבלים בכלים השונים בהם משתמשים במרפאה ולנהל אותם באופן מרוכז בתוך תוכנת האקסל, במקום אחד.

תוכנת האקסל המאפשרת ניהול וניתוח המידע הכלכלי והארגוני תוך הפקת דו"חות רלוונטיים, זמינה בכל מרפאה ויכולה להיות אוצר אמיתי עבור מנהלי המרפאה, אם רק ידעו להשתמש בה, לנצל את תכונותיה ולהפוך אותה למשאב לניהול, לארגון ולבקרה במרפאה.

הידע הזה שווה זמן וכסף.

זו הסיבה העיקרית בגינה החלטנו בכנסים 2000 לפתוח סדנת אקסל בסיסית לניהול מרפאת שיניים, להיכרות וללימוד תוכנת אקסל.

הסדנה תלמד את יסודות התוכנה למתחילים ותספק כלים חיוניים, בדגש על ניהול יעיל של מרפאות שיניים וצורכי המרפאות.

במהלך הסדנה נתאמן בהזנת נתונים ספציפיים למרפאתכם ותרגולים על דוח"ות מותאמים למרפאות שיניים, תוך דגש על שיפור הדו"ח והתאמתו באופן מלא למרפאתכם, כך שמסדנה זו תצאו עם כלי עבודה מיידיים ועם תשתית קיימת לעבודה במרפאה.

הסדנה כוללת 4 מפגשים החל בתאריכים 24.7.16, 31.7.16, 7.8.16, ו- 21.8.16,
בין השעות 17:00 – 20:30

 

מיקום:  מכללת "מגמות" ,פתח תקווה

מנחה: עומר עבדה

לפרטים נוספים על סדנת אקסל לחצו כאן: http://lp.vp4.me/dw3h

28/01/16

מרפאות שיניים רבות חוות בעונת החורף ירידה ברווחיות.

אנשים לא יוצאים מהבית, דוחים טיפולים לא הכרחיים, מבטלים תורים ברגע האחרון ובאופן כללי נכנסים לתרדמת שמרגישים אותה היטב בכיס.

גם תחום האסתטיקה נפגע. יש פחות אירועים, פחות הלבנות שיניים, פחות ציפויים וכאמור, מה שלא הכרחי, נעלם.

יצירת יתרון תחרותי ובולטות!

חשוב לדעת שכולם מתמודדים עם אותו מצב, כך שאם תתנו מענה למטופלים, תוכלו לבלוט מעל מרפאות אחרות ולהשיג יתרון תחרותי שאותו תוכלו למנף גם בעתיד.

עם מעט השקעה ומחשבה עכשיו, תוכלו לקצור פירות רבים.

אז מה עושים ואיך מתמודדים עם התופעה הזו?

משקיעים דווקא עכשיו בשיווק. כאמור, כולם מנומנמים ולכם יש אפשרות לבלוט!

מציעים הצעות אטרקטיביות, שיגרמו לאנשים להגיע למרפאה.

שיטת ה"רגל בדלת" – מכניסים את המטופל למרפאה עם טיפול אחד קטן במתח רווחים נמוך ומשאירים אותו עם הצעות אטרקטיביות נוספות. לשיננית יכול להיות תפקיד משמעותי בשיטת שיווק זו, שכן תחלופת האנשים אצלה גבוהה והיא יכולה לשווק הלאה את המרפאה כולה.

מזהים את נקודות הקושי אצל המטופלים ונותנים מענה. לדוגמה, אם מדובר במטופלים מבוגרים המתקשים לצאת מהבית בגשם, אפשר לסייע להם עם שירות הסעות מדלת-לדלת. שווה להשקיע במונית 50 שקלים עבור טיפול של כמה אלפים.

חושבים יצירתי – יוצרים אווירה של חגיגה חורפית במרפאה עם מגוון עשיר של משקאות חמים, שמיכות חמות על כיסא הטיפולים והופכים את ההגעה למרפאה לחוויה נעימה, מיוחדת ונחשקת.

מזהים את ההזדמנויות בנקודת הזמן הנוכחית ומציגים אותה למטופלים – לדוגמה: יישור שיניים שמתחילים עכשיו יוכל להסתיים עד תחילת שנת הלימודים הבאה.

מצד שני, מזהים את המקומות בהם ניתן לחסוך ולהתייעל בגלל השינויים במרפאה, לפחות עד בוא הקיץ.

רוצה לקבל כלים נוספים לניהול חכם של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 20 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-1500 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

המחזור הבא של הקורס יפתח במרץ 2019, ההרשמה נפתחה!

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

11/01/16

בין שלל נהלי העבודה והתהליכים במרפאה, מסתתרת פעולה אחת קטנה ופשוטה ששווה לכם הרבה מאד כסף. אם אתם לא מקפדים עליה, אל תתפלאו שאתם לא סוגרים תכניות טיפול כפי שהייתם רוצים. מנחשים מה?

השקעתם את הנשמה במטופל א', בדקתם, ישבתם, הסברתם, הכנתם תכנית טיפול, הצעתם, התמקחתם. הרופא/ה, מנהלת המרפאה, הסייעת, כולם היו מעורבים. המטופל שאל, חקר, הקשה וביקש הנחה. נתתם. שירגיש טוב, למה לא?

ואז הוא אמר שהוא יחשוב על זה ויתקשר מאוחר יותר כדי לקבוע תור.

מטופל ב' כבר ביקר אצל השיננית במרפאתכם, הוא נראה מרוצה. בטיפול האחרון השיננית הפנתה את תשומת לבו שיתכן ומתחיל להתפתח משהו וכדאי שהרופא יבדוק. הוא הסכים איתה והבטיח שבסיום הטיפול יגש למזכירה לקבוע תור.

מה המשותף בין מטופל א' ומטופל ב'?מה אותה פעולה שמרפאת השיניים חייבת לעשות על מנת לסגור את הטיפול של מטופלים א' וב'?

פולאו אפ

כן, אותה שיחת מעקב שמתקיימת יומיים-שלושה לאחר הצעת תכנית הטיפול או אחרי הביקור במרפאה. אנשים תמיד יעדיפו לדחות, להימנע ולמסמס  תורים, במיוחד כשמדובר בשילוב של עולה כסף+לא נעים. הם יטו למשוך את הזמן עד לרגע שבו כבר אין ברירה ויתעלמו מהעובדה שפעמים רבות הטיפול היה יכול להיות קל ופשוט יותר אלמלא חיכו עד לרגע האחרון.

לפעמים מטופלים יקחו את הזמן לעריכת סקר שוק ובלי תזכורת או לחץ מסויים להתחיל לסגור עניינים, הם לא יתקדמו או גרוע יותר – יתקדמו לכיוונו של מישהו אחר.

בכל פעם כשמטופל יוצא מהמרפאה עם הצעה מכם לחזור אליה, חובה עליכם ליצור איתו קשר בהמשך בשיחת פולאו אפ.

לא, זה לא מציק

אחד המשפטים שאנחנו שומעים הרבה במרפאות שיניים הוא: אנחנו לא רוצים להטריד את הלקוח, להציק לו, להיות שיווקיים מדי, להיות אגרסיביים מדי או להיראות "נואשים".

אם הפולאו אפ מתבצע בנעימים, עם חיוך ותוך דאגה כנה למטופל, הוא יתקבל בשמחה. התייחסו אליו כאל שירות. בעולם התזזיתי והלחוץ שלנו, ללקוחות רבים אין זמן או ראש לחזור למרפאת השיניים בין שלל המטלות. רובם יברכו על השיחה ועל העובדה שחסכו מהם לטרוח ולהתקשר בעצמם.

מתי בדיוק?

יום אחד אחרי הביקור במרפאה זה מוקדם מדי. ארבעה-חמישה ימים אחרי הוא כבר יכול לנדוד ולחפש הצעות מחיר נוספות. יומיים-שלושה אחרי הביקור אצלכם הם הזמן האידיאלי שמאפשר למטופל מצד אחד לחשוב על ההצעה שלכם ומצד שני לא להתפזר יותר מדי.

ומה אם לא?

אם לא, תאבדו את כל אותם מטופלים שדווקא תיככנו לחזור אבל שכחו ובינתיים מיסמסו את הטיפול, את כל אלה שמרפאות שיניים אחרות חזרו אליהם ונתנו להם הרגשה שירותית יותר והצליחו לשכנע אותם לסגור אצלם, את כל אלה שהיו להם עוד כמה שאלות אבל התעצלו להתקשר לשאול ואת אלה שחששו והעדיפו לטמון את הראש בחול. בדרך, תפסידו גם לא מעט כסף. לא חבל?

רוצה לקבל כלים נוספים לניהול חכם של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

10/12/15

חברת צ'ירוקי האמריקאית השיקה לאחרונה פריצת דרך בעולם הביגוד הרפואי. Certainty – פטנט רשום וטכנולוגיה פורצת דרך אשר מצמצמת הצטברות חיידקים על גבי הבד והופכת את המדים הרפואיים למגן נגד חיידקים. כמו כן, החברה מציגה טכנולוגיה דוחה נוזלים, אשר מונעת מכל סוג נוזל להיספג בבד, כך שהם מחליקים מעליו.
המדים החדשים מיובאים על ידי חברת מדיגל סטייל.

לאחרונה הציגה חברת צ'ירוקי – ענקית הביגוד הרפואי, את הדור הבא של הביגוד הרפואי. Certainty היא טכנולוגיה אנטי מיקרוביאלית אשר מהווה מהפכה אמיתית. לראשונה מציגה החברה אופנת ביגוד רפואי משולבת עם הגנה אנטי-מיקרוביאלית על גבי הבד.

המדים הופכים למגן אנטי-מיקרוביאלי

אנשים העובדים ברפואה חשופים לחיידקים ולזיהומים לא רצויים במהלך יום העבודה. המדים הרפואיים החדשים מספקים הגנה גבוהה הרבה יותר מאשר מדים רגילים, באמצעות טכנולוגיה שפותחה במשך 5 שנים ואשר הופכת את המדים לאמצעי הגנה מפני חיידקים.

הבד, עשוי מפולימר מיוחד ומכיל יוני כסף, המצמצמים הצטברות חיידקים על גבי המדים, מה שהופך אותו למגן אנטי-בקטריאלי. יוני הכסף המשולבים בבד מונעים את גדילת החיידקים הבלתי רצויים הללו על גבי המדים, ממזערים ריחות וכתמים ומאריכים את חיי הבגד.

מתאים גם לעור רגיש, ללבישה למשך שעות ארוכות בלי להציק ובלי לגרד.
מדובר בטכנולוגיה חדשנית, יעילה ורשומה של המשרד להגנת הסביבה בארה"ב.
בפעם הראשונה בהיסטוריה – המדים הרפואיים הופכים למגן מפני חיידקים בלתי רצויים, בעוד אתם ממשיכים ליהנות מהבחירה האופנתית המועדפת עליכם של בדים, סגנונות, גזרות וצבעים, מנוחות ומאיכות בלתי מתפשרת.

טכנולוגיה דוחה נוזלים

009

בנוסף, מציגה צ'ירוקי יכולות חדשות של הבד בדחיית נוזלים. כל נוזל אשר בא עם הבגד במגע אינו נספג ומחליק ממנו מבלי להותיר סימן. כך ניתן להימנע מכתמים אופיניים של דם, רוק, פיקסר, דקינס ושעווה ומנוחות ומהיגיינה מירביים.

האיכות הידועה של צ'ירוקי עולה מדרגה

פיתוחים אלה מצטרפים ליתרונות הקיימים והידועים של המדים הרפואיים של חברת צ'ירוקי האמרקיאית המיובאים על-ידי מדיגל סטייל.

מה הופך את המדים של מדיגל-סטייל לטובים מסוגם?

תפירה עילית – לא נפרמים גם אחרי שנים ארוכות ואלפי כביסות.
ללא כתמים – בד דוחה כתמים קשים, גם כתמי דם, מטבע וצמנט יורדים בקלות בכביסה ב-40 מעלות.
בד נושם – צפיפות בד נמוכה המאפשרת ללבוש אותם בנעימים גם 12 שעות מבלי להזיע.
אל קמט – תחזוקה קלה במיוחד ללא גיהוץ.
שלל גוונים, מידות וגזרות אופנתיות, כדי שהמרפאה שלך תיראה הכי טוב שאפשר. רקמת לוגו על גבי המדים – אופציונאלי.

לתיאום מדידה ולהזמנות התקשרו: 052-2525224

26/07/15

כשצוות הייעוץ של "כנסים 2000" מגיע למרפאת שיניים, לא תמיד ניתן במבט ראשון להבין מדוע מרפאה אחת מצליחה ומרפאה שנייה לא מצליחה למלא את היומן. גם אם הרופאים מקצועיים ומושקע כסף רב בשיווק, למרפאות המצליחות יש סוד שהופך אותך לכאלה. הסוד של מרפאות השיניים המצליחות היא היכולת של המרפאה לרתום את כל צוות המרפאה להצלחתה ולנצל באופן מיטבי את כל אחת מהפונקציות במרפאה כמרכז רווח, ככלי שיווקי וככלי לשימור ולשירות לקוחות.

החל מהמזכירות, ממנהלת המרפאה, הסייעות, השינניות וכל הרופאים העובדים בה, לכל אחד תפקיד קריטי להצלחת המרפאה.

מזכירות – ניהול נכון של היומן מוודא ניהול זמן יעיל ונכון. מערך תזכורת פעיל מוודא שכל התורים מתקיימים ומאפשר שיווק של טיפולים נוספים, ביקורת ועוד.

מזכירה יעילה אשר מקדמת את הפונים בחיוך, נותנת מענה טלפוני אדיב ומצליחה לטפל בהצלחה באחוז ניכר מהפניות, תורמת באופן ישיר להגדלת רווחיות המרפאה.

שיננית יכולה בקלות להפוך למרכז רווח משמעותי במרפאה, לעוגן עבור מטופלים חוזרים ואף להפנות לרופאים במידת הצורך. אם תדעו לבחור את השיננית הנכונה ולהדריך אותה, היא יכולה להיות משמעותית ביותר לרווחיות המרפאה.

הסייעות וכן הרופאים במרפאה – דרך ההתנהלות שלהם תכריע אם מטופלים יבחרו בהם לביצוע תכנית הטיפול, אם מטופלים יחזרו אם ימליצו על המרפאה לחבריהם.

כאמור, יכולות השיווק של צוות המרפאה, תודעת השירות שלהם והמוטיבציה שלהם להפוך את המרפאה לסיפור הצלחה, יכול לעשות את כל ההבדל.

מה עושים?

ראשית, מבינים את החשיבות של כל הצוות לרווחיות המרפאה.

שנית, מגייסים את הצוות לקידום היעדים המשותפים במרפאה. זאת באמצעות מגוון דרכים ותתפלאו, לא רק באמצעות תגמול כספי.

להשתייך למרפאה מצליחה הוא תגמול בפני עצמו וקידום פעולות של גיבוש הצוות, מתן תנאי עבודה נאותים, הדרכה מתאימה, מתן אפשרות לקידום, למידה והתפתחות אישית במסגרת המרפאה, הם דברים שאסור להקל בהם ראש ויכולים להיות בעלי ערך ומשמעות.

מומלץ לשוחח עם צוות המרפאה, לשמוע, להשמיע ולצאת יחד לדרך משותפת עם מטרה עליונה ממעל – הצלחת המרפאה.

כנס דנטל טים ה-4 לצוותי מרפאות שיניים ב-21.10.15 במרכז הכנסים אווניו

כנס דנטל טים הוא הכנס היחידי המיועד לצוותי מרפאות מלאים ומטרתו לגבש את הצוות ולספק כלים לניהול, שיווק וקידום המרפאה באופן מערכתי.

הוא מתקיים בהצלחה זו השנה הרביעית ומציע הרצאות של מיטב המומחים ומושבים מרתקים. תכנית הכנס תתפרסם בקרוב.

בינתיים, שמרו את התאריך ביומנים ותנו לצוות המרפאה שלכם עוד סיבה טובה להתגאות להשתייך למקום שמשקיע בו.

צוות המרפאה

21/06/15

שלום רב,

אני שמחה לשתף אתכם בעדכון ובשדרוג משמעותי שביצענו בשירות הייעוץ, הליווי והחניכה של כנסים 2000 למרפאות שיניים.

בעקבות משובים שקיבלנו מן השטח וחשיבה מאומצת , במטרה לספק ערך רב יותר ותוצאות מהירות ומדויקות יותר ללקוחותינו, החלטנו לשים דגש בגישה עניינית וביצועית שמביאה חדשנות, רעננות ובעיקר – הכנסות!

השוק העסקי הוא שוק תוסס שמשתנה במהירות. זאת , במיוחד בענף רפואת השיניים , שסובל מתחרות קשה, עולה ויורד על פי גחמות רגולטוריות. ונדרש לאילוצים שאינם קיימים בענפים אחרים.

מכיוון שבכנסים 2000 אנו לא שוקטים לעולם על השמרים, שואפים להוביל את השוק ולתת ללקוחותינו את הכלים המעשיים הטובים ביותר להצלחה, הבנו שמה שעבד בעבר – היום אינו טוב מספיק דיו , ועלינו לתת לכם יותר – ובגדול!

לפיכך, הגדלנו את מיגוון יועצי השטח שלנו ואנו מפעילים רשת של מומחים במיגוון תפקידים והתמחויות, כל אחד ואחת בעלי ניסיון עצום של כ- 25 שנה. בחרנו אנשים ונשים שבאים מתוך התחום וחיים את מרפאות השיניים דרך הרגליים. ביניהם תמצאו סייעות מנוסות, מנהלות מרפאה בשטח, אנשי שיווק, מומחי ניהול, מקצועני כוח-אדם, מומחים פיננסיים ויועצי מדיה ודיגיטל, שיאפשרו לכם ליהנות מניסיונם, ממקצועיותם ומן הידע שלהם.

אצלנו תמצאו:

 • ייעוץ ניהולי
 • ייעוץ שיווקי
 • ייעוץ פיננסי
 • ייעוץ תפקודי
 • ייעוץ משאבי אנוש ופתרונות השמה
 • ייעוץ מדיה ודיגיטל
 • ועוד ועוד

היתרון – כולם כבר ראו איך הדברים זורמים בשטח. כולם מכוונים לתת לך תוצאות מיידיות. היועצים שלנו מספקים לך מיגוון דעות, מיגוון פתרונות, סיעור מוחות עם טובי המומחים ועיניים רבות ומנוסות, שמעריכות את המצב . ומספקות זוויות חדשות ומרעננות וגישות רבות ומגוונות . אשר בסופו של דבר מתכנסות כולן למטרה אחת – להצעיד את המרפאה שלך להצלחה.

כאשר השוק משתנה – גם הגישה לייעוץ, לליווי ולחניכת מרפאות שיניים צריכה להשתנות. כאשר עולם הניהול והשיווק מתקדם להתמקצעות ולתת-התמחות (ממש כמו ברפואת שיניים), יועץ כללי כבר אינו מספיק. מאחוריכם עומד צבא זריז ומדויק של יועצים מומחים!
אנחנו מדברים ת'כלס. אנחנו מדברים מעשית. אנחנו מדברים על שינוי עכשיו, בלי בזבוז זמן.

עוד על ליווי, ייעוץ וחניכה למרפאות שיניים בכנסים 2000 תוכלו לקרוא כאן.

אל תהססו להתקשר בכל שאלה לטלפון: 052-2525224

שלכם,

גלית סימני

וצוות הייעוץ, הליווי והחניכה של כנסים 2000

28/05/15

אנחנו אמנם בשלהי האביב, אבל הקרוב מאד נמצא את עצמנו ביולי-אוגוסט הלוהטים. "עונת המלפפונים" שבה ההוצאות של משפחות על קייטנות ובילויים מכבידות, משפחות טסות לחו"ל, הנטייה הכללית היא לדחות את כל מה שאפשר והמרפאה מתרוקנת למעט מקרי חירום. כשמחברים את זה לחגים שמגיעים מיד אחר כך, מקבלים רבעון שלם של הכנסות נמוכות.

אם גם המרפאה שלך סובלת מירידה בהכנסות במהלך חודשי הקיץ, כדאי לדעת שזו תופעה מוכרת אך ממש לא חייבים להשלים איתה.

מה עושים?

 1. תכנית שיווקית
  שיווק חכם ידאג למלא את המרפאה שלכם גם בעונה החמה. השתמשו בערוצי השיווק העומדים לרשותכם, צרו מבצעים אטרקטיביים שימשכו מטופלים למרפאה.
  חשבו על הצורך של המטופלים דווקא בתקופה הזו, צאו מהקופסה ותנו מענה יצירתי (פינת משחקים לילדים בזמן שההורים בטיפול, לדוגמה או ביקורת/טיפול שיננית במחיר מיוחד לפני יציאה לחופשה כדי לצאת בראש שקט).
  שימו דגש בשיווק על טיפולים שדווקא בעונת הקיץ הולכים חזק כמו לדוגמה הלבנת שיניים.
 2. צמצום הוצאות
  בדקו היכן ניתן לקצץ בהוצאות, על מנת להשאיר מקסימום רווח. קיצור שעות עבודה של כח אדם לא חיוני, חופשה מרוכזת וכד', יכולים לעזור לכם להישאר עם יותר כסף בקופה.
 3. ניצול הזמן להשקעה בתשתיות ולכל אותם דברים שאף פעם אין זמן אליהם ואשר מהווים פוטנציאל להכנסות עתידיות בהמשך.
  השוואה בין ספקים, החלפת ציוד, הרצאות, השתתפות בכנסים ועוד ועוד… זה הזמן לכל אותם דברים שיקדמו את המרפאה ושאף פעם לא מצליחים להגיע אליהם.

רוצים להגדיל את ההכנסות של המרפאה כל השנה?

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, שינניות, סייעות, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

14/05/15

כל מרפאה מכירה את התסריט הבא: מגיע אדם להתייעצות, בונים לו תכנית טיפול ומציגים אותה בפניו. הוא אומר "אחשוב על זה" או "אחזור אליכם בעוד כמה ימים" – אחרי הכל, בכל זאת פעמים רבות מדובר בתכנית טיפול בעלות של עשרות אלפי שקלים והגיוני שלא יסגור במקום. אבל עובר יום, עוברים יומיים, שלושה, שבוע והאדם נעלם. גם טלפון פולאו-אפ לא תמיד עוזר. רוצים להעלות את אחוזי הסגירה במרפאה שלכם?

מה עושים?

מאמצים טקטיקה מדורגת שתאפשר לו לקבל החלטה דחופה ומיידית בנוגע לחלק מתכנית הטיפול, אך ברגע שהתחיל טיפול אצלכם, יגדל באופן משמעותי הסיכוי שגם את שאר תכנית יסגור אצלכם – בהנחה כמובן שהיה מרוצה מהטיפול אותו קיבל אצלכם.

כבר בעת הצגת התכנית חלקו אותה לכמה חלקים – מה דחוף לביצוע, מה פחות דחוף ומה בהול ביותר ומוכרחים להתחיל מיד. לדוגמה: נתחיל עם סתימות הכרחיות ועם טיפול הסרת אבנית על מנת להביא את הפה למצב סביר, חלק זה מתכנית הטיפול יעלה רק X שקלים וחשוב מאד לבצע אותו במהירות כי עם כל יום שעובר, מצב השיניים מתדרדר ועלול להגיע לטיפול שורש. בהמשך, צריך יהיה לבצע גם… וכן הלאה.

מטופל שהתנסה והיה מרוצה, יוותר על המשך השוואת המחירים

הטקטיקה המדורגת מאפשרת לכם להציע את הטיפול הראשוני, הדחוף במחיר אטרקטיבי, על מנת למשוך את המטופל לבצע את הטיפול אצלכם. ברגע שהמטופל מרוצה מהמקצועיות ומהיחס שיקבל, הוא כבר יוותר על המשך השוואת המחירים ויסגור את תכנית הטיפול המלאה.

רוצה לקבל עוד כלים שיסייעו לך לסגור יותר תכניות טיפול, להגדיל את כמות המטופלים ולהרוויח כמו שמגיע לך?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

17/04/15

אחד הכלים השיווקיים המשמעותיים העומדים לרשותך במרפאה, הוא הטלפון.

מאגר המטופלים, מאגר המתעניינים שקיבלו הצעות טיפול אך לא סגרו ואלה שביררו אך לא הבשילו, הוא הבסיס הרחב שלך והגישה המיידית למטופל הבא.

בין אם מתזכרים ומתאמים בדיקה שגרתית, מתקשרים כדי לסגור תכנית טיפול או סתם לשמור על קשר ולאחל חג שמח, יש כמה כללים שחשוב לזכור בעת שיווק טלפוני.

 1. טיימינג

אם לקוחותיך הם אנשים פרטיים, לרוב, מומלץ להתקשר בין 17:00 עד 20:00. אלה השעות בהן רוב האנשים סיימו לעבוד. אל תתקשרו בזמן החדשות, החל משמונה בערב וכמובן לא לאחר מכן, כך שהשעה 20:00 מהווה גבול עליון טבעי.

אם לקוחותיך יכולים לקבל שיחה בזמן העבודה, ניתן גם להתקשר אליהם בין השעות 10:00 עד 14:00. לפני עשר בבוקר יתכן שאנשים עדיין לא הגיעו לעבודה והתמקמו בה ואחר הצהריים הן שעות קצרות רוח ופחות אפקטיביות להאזנה וקבלה של מסרים.

גם יום שישי שעבור רוב האנשים אינו יום עבודה, הוא יום בו אנשים לא אוהבים לקבל טלפונים שיווקיים.

 1. רגישות לארועים

אנו חיים במדינה בה שיחת טלפון "שגרתית" בזמן הלא נכון יכולה להיתפס כחוסר רגישות ולהשיג את המטרה ההפוכה. בזמנים של אירוע בטחוני, חגים, אירוע לאומי (אפילו משחק של מכבי תל אביב בכדורסל, לצורך העניין) וכיוצ"ב, מומלץ להימנע מהתקשרות.

 1. תיאום

אם יש יותר מאדם אחד שעושה טלמרקטינג במרפאה, וודאו כי מתבצע תיאום ביניהם וכי לא מתפספסות שיחות חשובות מצד אחד, אך לא מציקים ומתקשרים למטופלים עם שיחות מיותרות. אין דבר שנוא יותר על לקוחות מאשר הצקות טלפוניות.

 1. עדכון

שמרו על מאגרי המידע שלכם מעודכנים ונצלו את השיחות כדי לעדכן אותו ולהגדיל אותו. אם יש לכם את הטלפון בבית – בקשו גם את הסלולרי, צרו הצעות אטרקטיביות ובדקו האם ניתן להתקשר לבני משפחה או חברים נוספים על מנת להציע להם את ההצעה המוצלחת.

אם תדעו למנן נכון את כמות הפניות הטלפוניות, תעשו אותם בזמן הנכון ובטוב טעם, תיצרו עצמכם ערוץ תקשורת ישיר, חשוב ומשמעותי עם המטופלים שלכם, בעל יכולות שיווקיות בלתי מבוטלות.

רוצה להתחיל לשווק עם תוצאות?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

26/03/15

יש הרבה דברים שמרפאות שיניים צריכות לעשות כדי להתייעל, לחסוך, לפעול בצורה טובה יותר, להקטין הוצאות ולהגדיל הכנסות. כולם חשובים. כל מרפאה כושלת במקום שונה וזקוקה לחשיבה שמתאימה לשוק בו היא פועלת. אבל יש 3 צעדים שכל מרפאה יכולה וחייבת לבצע – שיציגו תוצאות התייעלות מיידיות.

אם אתם מתלבטים מאיפה להתחיל – התחילו כאן!

 1. פתיחת כל ההסכמים עם ספקים

רוב המרפאות התרגלו לעבוד עם אותה מעבדה, עם אותם ספקים ועם אותם יצרנים. זה נוח, אבל זה בוודאות לא הדבר הרווחי ביותר שניתן לעשות. סקר שוק קצר, בחינה של כל האפשרויות, יציאה מאיזור הנוחות ומיקוח על תנאים יכולים לייצר לכם חיסכון עצום!

 1. האצלת סמכויות ואוטומציה של תהליכים

יש המון דברים שמתבצעים במרפאה על ידי כח אדם ואשר יכולים להתבצע אוטומאטית. שליחת סמסים לתזכורת לטיפול, גיבוי מידע במחשבים, ניהול יומן, ניהול מלאי, התרעות… ועוד. יש הרבה דברים שמתבצעים על ידי רופאים שיכולים להתבצע על-ידי הפקידה או הסייעת. עצרו. חשבו. על מה מתבזבז זמן? כיצד ניתן לנצל אותו בצורה טובה יותר? חלוקת תפקידים מחודשת ויעילה יותר תחסוך לכם הרבה כסף ותאפשר לקדם את המרפאה.

 1. שיווק כחלק בלתי נפרד מפעילות היום-יום

רוב המרפאות מתייחסות לשיווק כאל כאב ראש הכרחי. בהתאם, הם מגיעות להתעסק בזה "כי חייבים" ורק כשכבר אין ברירה. במקום להגיב ולהיגרר, צרו שגרת שיווק יומיומית. הגיעו למרפאה חצי שעה לפני הזמן והקדישו את חצי-השעה הזו לשיווק. עדכנו את אתר האינטרנט, את עמוד הפייסבוק. גלשו וצפו בפעילות מתחרים, כתבו מאמר שיווקי קצר, ניוזלטר ללקוחות, תאמו הרצאה מול קהל היעד, בדקו איזה כנסים יסייעו לשיווק שלכם, ערכו שיחות טלפון רלוונטיות והבטיחו שבכל יום תבצעו לפחות פעילות שיווק אחת במרפאה. התוצאה: הגדלה מיידית של כמות המטופלים.

רוצה להתחיל להרוויח כמו שמגיע לך?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

26/02/15

המרפאה עובדת, היומן מלא ועדיין לא נשאר לך רווח מכובד בסוף החודש? מטופלים עוזבים  ואתה מרגיש שהתחרות עם קופות החולים מחסלת את המרפאה? לא מצליח לסגור את תכניות הטיפול הגדולות ומוצא את עצמך מתעסק כל היום על טיפולים קטנים ולא רווחיים? לא מגיעים מספיק מטופלים חדשים למרפאה?
אתה כבר יודע שמשהו לא עובד כמו שצריך ושאתה זקוק לעזרה – האם ייעוץ ממוקד למרפאות שיניים הוא התשובה?

מתי כדאי להעדיף ייעוץ וליווי ניהול/שיווקי פרטני למרפאת השיניים?

 • כשהקושי ממוקד מאד בתחום מסוים במרפאה, לדוגמה: כשיש קושי ברור בשיווק, בניהול פיננסי, בניהול כח האדם, וכד'.
 • כשהקושי הוא מאד ייחודי למרפאה ודורש פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית.
 • כשמבקשים לגייס את כל צוות המרפאה לתהליך
 • כשיש חשיבות לביצוע התהליך במרפאה עצמה
 • כשיש אילוצי זמן ונדרשת גמישות לו"ז

מה עושים בייעוץ פרטני למרפאות שיניים?

ייעוץ וליווי פרטני למרפאות שיניים מתחיל במיפוי, זיהוי וגיבוש מטרות ויעדים למרפאה.
מבינים מה קורה כיום, שמים את האצבע על מה שלא עובד נכון ומבינים מה אנחנו רוצים שיקרה בעתיד, תוך הצבת חזון למרפאה, הגדרת יעדים מדידים וברורים וגיבוש אסטרטגיה להשגתם.

בין היתר בוחנים סוגיות ניהוליות, פיננסיות, עסקיות, שיתופי פעולה, ספקים, שיווק, טכנולוגיה ועוד ועוד…

הייעוץ ממשיך בגיוס הצוות לקידום היעדים שהגדרנו, בחינת סוגיות של כח אדם, מוטיבציה, ניהול זמן ומסתיים בתכנית פעולה מוגדרת וברורה שתיקח את המרפאה קדימה – אל החזון שהצבנו עבורה.

זה עובד?

מניסיון של 16 שנים ולמעלה מ-900 רופאי שיניים, הזינוק בהכנסות של מרפאות בתהליכים של ייעוץ וליווי, מתבצע באופן מיידי וחד.

השוק היום תחרותי מאד, לא סלחני וקשה במיוחד. המטופלים בררנים מאד, באים מוכנים, יודעים מה הם רוצים ומשווים בין מרפאות. מרפאת שיניים שלא יוצרת לעצמה יתרון תחרותי ופועלת חכם, נשארת הרחק מאחור.

רוצה להתחיל להרוויח כמו שמגיע לך?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

29/01/15

מזכירות, מנהלי/ות מרפאה, רופאים, רופאות, שינניות וסייעות – כולם יכולים לתרום לקידום מרפאת השיניים בעזרת שאלה אחת קטנה ששווה הרבה כסף: "איך הגעת אלינו?"

איך הגעת אלינו?

שאלה אחת שנותנת לכם כל כך הרבה מידע.
כך תדעו אם יש לכם מטופלים מרוצים שממשיכים להמליץ עליכם ותוכלו לפרגן להם ולעודד אותם להמשיך ולהמליץ עליכם למכרים נוספים.

כך תדעו אם המאמצים השיווקיים שלכם נושאים פרי ותוכלו לכוון טוב יותר את המשאבים שלכם.
אם הגיעו אליכם דרך המודעה במקומון, דרך פרסום בתכנית טלוויזיה דרך עמוד הפייסבוק או דרך אתר האינטרנט?

כשתדעו דרך איזה ערוץ שיווקי מגיעים אליכם, תוכלו להפנות אליו משאבים, להעמיק ולעבות אותו, על חשבון ערוצים שלא מניעים אליכם מטופלים.

כך תדעו את נקודות החוזק שלכם ואת נקודות החולשה. ניתוח נכון של תנועת המטופלים יסייע לכם להיערך טוב יותר, להיות תחרותיים יותר ולתת מענה למצב האמיתי בשטח.

השאלה ששווה לכם כסף

הנחו את כל עובדי המרפאה לשאול את המטופלים כיצד שמעו על המרפאה ומדוע בחרו בה. התשובות שלהם – שוות לכם זהב!

רוצה לקבל כלים נוספים לניהול חכם של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, שינניות, סייעות, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

08/01/15

אחד הדברים המרתיעים ביותר רופאי שיניים כשזה מגיע לשיווק, הוא החשש מלהצטייר כזולים, כלא מקצועיים וכלא מכבדים את המקצוע. פעמים רבות מגיעה ההתלבטות: האם להציע בדיקה חינם? האם זה לא מוזיל את ערך הזמן שלי? האם זה לא ימשוך לקוחות מ"הסוג הלא נכון"? האם לקיים מבצעי הנחות? האם להציע ללקוחות שירותים נוספים במסגרת 1+1 ?

אין פתרון "בית-ספר".

התשובה היא לא חד-משמעית וכנראה שהכל תלוי במה מציעים ובעיקר – איך מציעים את זה.
פעולות מסויימות ניתן לבצע בצורה יפה ומכובדת, כך שיסבו ערך למטופלים, יהוו מוקד משיכה למרפאה ואף ישמרו לקוחות באמצעות הטבות ללקוחות חוזרים. החוכמה היא לברור אילו פעולות שיווקיות יועילו למרפאה מבלי לפגוע בתדמיתה, תוך שילוב מסר של מקצועיות ואפילו יוקרה.

איך לבחור מה כן ומה לא?

קודם כל, הקשיבו לתחושת הבטן שלכם. הדרך בה אתם מבדלים את המרפאה שלכם והמסרים השיווקיים שלכם הם יקבעו, בסופו של דבר, את תמהיל המטופלים וחשוב שתוכלו לעמוד מאחוריו.

שנית, הקשיבו לקהל המטופלים. מה הם צריכים, מה ישכנע אותם לבחור דווקא בכם. אילו הטבות, מבצעים וחסמים מניעים אותם?

בשקלול בין שניהם, חשבו – מה אתם יכולים ורוצים להציע ומה המטופלים צריכים ורוצים מהמרפאה. באיזה מקום שני אלה נפגשים?

בחירת השפה הנכונה בשיווק

הדרך בה תציגו את הפעילות השיווקית שלכם חשובה לא פחות מבחירת הפעילות עצמה. ככלל, כשהטבה היא מוגבלת בזמן, ניתנת רק לחוג מצומצם ואקסקלוסיבי של חברים או מהווה תוצאה של פעולה כלשהי, היא יוקרתית יותר ומצליחה למלא את התפקיד השיווקי שלה מבלי לפגום במסר אותו מבקשת המרפאה להעביר.

ולגבי בדיקה חינם?

בדיקה חינם היא כלי שיווקי רב-ערך המאפשר להכניס את המטופל אליך לכיסא ולצבור נקודות זכות על פני מרפאות אחרות, בתצוגה של שקיפות, אמינות ומקצועיות. בשוק תחרותי, בדיקה חינם היא יתרון חשוב ויכולה לנטרל את החסם שעומד בפני מטופל מתלבט אשר מבקש לקבל חוות דעת נוספת. אם היומן שלכם מלא עד אפס מקום ואתר מבקשים ליצור מסננת טבעית לניפוי מטופלים, זוהי דרך טובה. אך בכל מקרה אחר, ההמלצה הגורפת היא להציע בדיקת רופא חינם.

רוצים ללמוד עוד כיצד לשווק את המרפאה בלי להוזיל את המסר השיווקי שלכם?

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

11/09/14

אם אתה מנהל מרפאת שיניים, בוודאי שמעת פעם או עלה הנושא של הכנת תכנית עסקית. מה היא תכנית עסקית? איך בונים תכנית עסקית למרפאת שיניים ומדוע אתה צריך אחת כזו? מדריך להכנת תכנית עסקית למרפאת שיניים במאמר הבא.

מה זו בכלל תכנית עסקית ומדוע אני צריך אותה?

כשם שיש לכם במרפאה תכנית טיפול, בנויה לפי סדר, נדבך על גבי נדבך, ומאפשרת לרופא להתקדם בצורה מתודולוגית עד לסיומו המוצלח של הטיפול, כך ניהול המרפאה צריך להיות מוגדר, מובנה ומבוצע על פי סדר מתוכנן. ממש כפי שלא תתחיל תטפל בפה של פציינט ב"שליפה מהמותן", אלא תתכנן מראש את הטיפול, כך עליך להתייחס לניהול המרפאה.

תכנית עסקית מאפשרת לך לנהל את המרפאה בצורה חכמה ומואורגנת – לנתח את המצב העסקי הקיים, להגדיר מטרות ויעדים עסקיים, לסמן את המסלול הנכון בדרך אליהם, לבדוק את עצמך במהלך התקופה ולראות תוצאות בסוף.

איך בונים תכנית עסקית?

שלב ראשון – ניתוח השוק

זה שלב שאלת השאלות ובדיקת נתונים קיימים: הכנסות, הוצאות, כוח אדם תוך חלוקת המרפאה ליחידות רווח –
כמה המרפאה מרוויחה עכשיו, כמה כל יחידה בה מרוויחה, איזה יחידות רווחיות יותר ואיזה פחות, מי הספקים שלי, איזה כוח אדם אני מעסיק וכיצד מחולקים התפקידים במרפאה, מה אחוז הלקוחות החוזרים ומה אחוז הלקוחות החדשים, מאיפה מגיעים אלי מטופלים, כמה ולמי המרפאה חייבת – כמה ומי חייבים למרפאה?

עוד יש לשאול: מי המתחרים שלי, מה החוזקות שלי ביחס אליהם? מה החולשות שלי ביחס אליהם?

שלב שני – בחינת הממצאים והצבת יעדים

בשלב זה, יש לנתח את הנתונים שאספת ולגבש לעצמך יעדים עסקיים – כמותיים, מדידים, הגיוניים ותחומים בזמן.
לדוגמה, אם הגעת למסקנה שאין לך מספיק לקוחות חוזרים, תוכל להציב לעצמך יעד להגדיל את כמות המטופלים החוזרים ב-50% במהלך השנה הקרובה.

שלב שלישי – גיבוש תכנית פעולה

לאחר שהמצב בשטח ברור לך וגם הבנת לאן אתה רוצה להגיע, עליך לתכנן את הדרך החכמה והנכונה ביותר עבורך להגיע לשם, לטווח הקצר ולטווח הארוך.
אם היעד שלך הוא הגדלת הלקוחות החוזרים ב-50% השנה, תוכל לעשות זאת באמצעות מבצעים והטבות מיוחדים לטיפול שני ושלישי, באמצעות הרצאות מיוחדות במרפאה ללקוחות קיימים וכד'.

בניית אסטרטגיית הפעולה היא לא דבר של מה בכך. להשגת כל מטרה קיימות דרכים רבות ופעמים רבות מומלץ להיעזר ביועץ מקצועי שיוכל לכוון מתוך ניסיונו ונקודת המבט האובייקטיבית שלו.

כנסים 2000 מומחית בייעוץ ובבניית תכניות עסקיות למרפאות שיניים

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

23/07/14

כבר למעלה משבועיים שהמדינה שלנו נמצאת במצב בלתי נורמלי. מצב חירום.

בין אם מרפאת השיניים שלך נמצאת בדרום, במרכז או בצפון, אין ספק שגם אצלך מרגישים את המצב.

מה שאינו דחוף – מתבטל, תורים נדחים, אנשים חוששים להגיע, לפעמים גם צוות המרפאה עצמו חווה מצוקה וקושי לתפקד כרגיל.

ומה עם שיווק? האם ניתן לשווק כרגיל בימים בהם אנשים מרותקים למסכי החדשות?

בואו ננסה לעשות קצת סדר.

1. יידע את המטופלים שלך בעובדה שהמרפאה עובדה והשרה תחושת ביטחון

אל תצפה מהמטופלים שלך שינחשו שהמרפאה עובדת כרגיל אם לא נאמר להם אחרת.
ייזום שיחות טלפוניות, עדכן אותם אם יש שינוי כלשהו או וודא שהם יודעים ש"עסקים כרגיל".
ספר להם היכן המרחב המוגן של המרפאה ומה עושים במידה ונשמעת אזעקה במהלך הטיפול.
מידע מפיג חששות ומאפשר למטופלים שלך להגיע אליך רגועים.

2. תגבר את תזכורות התורים הטלפוניות וודא שאין חורים בלו"ז

מומלץ בחום לעבות את מערך ווידוא התורים שלך, על מנת לצמצם חורים בלו"ז ואי הגעה. חשוב להשתדל להגביר יעילות ולנסות להימנע ממצבים של שעות מבוזבזות במהלך יום עבודה.

3. שים פוליטיקה בצד

את הפוליטיקה מומלץ להשאיר מחוץ למרפאה. ימין, שמאל, בעד או נגד – כרופא, עדיף להישאר ממלכתי מול מטופל ולתת לו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר בלי לערב נושאים חיצוניים.

4. ממשיכים לשווק – אבל חכם

מצד אחד, החיים ממשיכים. מצד שני, שיווק בוטה בימים אלה עלול להיתפס כלא רגיש ולהרגיז חלק ממטופליך. מה עושים?
משווקים מהלב ומהבטן. נזהרים מהפקות ראווה, אבל בהחלט לא צריך לוותר על פעילות שיווקית על אש קטנה.

5. נותנים באהבה

בתקופה כזו כשחיילים מכל הארץ יושבים על גבול הרצועה ותושבי הדרום מתפזרים ברחבי הארץ, רחוקים מהרופא הקבוע שלהם, מרפאת השיניים שלך יכולה לסייע מאד.
הזמנה לתושבי הדרום או לחיילים לקבל עזרה ראשונה וטיפול במקרי חירום יכולה להיות הצלה אמיתית עבור מי שזקוק לה, ותאפשר לכולם לראות את האופי האמיתי של המרפאה שלך והצוות שלה.
כיצד עושים זאת? באמצעות שלט במרפאה, בפייסבוק וברשתות חברתיות, באתר המרפאה, בשיתוף עם המוקד העירוני ובכל דרך נוספת שתוכלו להעלות על הדעת.

רוצה לקבל כלים נוספים לשיווק אקטיבי של מרפאת השיניים בזמן רגיעה ובזמן חירום?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, שינניות, סייעות, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים  בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

06/07/14

למרפאת שיניים ילדים במבשרת ציון

דרושה מזכירה נעימה עם ניסיון,ידע בשיווק ,וידע בתוכנה לניהול מרפאה

למשרה מלאה .

לרציניות נא לשלוח קורות חיים במייל:

galit@knasim2000.co.il

 

19/12/13

שיתופי פעולה עסקיים הם כלי שיווקי משמעותי שיכולים, כשנעשים בצורה חכמה, להזרים לך מטופלים למרפאת השיניים. האם אתה מקדיש מחשבה לשיתופי הפעולה של המרפאה שלך? האם שיתופי הפעולה שלך איכותיים? כיצד ניתן לעשות שימוש יצירתי בשיתופי פעולה על מנת ליהנות מחשיפה לקהל רחב יותר?
כל זאת ועוד במאמר הבא.

מה הם שיתופי פעולה שיווקיים?

שיתופי פעולה הם הסכמים בין מרפאת השיניים שלך לגוף אחר, עסקי, פרטי או ארגון כלשהו, אשר מאפשרים לשניכם ליהנות זה משירותיו של האחר. מדובר בהגדרה רחבה במיוחד, שתחתיה יכולים להיכנס מגוון רחב מאד של תחומי פעילות.

איזה סוגי שיתופי פעולה קיימים?

א. שיתופי פעולה עם קולגות/מתחרים. כדאי תמיד שיהיה "קולגה לגיבוי" אליו ניתן להעביר מטופלים ולקבל ממנו מטופלים. זה יעיל במקרים של עומס קיצוני במרפאה, או כשאתה יוצא לחופשה ורוצה שהמרפאה תמשיך לפעול. לפעמים, כשאין "כימיה" עם מטופל מסוים, כדאי לעביר אותו לרופא אחר ולהימנע ממטופל זולל אנרגיה שיחזור שוב ושוב בטענות שונות. כשיש לך קולגה לשיתופי פעולה מסוג זה, אתה מספק לו עבודה ומקבל ממנו עבודה באופן ששניכם ממקסמים את יכולותיכם ונהנים מהפירות.

ב. שיתופי פעולה עם שירותים משלימים. כאן מדובר ביריעה רחבה מאד של קשרים שכדאי להניח ולבסס. החל מרופאי שיניים עם התמחויות משלימות – אני שולח אליך ואתה שולח אלי. דרך שיתופי פעולה עם גופים עסקיים אשר אתה יכול להיות השירות המשלים שלהם – בתי אבות (להשתלות ולתותבות), סלוני כלות (להלבנת שיניים לפני חתונה), מרפאות לרפואה אסתטית (טיפולי אסתטיקה של הפה) ועוד ועוד.

ג. שיתופי פעולה למען הקהילה, עם גופים ועמותות שונים. שיתופי פעולה אלה, מעבר לפילנתרופיה, מייצרים לך חשיפה נרחבת, ממצבים את המרפאה וממתגים אותה כגורם חיובי בקהילה ומאפשרים לך דריסת רגל במקומות שונים שיכולים לפתוח פתח לשיתופי פעולה מסחריים בעתיד.

מה הם עקרונות שיתוף פעולה מוצלח?

חייב להתקיים מצב של win-win. כדי ששיתוף פעולה יאריך ימים, אסור שאף אחד מהצדדים ירגיש שהוא תורם יותר לשותפות מהצד שני. להיפך, כל צד צריך לחשוב שהוא מקבל תגמול הולם על מאמציו. שיתוף פעולה שמקטין ומחליש את אחד הצדדים לא יחזיק מעמד ועלול אפילו להזיק.

מערך תגמולים ברור וידוע. כדי שיפנו אליך מטופלים, השותפים שלך צריכים לדעת מה יוצא להם מזה ולהיות מתומרצים ומתוגמלים על שיתוף הפעולה. זו יכולה להיות ידיעה שאתה שולח אליהם מטופלים שלך, זו יכולה להיות עמלה מהטיפול או כל מנגנון תגמול אחר. יהיה התגמול אשר יהיה, הוא צריך להיות ברור, שקוף וידוע.

דע איזה ערך אתה יכול לתת לשותף שלך. השותף שלך הוא המשווק שלך. הוא שגריר של המרפאה שלך בקרב קהלים חדשים. כדי לשווק אותך בהתלהבות הוא צריך לדעת מה הערך שלך והוא צריך להאמין ביכולות שלך. לכן, לא מספיק להגיד "שלח לי לקוחות", אלא צריך לתת לו את הכלים לשווק אותך בקרב לקוחותיו באמצעות מתן כלים מתאימים: קודם כל – המילים הנכונות! וגם באמצעות פליירים, פולדרים, אימיילים, מתנות קטנות וחומרים פרסומיים.

אמינות. כל עוד יש תום לב, שקיפות ורצון כנה של שני הצדדים לעבוד יחד כדי למקסם את היכולות של שניכם, אתם בדרך הנכונה. אבל שותף שאי אפשר לסמוך עליו, הוא לא שותף אמיתי. לכן, אל תתפשרו ואל תעלימו עין כשהאמינות נפגמת.

רוצה לקבל כלים נוספים לשיווק אקטיבי של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, שינניות, סייעות, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים  בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 

04/12/13

במיוחד בתקופות של חוסר וודאות כלכלית, של האטה ושל תחרות מוגברת, חשוב להקפיד על כמה עקרונות, שיבטיחו את היציבות הכלכלית של המרפאה ולהכיר את המכשולים שגורמים לכם לאבד רווחים. בדקו את עצמכם – האם אתם מקפידים על כל 5 הטיפים הבאים?

1. האם אתם יודעים מה היא נקודת הבאלאנס של מרפאת השיניים שלכם?

נקודת הבאלאנס היא נקודת האיזון שבה הכנסות המרפאה מכסות את ההוצאות הקבועות שלה. האם אתם יודעים כמה מטופלים אתם צריכים בחודש על מנת להגיע לאיזון? שימו לב, כי ככל שתצליחו להקטין את ההוצאות הקבועות שלכם, כך נקודת הבאלאנס תהיה נמוכה יותר, תהיו מושפעים פחות מתנודתיות בשוק ותתחילו להרוויח מוקדם יותר.

2. האם כל חולייה בשרשרת האספקה שלכם היא המשתלמת ביותר שאתם יכולים להשיג?

תנאי אשראי, עמלות הבנקים, הצעות מחיר מספקים, רכישות שונות למרפאה, חיסכון במים ובחשמל ועוד ועוד. אם עוד לא שיפרתם תנאים, השוויתם מחירים, התמקחתם וקיבלתם עסקאות טובות יותר – למה אתם מחכים? וודאו שאתם לא משלמים שום סכום שאתם לא חייבים. לפעמים זה נראה קטן או קטנוני, אבל הכסף הקטן שאתם לא סופרים מצטבר לכסף גדול.

3. האם אתם מתמחרים נכון?

התחרות הפרועה בענף רפואת השיניים וקופות החולים הנושפות בעורף, גורמים לרופאי שיניים להוריד מחירים לרצפה. אבל חד-משמעית, טיפול שאתם לא מרוויחים עליו, אין לו זכות קיום. וודאו שאתם כוללים בתמחור שלכם את כל ההוצאות הקבועות והמשתנות ואל תרדו מתחת לקו האדום שקבעתם לכם.

4. במקום מחיר נמוך – תנו ערך מוסף

האם אתם נותנים ערך מוסף למטופלים שלכם? הערך המוסף יכול להיות פריסת תשלומים נוחה במיוחד, יחס אישי ומסור, זמינות מסביב לשעון או אפילו ביקורי בית. האם אתם יודעים מה הערך המוסף שלכם? מה שלא יהיה אותו ערך מוסף, הדגישו אותו בפני הלקוח, כך שידע שהוא מקבל תמורה לכספו.

5. האם אתם יודעים מתי הגיע הזמן לחתוך?

במצב של האטה כלכלית, אין לכם את הפריבילגיה לעשות ניסיונות. בין אם מדובר בתקציבי שיווק ופרסום, על שותפויות עסקיות, על מטופלים לא רווחיים או על כל התקשרות שגורמת להפסדים – דעו לחתוך בזמן. לכו על בטוח, על מה שהוכח כעובד, על שותפויות שמקדמות אתכם. אין לכם עודפים כדי לתת צ'אנסים.

רוצה לקבל כלים נוספים לניהול חכם של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

21/11/13

כמעט כל שיחה שמגיעה ושיוצאת ממרפאת שיניים, יכולה וצריכה להיות שיחת מכירה. זו יכולה להיות שיחה ייזומה כחלק ממערך השיווק, או מענה לאדם שהתקשר להתעניין. כך או כך, תסריט מוכן מראש והדרכה של המזכירה שעונה לטלפונים, מבטיחה שהרבה יותר מטופלים אכן יגיעו בסופו של דבר למרפאה.

למה צריך בכלל להכין מראש תסריט לשיחת מכירה במרפאת שיניים?

דמיינו שהטלפון במרפאת שיניים מצלצל. המזכירה עונה. על הקו, אישה שמספרת שאמרו לה שהיא צריכה השתלת שיניים ורוצה לברר עלויות. המזכירה מוסרת לה את המידע, האישה מודה לה ומנתקת את השיחה. אולי היא תחזור, אבל קרוב לוודאי שלא. הסיטואציה מוכרת? מתסכלת?
בהחלט! אנחנו לא מבינים למה תמיד זה נגמר ב"כמעט"… וב"ליד"… כשלמעשה, כל טלפון כזה יכול וצריך להסתיים בקביעת תור, במטופל חדש ובהכנסות למרפאה.

למעשה, הפספוס התרחש בעת השיחה עם המזכירה. המזכירה לא עשתה שום דבר רע. היא ענתה באדיבות, העבירה את המידע ונתנה מענה. אבל היא לא חשבה שיווקית ולא ידעה כיצד להפוך את ההתעניינות של אותה אישה, לטיפול במרפאה.
לו היה לה תסריט שיחה, מיועד בדיוק למקרים כגון אלה, הייתה יכולה להתעניין: מדוע את חושבת שאת צריכה השתלת שיניים? אולי במהלך השיחה הייתה מגלה שיש אלטרנטיבות נוספות ומציעה לה להגיע לייעוץ? עוד הייתה יכולה לברר מה חשוב לאותה אישה. אם היא נרתעת מהמחיר, הייתה מספרת לה כי ניתן לפרוס תשלומים  ודרכים בהן תוכל לצמצם עלויות. יתכן ותגלה שהמחיר הוא כלל לא החסם שלה, אלא חשש מכאב ואז תוכל להציע לה טיפול בטשטוש.

תסריטים שונים לסיטואציות שונות

כשמדובר בשיחה נכנסת, מדובר בהזדמנות, אך כשמדובר בשיחה יזומה, מדובר כבר בשיווק אקטיבי ויעיל במיוחד. במקום "לאלתר" את שיחות ההזמנה התקופתית לבדיקה או לשיננית, או לתזכר תורים בצורה לאקונית, ניתן לעבור לתסריט מובנה מראש שיבטיח ניצול מקסימלי של הקשר עם המטופל ויתמרץ אותו להגיע למרפאה, לצרוך יותר שירותים ולהעביר בני משפחה וחברים לטיפול אצלכם.

טיפים לשיחת מכירה טובה:

 • יצירת דיאלוג עם הצד השני. לשאול שאלות, להקשיב ולתת מענה.
 • מיפוי השאלות הצפויות ותשובות מוכנות מראש
 • הכרת ההתנגדויות של המטופלים ומתן מענה לכל אחת מהן
 • לא להגזים, לא להאריך ולא לדחוף יותר מדי – לדעת את המינון הנכון.
 • לא לקטוע את המטופל, לאפשר לו להשמיע את דבריו עד הסוף לפני מענה.
 • לסיים בפעולה אקטיבית – לאיזה יום לקבוע לך תור? או – בדיוק התפנה לי תור ביום X בשעה Y – לתפוס אותו עבורך?

רוצה לקבל כלים נוספים לשיווק אקטיבי של מרפאת השיניים?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

פרטים נוספים  בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

07/11/13

כמנהל וכאיש עסקים (כן, כן – הרי אתה לא רק רופא) אתה מוכרח לשכלל את יכולותיך בתחום המו"מ על מנת לשפר עמדות ותנאים מול ספקים ועל מנת להתמודד בצורה אפקטיבית עם לקוחות, מטופלים ואפילו עם המועסקים במרפאה. כמה כלים פשוטים ותשומת לב לנושא שווים לך לא מעט כסף בכיס.

למה צוותי מרפאות שיניים צריכים לנהל משא ומתן?

כל מי שמנהל מרפאת שיניים הוא איש עסקים מטעם עצמו. היום-יום המקצועי מורכב מעשרות משאים ומתנים קטנים וגדולים. עם ספקים של ציוד, מכשור ונותני שירותים למרפאה, עם מטופלים אשר מעוניינים לסגור תכניות טיפול אבל מבקשים עוד הנחה ואפילו בתחום כח האדם, עם מועסקים במרפאה אשר מבקשים העלאה, תנאים וכדומה.

למעשה, אנחנו מנהלים משאים ומתנים שונים כחלק בלתי הפרד מההתנהלות שלנו – אפילו בבית, בקרב המשפחה והחברים. הצלחת המשא ומתן שווה לך הרבה מאד כסף – באופן שוטף וגם במצטבר ולמרות זאת, מעטים הם רואי השיניים ומנהלי המרפאות אשר עוצרים רגע לחשוב על הדרך בה הם מנהלים את המו"מ הזה וכיצד יוכלו למקסם את התוצאות שלו.

בשביל זה אנחנו כאן! הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לך לנהל משאים ומתנים עם תוצאות טובות יותר!

1. ידע. ידע, בעיקר במשא ומתן, הוא כוח. לכן, חשוב שיהיה לך את כל המידע הרלוונטי שישים אותך בעמדה של שליטה. מתמקח עם ספק על עלויות של ציוד מסוים? וודא שאתה יודע מה מחיר השוק המקובל, איזו הנחה הוא נתן למתחרים שלך ובאיזה מחיר ניתן להשיג מוצר מתחרה. ככל שתהיה בקיא  יותר בתחום עליו אתה מתמקח, יהיה לך יתרון על פני מי שעומד מולך והסיכויים שלך להשיג תוצאות ריאליות יגדל. הכנה טובה היא מפתח קריטי להצלחה, כשמדובר במשא ומתן.

2. אסטרטגיה. משא ומתן יכול להיות קשוח או רך. להציב אולטימאטום או לנסות להגיע יחד לפיתרון משותף. לשים את הקלפים על השולחן או לשמור אותם קרובים לחזה ולגלות את ה"אס" רק ברגע הנכון. בחירה של אסטרטגיה מתאימה היא אומנות וחשוב להתאים את הגישה הנכונה למי שעומד מולך.

3. הפרדה בין המו"מ העסקי לסמכות המקצועית. במילים אחרות, את ההטבות מהספקים, את סגירת תכניות הטיפול ואת ניהול כוח האדם ברמה השוטפת – השאירו לגורמים אחרים במרפאה, אם מתאפשר, והיו אתם הסמכות המקצועית. אסטרטגיה זו מאפשרת להפריד בין תהליך המשא ומתן לתהליך קבלת ההחלטות ובסופו של דבר מיעל את שניהם גם יחד.

4. זיהוי הזדמנות. משא ומתן חכם יודע לזהות את העיתוי המושלם להעלות את הנושא על מנת להשיג מקסימום תוצאות. לדעת מתי השוק משתנה, מתי נוצרים תנאים לשינוי, או במילים אחרות: טיימינג הוא הכל.

מסובך? לא נורא!

ניהול משא ומתן הוא חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

24/10/13

ההבדל המיתוגי העצום וההשפעה שיש למדים הרפואיים, לביגוד המקצועי ולחלוק הרופא, הם קריטיים ליכולת לסגור תכניות טיפול. במילים אחרות, המדים הרפואיים שאתה וצוות המרפאה לובשים שווים לכם כסף. האמרה הידועה אומרת ש"הבגד עושה את האדם", במקרה שלנו "הבגד עושה את הרופא".

מדים רפואיים לביסוס מקצועיות

כשאדם מגיע לקבל שירות מבעל מקצוע, יש לו דימוי בראש כיצד בעל המקצוע אמור להיראות. הוא מצפה להופעה מסוימת ולסטנדרטים ברורים של ניראות. לכן, גם אם מדובר במומחה הגדול ביותר, אם הוא לא יראה כפי שהמטופל מדמיין רופא מומחה, הוא לא יתפס ככזה בעיניו.

מילה זו מילה כשלובשים את הביגוד הנכון

מדים רפואיים מקנים ללובשים אותם סמכות מקצועית. אבחנה, תכנית טיפול, המלצות רפואיות והתנהלות של רופא-מטופל, מתבצעים בצורה חלקה וטובה יותר כשהרופא וצוות המרפאה משדרים סמכות מקצועית באמצעות הביגוד המתאים.

מיתוג המרפאה

מדים רפואיים הם חלק בלתי נפרד ממיתוג המרפאה ויצירת שפה ויזואלית ייחודית שגורמת למטופלים לזהות ולהזדהות איתה. בדיוק כפי שאתה משקיע בעיצוב המרפאה, בעיצוב לוגו וניירת, עליך להמשיך את המיתוג במרפאה באמצעות בחירה חכמה של ביגוד רפואי לצוות המרפאה. הן בבחירה של צבעוניות המתכתבת עם צבעוניות המותג, הלוגו והעיצוב במרפאה והן באמצעות נגיעה אישית המושגת על ידי רקמה של הלוגו של המרפאה על המדים.

אין מקצועי יותר וממותג יותר מזה.

 מדים רפואיים שווים כסף

כל אלה, שווים לך הרבה מאד כסף ומושגים בקלות באמצעות בחירה נכונה של ביגוד רפואי. הם משדרים הצלחה, מעבירים את המסר הנכון ועושים את ההבדל שגורם למטופל להעדיף דווקא אותך.

מדיגל סטייל מציעה לך את המדים הרפואיים המושלמים למרפאה שלך!

מדיגל סטייל מציעה לך את המדים הרפואיים הטובים בעולם, של חברת צ'ירוקי האמריקאית. מדים אלה הם הבחירה של אלפי מוסדות רפואיים ברחבי העולם ומצטיינים בשילוב של איכות גבוהה במיוחד, מגוון רחב של גזרות ודגמים ושלל צבעים.

המדים הרפואיים שמדיגל סטייל מציעה קלים במיוחד לתחזוקה, אל-קמט ואל-כתם. הבדים נעימים, גמישים ונושמים, ולוקחים בחשבון את ההיגיינה של הרופא ושל המטופל גם יחד.

בואו להכיר את הקולקציות החדשות!

לתיאום מדידה, התקשרו 052-2525224. ניתן להזמין אותנו עד אליכם למרפאה לשירות מדידה והתאמה (בהתחייבות רכישה).

חפשו אותנו גם בפייסבוק .

10/10/13

זה אולי נשמע דרמטי, אבל האצלת סמכויות נכונה יכולה לחולל שינוי עצום בדרך ההתנהלות של מרפאת שיניים ולייצר מעבר מיידי מהפסד לרווח, מהצלחה לכישלון. איך עושים את זה נכון? קראו במאמר שכתבנו במיוחד עבורכם.

מרבית רופאי השיניים ומנהלי המרפאות יודעים שכדאי להם להאציל סמכויות. הם יודעים שבכך יוכלו לפנות לעצמם זמן יקר, ולפעמים אפילו עושים זאת. אבל בפועל, הרגלים ישנים זולגים בחזרה במהירות, פעמים רבות האצלת הסמכויות לא נעשית בצורה נכונה ולכן לא מחזיקה מעמד.

מדוע להאציל סמכויות במרפאת שיניים?

1. זמן. כשאדם אחד עושה בעצמו את כל התפקידים, נוצר צוואר בקבוק ועומס עצום על אותו אדם. האצלת סמכויות מפנה זמן יקר ערך ומאפשרת לחלוק בעומס עם בעלי תפקידים אחרים במרפאה.

2. יעילות. האצלת סמכויות מאפשרת לייעל את העבודה ולעבוד במקביל במקום בטור.

3. מוטיבציה ותחומי אחריות. כשמעניקים לעובדים במרפאה משימות באחריותם, מעודדים אותם להגדיל ראש, לגלות מוטיבציה ויוצקים תוכן לתפקיד שלהם.

כיצד מאצילים סמכויות נכון?

1. ממפים את תחומי הפעילות במרפאה. לדוגמה: שיווק, כספים, גביית חובות, סגירת תכניות טיפול, משכורות, קביעת תורים, שימור לקוחות ועוד ועוד.

2. בכל קטגוריה, ממפים תתי-משימות הנכללות בתוכה. למשל, בשיווק: דיוור ללקוחות, טלפונים ללקוחות, יצירת שיתופי פעולה, עדכון דף הפייסבוק, ועוד.תחת כספים: תשלומים לספקים, בדיקת מצב חשבון מול הבנק וכן הלאה.

3. עורכים רשימה של כל עובדי המרפאה ומחלקים משימות בהתאם להתאמת העובד ותפקידו, למטלה.
סייעת אחראית יכולה להיות אחראית על הזמנת חומרים. מנהלת משרד תהיה אחראית ככל הנראה על ענייני כספים. שיננית יכולה להיות אחראית על קשרי לקוחות. שימו לב, אם יש בין העובדים מישהו או מישהי עם נטייה ברורה לתפקיד מסויים, כדאי להשתמש בזיקה הזו. אם יש מישהי שהיא אשת שיווק באופייה, מישהו שיוצר קשר טוב במיוחד עם לקוחות או מישהי מאורגנת במיוחד שיכולה לתת כתף בניהול, אל תתעלמו. תמיד כדאי לחלק משימות בשיתוף פעולה ותוך התחשבות בכישורים וביכולות של הצוות.

4. מעקב. אל תוותרו על ישיבות צוות שבועיות בהן כל אחד יציג את תחום הפעילות שלו – מה נעשה ומה צריך להיעשות.

נשמע מסובך? זה ממש לא חייב להיות כך!

האצלת סמכויות הוא חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

29/08/13

בחייה של כל מרפאת שיניים, מגיע שלב של פרשת דרכים. ככל שהמציאות קשה יותר, ככל שהשוק משתנה והתחרות גוברת, השלב הזה מגיע מוקדם יותר.

האם תמשיך להתנהל כפי שהתנהלת עד כה ולהיאבק בטחנות רוח או שתפנים שיש לך עסק לנהל ותרכוש לעצמך – ולצוות המרפאה שלך, כלים קריטיים להישרדות ולצמיחה , שיאפשרו לכם לעלות על המסלול ולקדם את המרפאה להצלחה?

איך אדע שזה הזמן הנכון?

כדי לסייע לך לקבל החלטה האם זה הזמן הנכון עבורך לצאת לדרך של קידום ומינוף עסקי, האם זה הזמן לקבל החלטות אסטרטגיות במרפאה והאם יש צורך לפעול לשינוי – ענה לעצמך על השאלות הבאות:

 • האם אני מרוויח כפי שאני רוצה?
 • האם המרפאה שלי מתמודדת היטב עם תחרות?
 • האם אני ערוך לתת מענה בשוק בו קופות החולים נוגסות בפרנסתי?
 • האם אני יודע במה מיוחדת המרפאה שלי ממרפאות אחרות?
 • האם אני עובד לפי תכנית עסקית / תכנית שיווקית?
 • האם המרפאה שלי פועלת ביעילות?
 • האם יש לי אסטרטגיה ברורה של צמיחה?

אם הייתה לך תשובה טובה לכל הסעיפים, אתה כנראה בדרך הנכונה ואינך נמצא כעת בצומת דרכים שדורשת ממך כלים חדשים ודרך ברורה להתנהלות עסקית, שיווקית וניהולית שיסייעו לך לקדם את המרפאה. אבל אם היו סעיפים בהם היססת או שהתשובות לא היו מספקות, עליך להחליט – איזו דרך תבחר? האם תמשיך להתנהל כמו שהתנהלת עד עכשיו, בעולם מתקדם שבו דריכה במקום משמעה התדרדרות אחורה? או שתבחר להשקיע באופק חדש למרפאה תוך גיבוש כלים ניהוליים, שיווקיים ועסקיים שיצעידו את המרפאה שלך בבטחה קדימה?

כבעל עסק, השיקול שלך צריך להיות שיקול עסקי פשוט –  האם ההשקעה הזו תשתלם?

מניסיננו ומנסיונם של כמעט 1000 בוגרים במשך 16 שנים, אנחנו יכולים לספר לך שההשקעה מתחילה להחזיר את עצמה באופן מיידי, כבר בתחילת הקורס ומדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלא רק יחזירו את עצמן במהירות, אלא ימנפו את העשייה שלך להכנסות גבוהות יותר, למקצוענות ברמה אחרת ולעידן חדש של רווחיות למרפאה.

חבל על כל רגע שעובר בלי למקסם את יכולות המרפאה שלך!

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

נפתחה ההרשמה למחזור הקרוב באוקטובר 2013! הגיע הזמן לקחת את המרפאה שלך צעד אחד קדימה!

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

15/08/13

שינניות רבות מרגישות כמו "הבנות החורגות" של מרפאת השיניים, אבל למעשה, יש להן בידיים כוח עצום. מרפאה שתשכיל לעשות שימוש בכוח הזה ולהפוך את חטיבת הטיפול בחניכיים והגיינת הפה במרפאה ליחידה מובחרת, תהנה מהגדלת ההכנסות, שימור והזרמת לקוחות והגדלת המוניטין המקצועי של המרפאה. כיצד? על כך בהמשך המאמר.

"ממנקת שיניים" למומחית בטיפול בחניכיים ובהגיינת הפה

הציבור הרחב אינו מבין באמת את עבודתה של השיננית. הוא אינו יודע כמה היא צריכה ללמוד, במה עליה להתמחות ועד כמה היא צריכה להמשיך ולהשתלם. הוא אינו מבין את החשיבות של הטיפול לבריאות הפה שלו וכיצד רפואה מונעת עכשיו חוסכת לו הרבה מאד סבל וכסף בעתיד. מבחינת הציבור – השיננית היא זו שמסירה את האבנית. לכן, חשיפת ההשכלה והתעודות של השיננית, מיצובה כמומחית לבריאות והגיינת הפה והסבר על חשיבות הטיפול וההקפדה על שגרת ניקוי אחת ל-3-6 חודשים, היא קריטית על מנת לגרום ללקוחות שלכם להבין שני דברים:

1. מדוע חשוב להגיע למרפאה אחת ל-3-6  חודשים לטיפול שיננית.

2. מדוע חשוב להגיע דווקא לשיננית המומחית שלכם ולא לכל אחת אחרת, גם במחיר של ויתור על טיפול חינם אשר מגיע במסגרת קופות החולים.

לכן, יש חשיבות רבה, לא רק שהשיננית תשתף את היכולות שלה ואת המומחיות שלה, אלא גם שהרופא ידגיש מול מטופליו את החשיבות של טיפול הסרת אבנית וטיפול בחניכיים, כאמצעי לשמירה על השיניים והחניכיים, למניעת בעיות וימחיש כיצד הקפדה על ביקור אצל השיננית יכול לפתור בעיות עוד לפני שנוצרות.

השיננית – אחראית על שימור לקוחות

כמי שדרכה עוברים מרבית לקוחות המרפאה, השיננית היא גורם מפתח, אשר יכול להזרים את אותם לקוחות אשר מגיעים להסרת אבנית, לטיפולי שיניים, במידת הצורך. יחס אישי של השיננית, תזכורת טלפונית אישית אחת ל-3-6 חודשיםעם התייחסות למצב הפה של המטופל, הקדשת זמן להדרכה של לקוחות ויצירת קשר של אמון יכולים לחולל פלאים ולהפוך את המרפאה שלכם למרפאה עסוקה מאד.

חטיבת טיפול בחניכיים והגיינת הפה

השיננית או השינניות יכולות להיות חטיבת רווח עצמאית במרפאה. כאמור, מיצוב ובידול נכון כמומחיות יבהיר למטופלים מדוע כדאי לשלם עבור הסרת אבנית ולהיות בטוחים שבריאות הפה שלהם נמצאת בידיים הטובות ביותר. חטיבה זו יכולה לכלול גם מחלקת הדרכה וממכר מוצרים רלוונטיים שיעצימו עוד יותר את רווחי החטיבה.

לא בכדי אנחנו מדגישים את עניין החטיבה הנפרדת, שכן הוא תורם למיצוב המרפאה כולה בצורה מקצועית יותר ומגבירה את הנכונות של הלקוח לשלם על הטיפול.

לא בטוחים איך נכון לעשות זאת במרפאה שלכם?

אתם לא חייבים להתמודד לבד עם ניהול ושיווק המרפאה.
כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים,שינניות,מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

נפתחה ההרשמה למחזור הקרוב באוקטובר 2013! הגיע הזמן לקחת את המרפאה שלכם צעד אחד קדימה!

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

25/07/13

האם גם אתה חושב ששיווק ומכירות הם עיסוק נחות שפוגם במכובדות המקצועית שלך? האם יש לך קושי עם שכנוע וקידום? האם אתה חושב שהיכולת המקצועית שלך אמורה להספיק? האם אתה מאמין כי מספיק להיות רופא שיניים טוב על מנת שהמטופלים יגיעו? חשוב שתדע שאתה טועה טעות מרה, טעות שכולם נופלים בה.

רופא שיניים טוב הוא לא בהכרח מנהל מוצלח

נכון, אתה מגדיר את עצמך מקצועית כרופא שיניים, אבל למעשה, אתה בעל עסק וככזה, עליך לעשות שינוי חשיבתי ולראות את עצמך כמנהל, לא פחות מאשר מהזהות המקצועית שלך כרופא שיניים.

העולם שלנו הולך ומשתנה. התחרות גוברת, השוק כבר לא מה שהיה. כמנהל, איש עסקים, עליך להבדיל בין הכובע המקצועי לכובע הניהולי ולהתחיל להתנהג כמנכ"ל.

איך מתנהג מנכ"ל מרפאת שיניים?

מנכ"ל מרפאת שיניים מתנהג בדיוק כמו מנהל של כל בית עסק. הוא עובד לפי תכנית עסקית, מגדיר לעצמו חזון, ייעדים ומטרות ומתווה את הדרך האסטרטגית להשגתן.

הוא מבין שלא מספיק שיש לו מוצר טוב, אלא עליו לוודא שהקהל שלו ידע זאת. הוא מכין תכנית שיווקית ונערך עם תרחישים לשיחות מכירה וסגירת טיפול.

זה לא אומר שהשיווק שלנו צריך להיות זול

אחד הדברים החשובים ביותר בשיווק מרפאת השיניים שלך, הוא לוודא מיצוב גבוה, איכותי ומכובד. את המסרים השיווקים ואת הקידום אפשר להשיג במגוון של אמצעים ותוך שמירה על נראות הולמת.

תתפלא לגלות שאפשר גם ליהנות

השיווק נותן לך פתח יצירתי במיוחד וחשיבה מקורית על המרפאה. אם תשאיר בצד את הדעות הקדומות ואת אי הנעימות, תגלה שרוב האנשים אוהבים שמשווקים להם, כאשר השיווק נעשה בצורה חכמה ונותן מענה לצרכים שלהם. הומור, ערך, ידע ותועלת אל מול הצורך של המטופל הם כלים שיווקיים חכמים שעושים את העבודה באופן אינטיליגנטי תוך מחשבה על המטופל ועל הדרך הטובה ביותר לסייע לו.

לא קל לשווק לבד מרפאת שיניים

אבל בשביל זה אנחנו כאן!

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

11/07/13

כששואלים רופאי שיניים מי הם המתחרים שלהם, הם לרוב מצביעים על רופאי שינים אחרים, על מרפאות ועל קופות החולים. זה בהחלט נכון, אלה המתחרים הישירים והמקור הברור מאליו לתחרות. בנוסף אליהם יש לכם גם מתחרים עקיפים וחשוב להכיר את שני הסוגים ולתת להם מענה.

איך מתמודדים עם מתחרים ישירים של מרפאת שיניים?

כדי להתמודד עם מתחרים ישירים, עליכם, קודם כל, להכיר אותם. כן, זה אומר לעשות מעט "עבודת רגליים". לבדוק אילו מרפאות פועלות בסביבתכם, גם באופן פיזי וגם באינטרנט. עד כמה הן מצליחות? מי הקהל שלהן?  כיצד הן מפרסמות את עצמן? במה הן מבדלות את עצמן ועל איזה נישה ייחודית הן פועלות. אם יש לכם דרך ליצור קשר עם מטופל, שאלו אותו מה הוא אוהב במרפאה, מה נקודות החוזק שלה ובמה היא חלשה יותר. ככל שיהיה בידכם יותר מידע על המתחרים המיידיים שלכם, תוכלו לגבש זהות מובדלת, מובחנת ובולטת מעל שאר השחקנים בשוק שלכם ולתת מענה טוב יותר בתחומים שלא מקבלים מענה מהמתחרים.

מה היתרון התחרותי שלכם במרפאה?

היתרון התחרותי שלכם יגרום ללקוח להעדיף לגשת למרפאה שלכם ולא לזו של המתחרים. הוא יגרום לאנשים לחפש אתכם במיוחד, להעדיף להמתין עבור תור במועד מאוחר יותר ולנסוע ממקומות רחוקים כדי להיות מטופלים דווקא אצלכם.

למרות שזה הדבר הראשון שקופץ לראש, יתרון תחרותי במחיר, הוא אמנם יתרון חשוב (ועומד לזכותן של קופות החולים), אבל למרות שהוא יוצר משיכה ראשונית, כשמדובר על פתרון לאורך זמן הוא לא עומד לבדו ואינו יכול להחזיק לקוח. חשבו רק על כל המטופלים שחזרו אליכם אחרי שנכוו בטיפול אצל רופא זול.

יתרון תחרותי שיכול להיות לכם הוא מומחיות ספציפית. היכולת המקצועית שלכם, המוניטין ובמיוחד – דגש על התמחות שאותה יש להדגיש בתהליך הבידולוהמיתוג שלכם, שהופכת אתכם לאטרקטיביים במיוחד מבחינה מקצועית.

יתרון תחרותי אחר הוא יתרון טכנולוגי. שימוש במכשור מתקדם ובלעדי, בשיטות חדשות, במעבדות מתקדמות יותר. אם המטופל יבין כיצד אצלכם הוא מקבל את פסגת הטכנולוגיה, הוא יעדיף להגיע למקום החדשני יותר.

יתרון ביחס האישי ובשירות. לא מעט מטופלים יישארו נאמנים לרופא השיניים שלהם בזכות יחס אישי, תחושת ביתיות ואמינות.

איך מתמודדים עם מתחרים עקיפים במרפאת שיניים?

בניגוד למתחרים הישירים שקל לנו לזהות, המתחרים העקיפים שלנו בהחלט גורמים למטופלים שלנו להכניס את היד לכיס ולהוציא כספים  – ולא עלינו, אבל גם לא על מרפאה אחרת. למעשה, בכל פעם שמטופל יכל להוציא כסף אצלך ובחר לעשות זאת במקום אחר, מדובר בהפסד למתחרה עקיף וצריך גם אותם לזהות ולתת להם מענה.

דוגמאות? בבקשה:

לקוחות שמעדיפים לרכוש משחות שיניים מלבינות בסופרפארם במקום לקבוע תור להלבנת שיניים. מטופלים שבמקום לקבוע תור לשיננית, יוציאו כסף על מברשות שיניים חדשות ומשוכללות, ואפילו כאלה שיעדיפו להשקיע בתספורת אצל הספר מאשר לעבור יישור שיניים, לשיפור המראה.

עלינו למפות את אותם מתחרים עקיפים, ולשכנע את הלקוחות מדוע בכל זאת כדאי להם להגיע אלינו, שוב, תוך שימוש ביתרון תחרותי אל מול המתחרה העקיף.

התחרות קשה אבל אתה לא לבד!

התמודדות עם תחרות הוא חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

27/06/13

מרגישים שהזמן בורח לכם מבין האצבעות? לא מספיקים כלום? רק הגעתם למרפאה וכבר נגמר היום בלי שהגעתם למחצית מהדברים שהבטחתם לעצמכם לעשות? אתם לא לבד! כשאתם מנהלים מרפאת שיניים, עליכם לרכוש כלים לניהול יעיל של הזמן על מנת לג'נגל בין כל המשימות והמטלות שלכם – מבלי להפיל אף כדור.

נפתח בבשורות הטובות: ניתן ללמוד ניהול זמן!

מדובר בשורה של כלים ומיומנויות שניתן להטמיע בהתנהלות השוטפת ולהפוך את סדר היום לעניין מובנה ויעיל, המסייע להשגת המטרות העסקיות, המקצועיות והאישיות שלכם.

מציאת "האבנים הגדולות בחייכם"

האגדה מספרת על מלומד שנכנס לכיתה על מכל זכוכית גדול, הציב אותו מול תלמידיו ומילא אותו באבנים גדולות עד שפתו. "האם המיכל מלא?" שאל את התלמידים. "כן", ענו לו תלמידיו. הוציא המלומד שק חצץ ושפך את תכולתו לתוך המיכל. החצץ נכנס בין האבנים הגדולות ומילא את המיכל עד שפתו. "האם עכשיו המיכל מלא?" שאל המלומד. "כן?" היססו תלמידיו. הוציא המלומד שק חול ושפך את תכולתו לתוך המיכל. החול מילא את החללים בין החצץ ומילא את המיכל עד שפתו. "האם עכשיו המיכל מלא?" שאל המלומד. "לא", ענו התלמידים שהבינו את העניין. הוציא המלומד קנקן מים ומילא את המיכל עד שפתו.

"מה אנו יכולים ללמוד מהניסוי הזה?" שאל המלומד את תלמידיו. ענה אחד מהם: "שתמיד ניתן להוסיף עוד משימה, גם אם נדמה לנו שאנחנו בתפוסה מלאה". "לא", ענה המלומד. "אנחנו לומדים כי ראשית עלינו להכניס את האבנים הגדולות למיכל, אחרת לעולם לא נצליח להכניס אותן".

ה"אבנים הגדולות" של חיינו הם אותם דברים המהווים עוגן, משענת והכרח בלו"ז האישי. על מנת לתפקד בצורה נכונה, עלינו ראשית לזהות אותן, להגדיר אותן ולהכניס אותן לסדר היום שלנו – ראשונות, לפני הכל. התפתחות מקצועית, ספורט, משפחה, קשר עם לקוחות – כל אחד ו"האבנים הגדולות" שלו, ברמה יומיומית, ברמה חודשית ואפילו שנתית. ברגע שהדברים יהיו ברורים ומוגדרים, הם יתבצעו.

בין דחוף לחשוב

ערכו רשימה של המטלות שלכם וכעת מיינו אותן בטבלה:

דחוף וחשוב

דחוף אבל לא חשוב

חשוב אבל לא דחוף

לא חשוב ולא דחוף

בתוך על אחת מהקטגוריות, מיינו את הפריטים לפי סדר עדיפות לטיפול ועברו ממשימה למשימה על פי הסדר.

מצאו עוגנים

פתקים, רשימות, תזכורות בנייד, טלפון בשעה קבועה מהמזכירה. חשבו איזה מנגנון יכול לסייע לכם לעמוד במשימות ובמטלות שלקחתם על עצמכם להיום. אם אתם יודעים שאתם עובדים באופן היעיל ביותר כשדד-ליין מרחף מעל לראשיכם, צרו אותו באופן מלאכותי והתחייבו (לשותף, לבעל/לאשה, למטופל) על ביצוע עד למועד מסוים. כך יהיה לכם לא נעים לדחות.

דעו לומר לא

רק עוד פגישה אחת, רק לדחוף עוד תור, דוקטור, אני רק לשאלה… מכירים? עמדו על הגבולות שהצבתם, באדיבות ובאסרטיביות ואל תאפשרו לעצמכם לגלוש ולהסיט אותם. זהו את "גזלני הזמן" (שיחת טלפון שתיקח שעה וחצי? גלישה באינטרנט? ישיבה בלתי נגמרת?) ודעו להתמודד איתם. למרבה הפלא, מסתבר שהשתדלות יתר וניסיון לרצות את כולם, משיגים דווקא את התוצאה ההפוכה. כשאתם תכבדו את הזמן שלכם, גם אחרים יעשו כמוכם.

למדו לשחרר

לפעמים יש ימים כאלה, בהם הכל הולך הפוך. זה קורה וזה בסדר. במיוחד בימים כאלה כדאי ללמוד לשחרר, לעבור לעסוק במשהו אחר או פשוט לאוורר את הראש, לצאת להליכה קצרה או לבצע פעילות אהובה. יש סבירות גבוהה הרבה יותר שתוכלו לחזור בהמשך לאותה פעילות ש"תקעה" אתכם ולסיים אותה במהירות ובקלות, מאשר אם תתעקשו ותילחמו בעצמכם.

למדו ניהול זמן!

תורת ניהול הזמן היא מקיפה, נרחבת וכמובן, במאמר זה נגענו רק על קצה המזלג בסוגיות רלוונטיות. לימוד נכון של ניהול זמן מאפשר לא רק ניהול מרפאה יעילה ומרוויחה יותר, אלא משליך לכל תחומי החיים ומאפשר התנהלות נינוחה וטובה לאיכות חיים משופרת.

בעינינו, מדובר באחר הנושאים המעניינים והחשובים שאנו מעבירים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

13/06/13

מרפאות שיניים רבות מתמקדות בתשתית טכנולוגית ובהעשרה מקצועית בחדר הטיפולים, אבל שוכחות בדרך את אחד האזורים החשובים ביותר במרפאה שלהם – שולחן הקבלה וחדר ההמתנה. כך איזור הקבלה וחדר ההמתנה יכולים לעשות לך כסף!

כמעט כל רופא שיניים עושה הכל כדי לטפח את חדר הטיפולים שלו ולתת מענה מיטבי ללקוחותיו. להציע את המכשור המתקדם ביותר, את הטכנולוגיות החדישות ביותר והאמצעים המובילים בתחום.

זה כמובן חשוב והכרחי, אבל רופאי שיניים רבים שוכחים, שהדרך לחדר הטיפולים עוברת דרך איזור שבמרפאות רבות מוזנח ואין מקדישים לו את המחשבה ואת החשיבות הראויה – שולחן הקבלה וחדר ההמתנה.

אין אפשרות שנייה לעשות רושם ראשוני

שולחן הקבלה וחדר ההמתנה הם הדבר הראשון שמטופל חדש רואה כשהוא מגיע למשרד שלך להתייעצות הראשונה שלהם. זה המקום שבו המטופלים שלך, חלקם חוששים ולחוצים יחכו, זה המקום שבו אמא תביא את ילדיה לבדיקה ואישה תחכה לבעלה בזמן טיפול. מתרפאים אלה – וגם המלווים שלהם, הם חלק בלתי נפרד מהעסק שלך, לכן יש חשיבות עליונה לספק להם אווירה נוחה בצורה מושלמת מהרגע שהם נכנסים למרפאה.

הבסיס שלפני הגימיקים העיצוביים

בלי קשר לרעיונות עיצוביים, גימיקים והרבה יצירתיות שיכולה לבוא לידי ביטוי, חשוב קודם כל להקפיד על כמה כללים בסיסיים שיהפכו את המרפאה למקום מזמין כבר מהצעד הראשון:

אור – האם המרפאה שלכם מוארת ונעימה או אפלולית וחשוכה?

אוויר – האם המרפאה שלכם מאווררת? האם שורר בה ניחוח נעים או "ריח של רופא שיניים"? האם הטמפרטורה נעימה?

שירותים נקיים – חשוב להקפיד בכל עת על שירותים נקיים ומצוחצחים.

איזה מסר אתם רוצים להעביר?

מרגיע? ידידותי? היי-טקי וחדשני? עיצוב בצבעוניות פסטלית רכה מעבירה מסר אחד. עיצוב צעיר בצבעים עזים מעבירה מסר אחר ועיצוב בקווים נקיים בשילוב של לבן ומתכת מעביר מסר שלישי. עם מי מהם המרפאה שלכם מזוהה?

עיצוב תואם בידול ומיתוג

אם בידלת את עצמך כמרפאה המתמחה בילדים, העיצוב צריך לתמוך בבידול שלך ולתת מענה לקהל שלך. כך גם אם התמחית בטיפול במתרפאים חרדתיים שישמחו להגיע למרפאה בצבעוניות רגועה, עם מוזיקה נינוחה, צמיחה טבעית והסחות דעת נעימות. מרפאה שהתבדלה ביישור שיניים לנוער, תעשה טוב אם תציע מסכים עם וידאו קליפים מרקע ואפילו טבלטים עם משחקים או קונסולת משחק לזמן ההמתנה. כך גם עם מרפאות מבודלות לבני הגיל השלישי, חדשנות טכנולוגית וכן הלאה.

כלים נוספים אשר יוצרים אווירה במרפאה, מעבר לעיצוב

מוסיקה ברקע, ריחות, תאורה, התכניות המשודרות על המסך או המגזינים שעל השולחן – כולם יוצרים אווירה, ממתגים את המרפאה שלך באופן מסוים (גליונות 'לאשה' עתיקים או מגזיני עיצוב טרנדיים?)

איך הצוות שלך משתלב כאן?

ראשית, בשמירה על הסדר ועל הניראות של המרפאה. לדאוג שחדר ההמתנה יהיה תמיד נקי ומסודר, לשמור על סדר באזור הקבלה וכמובן – להיות לבושים בקוד הלבוש במרפאה.

ולא פחות חשוב – החיוך, הנעימות, טון הדיבור והשירות המצוין – את כל אלה יראה הלקוח כשהוא מציב את כף רגלו לראשונה במרפאה. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מהכי טוב שאפשר.

איך יודעים מה לעשות? מאיפה מתחילים?

אתם לא צריכים לעשות את זה לבד

עיצוב מרפאות שיניים ומיתוג כחלק אינטגראלי מהנראות בשטח, הם חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

30/05/13

אחת ההתנגדויות הגדולות ביותר של מתרפאים במרפאות שיניים, היא המחיר. או שהם דוחים את ההגעה למרפאה ואת הטיפול כי הם חוששים מהעלויות, או שהם כבר מגיעים למרפאה ומקבלים תכנית טיפול אבל נרתעים. במיוחד במציאות הנוכחית, כשקופות החולים נושפות בעורף, סוגיית המחיר היא נושא שצריך להבין כיצד לטפל בו מול הפציינט.

לפני ההגעה למרפאת השיניים

על מנת להקל על המתרפא להגיע למרפאה ולא להימנע מסיבות כלכליות, מומלץ ליצור מנגנון המאפשר להגיע ולהיבדק בעלויות נמוכות וללא מחויבות, תוך מתן ערך רב ללקוח, מתוך הנחה שלקוח שכבר הגיע למרפאה, כבר נבדק וכבר קיבל טיפול ראשוני, יעדיף להשאיר את ענייניו במקום אחד.

יש לקחת בחשבון שלקוחות היום עורכים סקרי שוק, בודקים האינטרנט ומודעים הרבה יותר למעמדם כצרכנים.

עוד כדאי להקל על הלקוח ככל שניתן באמצעות קבלת כל אמצעי התשלום, כרטיסי האשראי, פריסת תשלומים, הכוונה ושיתוף פעולה באמצעות הפנייה לקבלת הלוואות בתנאים משופרים למימון טיפולים מורכבים.

אם תדאגו ליצור את התנאים הנוחים ביותר עבור המתרפאים שלכם, סיכוי טוב יותר שישארו אצלכם.

אז מה עושים כשלקוח אומר – יקר לי?

השאלה שיש לשאול את עצמנו  – ואותו, כשלקוח אומר "יקר לי", היא: יקר יחסית למה? כשהתגובה יכולה להיות אחת מני רבות.

אולי יקר יחסית למרפאת שיניים מתחרה (ואז מומלץ לברר איתו איזה הצעות קיבל אצל מתחרים ולהסביר לו את ההבדל ואת הערך המוסף שמקבל אצלכם).

אולי יקר יחסית לאפשרות הכלכלית שלו ולתקציב שתכנן להוציא (ואז לברר כמה תכנן להוציא ולהציע לו לגשר על הפער באמצעות תכנית מימון או פריסת תשלומים – או להציע לו אלטרנטיבות טיפוליות בהתאם לתקציב).

אולי יקר יחסית לשיפור באיכות החיים שהוא מאמין שישיג (ואז מומלץ להדגים לו באמצעות סיפורי מקרה של לקוחות אחרים והניסיון המצטבר, כיצד יכול לשפר הטיפול את איכות חייו ולספק לו תועלת אמיתית).

חשוב לדעת מאיפה נובעת ההתנגדות של הלקוח על מנת לתת לה מענה, כיוון שהמטופל יסכים לשלם את המחיר רק אם ירגיש כי הוא מקבל תמורה אמיתית, הולמת, עבור המחיר שהוא משלם.

האם אתם עומדים מאחורי המחירים שאתם מבקשים? האם אתם יודעים לענות מדוע עלויות הטיפול מתומחרות כך?

אם אתם יודעים מה הערך המוסף שאתם נותנים ללקוחותיכם, אם יש לכם תשובה מדוע כדאי לבחור בכם ולא במתחרה, אם ברור לכם כיצד המחיר במרפאה משקף את התועלת של הטיפול בה – תוכלו להעביר את המסר גם ללקוח שאומר "יקר לי".

אתם לא צריכים לעשות את זה לבד

אמנות התמחור, המכירה, סגירת תכנית טיפול והעלמת התנגדויות, הם חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא באתר: http://www.knasim2000.co.il/, בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

09/05/13

זה אולי עצוב, זה אולי מרגיז, אבל זו המציאות. מרגע שפתחת מרפאת שיניים, התדמית והמסר שעובר החוצה ללקוח הוא שיכריע כיצד לקוחות פוטנציאלים יראו אותך. כולנו מכירים רופאי שיניים פחות מקצועיים, פחות מוכשרים, שהצליחו ליצור מצג של מקצוענות והצלחה והמרפאה שלהם עמוסה בלקוחות. לעומתם, רופאי שיניים מצוינים שלא עסקו בתדמית וסמכו על המקצועיות שלהם שתביא להם לקוחות, גילו מאוחר מדי, שזה פשוט לא מספיק…

אז איך יוצרים תדמית נכונה למרפאת שיניים? איך גורמים ללקוחות לחשוב עלי כפי שאני רוצה שיחשבו עלי?

כאן נכנסות שלל מילים מעולם השיווק, כגון מיצוב, מיתוג ובידול. מדובר כמובן בתורה שלמה, אבל ננסה לעשות סדר במושגים, על רגל אחת ולהסביר כיצד ניתן לפרוט אותם למעשים יומיומיים שיסייעו לפעילות השיווקית של המרפאה.

מיצוב. מיצוב הוא הדרך בה הצרכן/הלקוח או הלקוח הפוטנציאלי, תופס את המרפאה שלך. האם מדובר במרפאת יוקרה או במרפאה במחירים שווים לכל כיס? האם מדובר במרפאה שחרתה על דגלה שירות אדיב וסבלני? המיצוב של המרפאה גוזר את המשך הפעילות השיווקית. כשאתה יודע איפה אתה רוצה שהמרפאה שלך תוצב בתודעה של הלקוח, קל לכוון לשם.

מיתוג. המיתוג הוא למעשה הפיכת המרפאה שלך למותג. לא עוד מרפאה – אחת מני רבות, אלא ה-מרפאה. זו שזוכרים אותה ובולטת מבין כולן. המיתוג כולל יצירת מסרים שיווקיים ובניית עולם תוכן – גם ויזואלי ייחודי למרפאה. בין היתר המיתוג עוסק בניראות של המרפאה – הצבעוניות, העיצוב, הלוגו, הניירת, המדים הרפואיים… כולם חלק מהעניין.

בידול. בין המיצוב למיתוג, נכנס גם הבידול – ובימים כמו היום, יש לו חשיבות מכרעת להצלחת המרפאה. הבידול הוא אותו אלמנט ייחודי למרפאה שלך שמאפשר לה להיות ייחודית בנוף ונבדלת מכל מרפאה אחרת, עם ערך מוסף שיש רק לך, ללא מתחרים. הבידול הוא הגורם העיקרי המאפשר לך להתמודד עם תחרות מחירים אגרסיבית, כפי שקורה עם כניסת קופות החולים לשוק. מחקרים מראים כי הצרכן מוכן לשלם מחירים גבוהים יותר, אם יתפוס את המרפאה כמקצועית, אמינה ובעלת יחסי אנוש טובים יותר. ערך מוסף של התמחות ייחודית, התאמה לקהל מסויים או טיפול בשיטות בלעדיות, יכול ליצור בידול של המרפאה ומאפשר לך לפעול בשוק הרבה פחות תחרותי.

איך עושים את זה בפועל?

ראשית, מחליטים. מחליטים שמה שלא עובד, צריך להשתנות. אנחנו חיים בתקופה של שינויים, אם לא נצעד קדימה, נישאר הרחק מאחור. מבינים איפה הכשלים, איפה אנחנו לא משדרים את המסרים הנכונים, מבינים מה הלקוחות שלנו רואים ואת הפער בין מה שהם רואים לבין מה שאנחנו רוצים שיראו.

לומדים לוותר, להתמקד בקהלי יעד מבודלים, מתוך ההבנה שכשפונים לכולם, מאבדים את הייחוד ולא מצליחים להעניק ערך מוסף ללקוח.

מבינים שמקצועיות זה לא מספיק בימינו. שצריך להפוך את מרפאת השיניים למותג – ממש כמו מקדונלד'ס או קוקה קולה. עם ערכי מותג ברורים, עם נראות מותגית ברורה שמקיפה את כל המרפאה מכף רגל ועד ראש. מהניירת ועד למדים של השיננית.

מדובר בתהליך שיווקי מקצועי – פעולה נכונה מביאה לתוצאות!

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

07/04/13

האם קרה לך שלקוחות שהעדיפו לחסוך, לבחור בחלופה טיפולית זולה יותר או במרפאה שהציעה תכנית טיפול בעלות נמוכה, חזרו אליך כי הבינו שלפעמים, כדי לחסוך בטווח הארוך, כדאי להשקיע עכשיו? זה לא סוד שיש השקעות שהן חיוניות על מנת לחסוך ולהרוויח. אז למה אתה מתנהג בדיוק כמו הלקוחות הללו, כשזה מגיע למרפאה שלך?

ניהול מרפאת שיניים היא מיומנות נרכשת

גם אם אתה רופא מצטיין וגם אם את רופאה בחסד, לנהל מרפאת שיניים היא סיפור אחר לגמרי. לא בכדי, ניהול הוא מקצוע בפני עצמו. למרבה הצער, עם התחרות ההולכת וגוברת בשוק רפואת השיניים, להיות רופא טוב זה פשוט לא מספיק. נכון, יש אנשים שהניהול בא להם באופן טבעי, אבל החדשות הטובות הן שמדובר במיומנות שניתן לרכוש וליישם על מנת לראות תוצאות מיידיות אצלך במרפאה.

לשווק זו לא בושה

רופאי שיניים רבים חושבים ששיווק פירושו 'הנמכה' של המקצועיות שלהם או התחננות למטופלים. אין דבר רחוק יותר מן המציאות. שיווק יכול להיות 'גבוה', מכובד תוך מיתוג המרפאה ופנייה לקהל יעד באופן שיאפשר למרפאה לבלוט מעל לכל יתר המתחרים. שיווק חכם ימצב את המרפאה שלך ככזו ששווה להגיע אליה, בגלל המקצועיות, בגלל המומחיות, בגלל היחס והשירות ובגלל מיומנויות ייחודית שיש רק לך.

להתייעל בתקופה קשה

פעולות פשוטות אך משמעותיות שניתן לעשות במרפאה, יכולות לחולל הבדל משמעותי ולאפשר למרפאה אורך נשימה מבחינה כלכלית. החל מהיבטים שונים של כוח אדם, דרך עזרים טכנולוגיים וכלה בחוויית השירות. טיפים קטנים, כלים חדשים וידע שהוכח במרפאות אחרות כמייעל ומקדם את המרפאה, מאפשרים להגדיל את כמות הלקוחות תוך צמצום הוצאות, כך שהמרפאה הופכת רווחית מתמיד.

זול עולה ביוקר

כשאתה אומר לעצמך שזה לא הזמן להשקיע בקידום המרפאה, אתה נעצר במקום, בדיוק כמו אותו מטופל שחושב שיחסוך ויבחר בפתרון ביניים – אבל השוק ממשיך לרוץ קדימה ואתה נשאר מאחור. במיוחד עכשיו, עם כניסת קופות החולים לשוק, אתה לא יכול להרשות לעצמך להמשיך לעשות את מה שתמיד עשית. צריך לתת מענה – יצירתי, חדש, פורץ דרך, כי המצב לא פשוט!

חשוב לדעת – יש מה לעשות!

אני שומעת עשרות רופאי שיניים מיואשים מדי חודש, שבטוחים שכניסת קופות החולים והתחרות הברוטאלית בשוק משמעה גזר דין מוות על המקצוע. אבל כל עוד תדע מה אתה, כמומחה, יכול לתת למטופליך – כל עוד יש לך ערך מוסף וכל עוד תדע כיצד להעביר את אותו ערך בשיווק חכם, תמיד יהיו מי שיהיו מוכנים לשלם עבור יכולותיך הייחודיות. מחקרים הראו כי המחיר הוא פרמטר משני יחסית בהחלטת המתרפא בבחירת מרפאת שיניים ונמצא הרחק מאחורי שיקולים של מקצועיות הרופא, יחס אישי, מיקום המרפאה ועוד.

חבל על כל רגע שעובר בלי למקסם את יכולות המרפאה שלך!

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.
כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.
הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים. מחזור 23 של הקורס יפתח ב-10.10.13 בהיקף של 83 שעות אקדמיות על פני 4 חודשים – מפגש אחד בשבוע.
פרטים נוספים בפייסבוק או בטלפון: 052-2525224

12/03/13

למרפאת שיניים משגשגת בראש  העין

 דרושה מזכירה/סייעת נעימה עם ניסין,ידע בשיווק ,וידע בתוכנה לניהול מרפאה

  למשרה מליאה .

לרציניות נא לשלוח קורות חיים במייל:

galit@knasim2000.co.il

 

07/03/13

07/03/13

רופאי שיניים ומנהלי מרפאות, בואו נסתכל למציאות בעיניים: שנת 2013 לא עומדת להיות פיקניק! השוק הופך יותר ויותר תחרותי, קופות החולים ומרפאות ציבוריות נוגסות ברווחים, המטופלים מגיעים אחרי סקר שוק באינטרנט ומשווים מחירים בין תכניות טיפול שונות ממרפאות שונות.

מה עושים ואיך הופכים את התקופה הקשה למקפצה למינוף עסקי חכם? קבלו שלושה (וחצי) טיפים לרופאי שיניים שלא מוכנים לתת לזרם לסחוף אותם.

1. מבינים את המציאות החדשה: להיות מקצוען זה לא מספיק!

חייבים להבין שהשוק השתנה. זה נכון לכל מקצוע וזה נכון שבעתיים בתחום רפואת השיניים. להיות רופא מקצועי זה לא מספיק. גם אם אתה רופא נפלא, גם אם אתה מנהל מרפאה בחסד וגם אם המוניטין שלך ללא רבב, זה עדיין לא מספיק כדי למלא את המרפאה שלך במטופלים. בעידן הניו מדיה, הביג דאטה, הצפת המידע וטשטוש הגבולות, אתה מוכרח להיות ממוקד ולהבין שאתה צריך להיות מקצוען רב-תחומי. מנהל, משווק, מוכר, ממתג, וכן, גם רופא.

2. דואגים לקבל את הכלים הנכונים להתמודדות עם שוק קשה

כל אחד מאיתנו מכיר את החוזקות ואת החולשות שלו. החוכמה היא לדעת איפה נקודות התורפה שלך וכיצד הופכים אותה מקושי ואתגר להישג והצלחה. כל אחד מהקשיים בדרך הם מיומנויות שניתן ללמוד, בין אם קשה לך עם מכירות, אם השיווק לא ממוקד, אם אתה לא מצליח לתמחר נכון או אם הזמן בורח לך מבין האצבעות. עם ארגז הכלים הנכון, ניתן להצליח ולצמוח.

3. בידול, בולטות, מיתוג

כשיש כל כך הרבה מרפאות שיניים, כל כך הרבה רופאי שיניים ועם קופות החולים נושפות בעורף, אתה חייב להיות האחד והמיוחד שבשבילו שווה להשקיע – להגיע – לשלם יותר. חייב לבלוט בין כולם ולתת למומחיות שלך לזהור. לזה בדיוק מתכוונים כשמדברים על בידול. גם יצירת בידול ומיתוג חכם הם נושאים שחשוב ללמוד, להיערך אליהם ולתת להם מענה במיוחד בתקופה עסקית לא פשוטה.

ועוד חצי טיפ לדרך: אתה ממש לא חייב לעשות את זה לבד. כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים. מחזור 22 של הקורס יפתח ב-2.4.13, בהיקף של 83 שעות אקדמיות על פני 4 חודשים – מפגש אחד בשבוע.

פרטים נוספים בפייסבוק: www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

09/05/12
09/05/12
09/05/12
09/05/12
09/05/12
09/05/12
09/05/12
24/01/12

שם מלא (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

כתובת המרפאה

מאפייני המרפאה

קהל היעד
 ילדים מבוגרים קשישים

סוגי הטיפולים
 סתימות טיפול שורש שתלים יישור שיניים הרמת סינוס הלבנת שיניים שיננית

מספר כסאות הטיפול (Units) במרפאה

מספר המזכירות במרפאה

מספר הסייעות במרפאה

מספר מתרפאים פעילים (מגיעים לפחות אחת לחצי שנה)

מספר מתרפאים המבצעים כרגע תוכניות טיפול

מספר מתרפאים רדומים (נמצאים ברשימות המרפאה, אך לא מגיעים לטיפולים)

ממוצע שעות פעילות שבועיות במרפאה

מטרות ויעדים

מטרות הנוכחות האינטרנטית שלי הן:

 הבאת לקוחות חדשים למרפאה

 פניית מתרפאים לקבלת מידע באתר

 שליחת מידע ללקוחות קיימים באמצעות האימייל

 שליחת הודעות שוטפות (תזכורות לתורים, ברכות לימי הולדת...) ללקוחות קיימים

 קביעת תורים דרך האתר

 פרסום ומיצוב הרופאים במרפאה כמקצוענים בתחומם

הצלחה בשבילי היא:

הממוצע החודשי של מספר הפניות של מתרפאים חדשים יהיה:

הממוצע החודשי של מספר תוכניות הטיפול שיסגרו כתוצאה מהפניית מתרפאים לקבלת מידע באתר יהיה:

הממוצע החודשי של המתרפאים הרדומים שיחזרו לפעילות כתוצאה משליחת הודעות יהיה:

התחייבות

מילוי שאלון זה הינו תחילת תהליך הייעוץ האסטרטגי ובניית אתר אינטרנט עבור מרפאתי ע"י "כנסים 2000".
בשליחת שאלון זה אני מתחייב לשכור את שירותי "כנסים 2000" והיועצים מטעמה לפחות עבור חבילת הבסיס המפורטת בהצעת המחיר שהועברה לי בנפרד ועלותה 5997 ₪ + מע"מ.

אישור התחייבות
 אני מתחייב ומאשר את תנאי ההתחייבות המופיעים לעיל

09/11/11
24/08/11

בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול(BAׂׂ)

תואר ראשון(LLB) ותואר שני  (LLMׂ) במשפטים.

בעל ניסיון מקצועי עשיר במגוון תפקידים בחברות מובילות במשק הישראלי ובהן פז כרמל ונצ'רס וחברות האחזקות גרנית הכרמל השקעות.

ייעוץ ארגוני והדרכה לתוכנית עסקית.

24/08/11

DMD, איש סגל המחלקה לאוקלוזיה ומדעי ההתנהגות בביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטת ת"א.
חוקר בתחום מדעי ההתנהגות ברפו"ש.
מורשה לטיפול בהיפנוזה ברפואת שיניים ומדריך קורסים של יחסי מטפלש מטופל והתמודדות עם פציינט חרד

24/08/11

רואה חשבון

בעל ניסיון של 25 שנים בניהול וייעוץ לעצמאיים וחברות, מתוכi5 שנים באגף מס הכנסה כמפקח מס.

 

24/08/11

בוגר BSc במדעי החיים.

התמחה בהדרכה בתחומי המשא ומתן, מכירות ,פרזנטציה ושפת הגוף

24/08/11

מייסדת ומנכ"ל כנסים 2000.

יועצת ארגונית ושיווקית למרפאות שיניים.

שיננית במקצועה (R.D.H.)

עובדת במספר מרפאות פרטיות.

מתמחה מזה מספר שנים ובעלה ניסיון רב בניהול ושיווק שירותי רפואת שיניים שבהלכן אימנה.

הדריכה וייעצה למרפאות שיניים רבות ברחבי הארץ.

24/08/11

לאחר שסקרנו את האלמנטים בשיווק על פי מעגלים בשיווק פסיבי, נעבור עתה לדבר על השיווק האקטיבי
מאת: מיכאל מרטון
פורסם: 23/03/10

אלמנטים בשיווק פסיבי– בדיקה (לפי הרשימה במאמר הקודם) מחקר וחשיבה מהם חוזקות וחולשות המרפאה ביחס לסביבה ולמתחרים.

ניתוח הנתונים, הסקת מסקנות, החלטות לשינוי ושיפור, חלוקת מטלות, קביעת לוחות זמנים, יישום, מעקב ובקרה, סיכום – הסקת מסקנות.

אלמנטים בשיווק אקטיבי – יוזמות של המרפאה ליצור מגע תקשורתי כל שהוא עם הלקוחות מעבר להגעתם למרפאה לטיפול.

רעיונות ליצירת קשר יזום :

תזכורות חצי שנתיות בכתב או בטלפון– מקובל ברוב המרפאות,בעיני הלקוחות נתפס כמובן מאליו ומהוה הליך טכני בלבד.
אגרת ברכה לחגים: רצוי תוספת בכתב יד, או לפחות חתימה.
אגרת ברכה ליום הולדת: חיובי יותר מברכה לחג. נתפס יותר
אישי ומרשים. לצורך כך יש להיות מצויד בבסיס נתונים מתאים. את המשלוח יש לארגן כך שהלקוח יקבלו כמה ימים לפני היום הקובע.
פיתוח עזרי שיווק– פיתוח כרטיסי ביקור, נייר מכתבים עם הלוגו ופרטי המרפאה, ולא פחות חשוב פיתוח עלון המרפאה.
דיוור ישיר של עלון המרפאה– לכל הלקוחות הרשומים . על העלון להיות מעוצב היטב ומשקף את התדמית הרצויה שרוצים ליצור למרפאה

24/08/11

במאמרים הראשונים בסדרה זו סקרתי את השינוי הדרמטי שחל בעשור האחרון בשוק רפואת השיניים בארץ:

הרחבה והתבססות של רשתות, מרפאות קופות החולים, הסדרי ביטוח,

ועלייה דרמטית במספר המרפאות הפרטיות. במקביל לכך הלקוחות משנים את הרגליהם : הם נעשים פחות נאמנים,נוטים להשוות בין המרפאות, דרישותיהם עולות, ובנוסף רוצים מחיר נמוך ככל האפשר.

בעת האחרונה המצב הכלכלי והביטחוני הירוד תורם את חלקו לשפל.

יותר ויותר מרפאות נמצאות בעת האחרונה בקיפאון, בתהליך של נסיגה או אף בתהליך של התדרדרות עד כדי סכנת סגירה.

צוות המרפאה יכול להמשיך בהתנהגות פסיבית ולהתבונן בתהליך בחוסר אונים ולקוות לימים טובים יותר, או לנקוט בגישה פרו אקטיבית ולפעול בשורה של צעדים יזומים כדי לשפר את מצב המרפאה.

למשל : לשפר את תדמית המרפאה, לפעול להגדיל את מספר המטופלים, לכוון שיווקית לקהלי היעד הנכונים, להקטין הוצאות, לייעל את העבודה, וכתוצאה לכך לשפר את רווחיות המרפאה.

במאמר זה ינתנו מספר כלים אופרנטים שיווקים שבמידה וייושמו ע"י צוות המרפאה הם עשויים בהחלט לקדם ולשפר את מצבה.

שיווק על פי מעגלים

שיווק על פי מעגלים מבוסס על אלמנטים בשיווק פסיבי ושיווק אקטיבי.

חלק מהאלמנטים בשיווק פסיבי:

יצירת תדמית נכונה לצוות ולמרפאה, שיפור רמת השרות, יצירת קשר בין אישי משופר עם הלקוחות. לדוגמא :

אלמנטים בתדמית המרפאה:בניין חיצוני, שילוט, כניסה לבניין, עיצוב, חדר המתנה, חדרי טיפולים.
אלמנטים בתדמית הצוות:הופעה חיצונית, ביגוד, מקצועיות, סמכותיות, ביטחון, אמפטיה, גישה חיובית, אדיבות.

24/08/11

ניסיון של שנים לימד אותנו שמעבר לעבודה הרפואית המקצועית חשובה מאוד ללקוח גם העטיפה.

במצב של שוק תחרותי ההולך ומשתכלל אנחנו חייבים לבלוט ולהציג את הערך שלנו למתרפאים בצורה ברורה, בהירה אך גם מושכת ומעניינת.

אנו מציעים חבילת מיתוג למרפאה הכוללת:

בניית אסטרטגיה מיתוג.

עיצוב לוגו.

נייר מכתבים.

מעטפות.

גלויות.

כרטיסי ביקור.

ועוד…

לדוגמאות של עבודות שביצענו לחץ כאן

23/08/11

בחר סוג פניה
 מחפש עבודה מחפש עובדים

תוכן ההודעה

שם פרטי ומשפחה (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

מרפאה

תפקיד

23/08/11

מעסיקים בתחום הדנטלי? 
מחפשים/ מחפשות עבודה במרפאת שיניים?

בזכות נסיון בן 20 שנה טווינו קשרים ענפים במרפאות שיניים רבות, ולכן ביכולתנו לקשר במהירות רבה בין דורשי עבודה לבין מציעים איכותיים במיוחד.

 כנסים 2000 מקושרת למאות מרפאות שיניים מובילות ולמאות מחפשי עבודה איכותיים בתחום: רופאות/רופאים, סייעות, מנהלות מרפאה ושינניות.

אם אתם מחפשים עובד/ת למרפאה או אם אתם מחפשים עבודה בתחום רפואת השיניים – צרו קשר!

מחפש עבודה? לרשימת המשרות הפנויות לחץ כאן

מחפש עובדים? לרשימת מחפשי העבודה לחץ כאן

להוספת משרה ללוח הדרושים או להגשת מועמדות לחץ כאן

04/08/11

פרטי יצירת קשר

טלפון קווי: 03-9330824
טלפון סלולרי: 052-2525224
פקס: 03-9330824
כתובת אימייל: sales@knasim2000.co.il

 

טופס יצירת קשר

נושא

ההודעה שלך

שם פרטי ומשפחה (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

מרפאה

תפקיד

28/07/11

פרטי יצירת קשר

טלפון קווי: 03-9330824
טלפון סלולרי: 052-2525224
פקס: 03-9330824
כתובת אימייל: sales@knasim2000.co.il

 

טופס יצירת קשר

נושא

ההודעה שלך

שם פרטי ומשפחה (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

מרפאה

תפקיד

28/07/11

פרטי יצירת קשר

טלפון קווי: 03-9330824
טלפון סלולרי: 052-2525224
פקס: 03-9330824
כתובת אימייל: sales@knasim2000.co.il

 

טופס יצירת קשר

נושא

ההודעה שלך

שם פרטי ומשפחה (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

מרפאה

תפקיד

28/07/11

פרטי יצירת קשר

טלפון קווי: 03-9330824
טלפון סלולרי: 052-2525224
פקס: 03-9330824
כתובת אימייל: sales@knasim2000.co.il

 

טופס יצירת קשר

נושא

ההודעה שלך

שם פרטי ומשפחה (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

שם המרפאה

תפקיד

27/07/11

טרם התקבלו מכתבי המלצה

27/07/11

טרם התקבלו מכתבי המלצה

27/07/11

טרם התקבלו מכתבי המלצה

27/07/11


ורד קרמר – שיננית:

לציבור השינניות, בחודש ינואר השנה סיימתי את הקורס לניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים…

למכתב המלא לחץ כאן


אילנית אלזם – מנהלת מרפאה:

הקורס עזר לי ליצור תקשורת אישית טובה…

למכתב המלא לחץ כאן


ד"ר ניסים לוי

הקורס היה מהנה ומספק…

למכתב המלא לחץ כאן


ד"ר עמי גבע

אין לי שום ספק שהקורס חיוני כיום לכל אחד מצוות מרפאת השיניים…

למכתב המלא לחץ כאן


ענת נייס – מנהלת מרפאה

הקורס מועבר ברמה גבוהה מאוד ביחס אישי ולבבי…

למכתב המלא לחץ כאן

25/07/11

תמונות קורס ניהול ושיווק – מחזור 16

25/07/11
25/07/11
25/07/11
14/07/11

רוצה לקבל ייעוץ וליווי צמוד להצלחת מרפאת השיניים שלך?!

ממוקד, תוצאתי – בדיוק בנקודות טעונות השיפור לשיווק ולניהול המרפאה.

 • הצבת חזון, מטרות ויעדים!
 • גיוס ורתימת כל צוות המרפאה להצלחה
 • תוצאות מדידות להצלחה
 • תכנית פעולה תפורה לצרכיך בהתאמה אישית
 • יתרון תחרותי בשוק צפוף
 • לרשותך עומדים טובי היועצים ומומחים עם ניסיון ו"קבלות", שהובילו כ-1000 רופאי שיניים להצלחות משמעותיות.

מומחי כנסים 2000 מפעילים שירותי ייעוץ ייחודיים מותאמים במיוחד למרפאות שיניים הפועלות בתנאי שוק קשים.

צברנו ניסיון רב בייעוצים אפקטיביים למרפאות רבות. התוצאות מדברות בעד עצמן.

אנו מציעים חבילה שלמה וכוללת של ייעוץ, הנחייה וליווי של מרפאות שיניים על מנת להביא אותן למצב של תפקוד ורווחיות אופטימליים.

תחומי הייעוץ:

ניהול המרפאה

ניתוח ביצועי המרפאה

הגדרת יעדים למרפאה

ניתוח מצב תחרותי

פיתוח תוכנית שיווקית למרפאה

פיתוח מבצעים שיווקיים למרפאה

למידע נוסף התקשרו עכשיו!! 052-2525224

14/07/11

שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיבייםבמיוחד
7 Habits of Highly Effective People

לפניכ- 10 שנים פרסם ד"ר סטיבן קובי, מרצה למנהל באוניברסיטת בריגהאם – יאנג, את ספרו: "שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד".הספר הפך במהירות לרבמכר והוא ספר העסקים הנמכר ביותר מאז ומעולם- קרוב ל- 17 מיליון עותקים. בעקבותהספר יצר ד"ר סטיבן קובי את קורס: "שבעת ההרגלים" שהפך גם הוא להיות הקורס הנמכרביותר בעולם. למעלה מ- 750,000 אנשים עוברים את הקורס מידי שנה. למעלה מ- 400 חברותמתוך רשימת ה- 500 FORTUNE אימצו את הקורס כחלק מן התרבות הארגונית שלהן ומדריכותאת עובדיהן באופן קבוע ורצוף.

מה הפך את "שבעת ההרגלים"לתהליך האפקטיבי ביותר להטמעת אפקטיביות בחיי המשתתפים והארגונים שהם מייצגים? שלבראשון להבנה הוא התהליך שעוברים המשתתפים. לפני הקורס נבדקים המשתתפים על ידישאלונים שמגדירים את גישתם בתחומי שבעת ההרגלים. במהלך הקורס ישנה התייחסות אישיתלמשתתפים ולצרכים האישיים שלהם. לאחר הקורס יקבל כל משתתף ספר עבודה, חוברות להמשךעבודה עצמית ואורגנייזר מתקדם המבוסס על "שבעת ההרגלים" איתו הוא ממשיך לעבוד ברמהיומיומית.

מה הם אם כן"שבעת ההרגלים?"

מדובר בשבעההרגלים שנצפו באנשים אפקטיביים במיוחד. שבעת ההרגלים בנויים כסולם שמתחיל ברמה שלתלות ומתקדם לרמה של עצמאות ומסיים ברמה של תלות הדדית ויכולת תפקוד בצוות. ההרגליםמפתחים אופי ואישיות אפקטיביים ולא עוסקים בפתרונות חיצוניים ברמה של תדמית אומיומנויות. פתרונות מבפנים החוצה ולא ההפך. לכן חווים המשתתפים שינוי אמיתי ומעמיקלאורך זמן.

14/07/11

כל הצלחה גדולה מתחילה בצעד קטן.
בואו לקבל כלים אפקטיביים בקורסים ממוקדים, בני 1-4 מפגשים בלבד, בדיוק בנושאים הרלוונטיים למרפאת השיניים שלכם.
פרטים נוספים בטלפון 052-2525224

 

 

סדנת אפקטיביות אישית וניהול זמן ממוקד בתחום מרפאות השיניים


צור קשר

לחץ כאן לצפייה ברשמים ותגובות

לחץ כאן למעבר לגלריית התמונות

לחץ כאן להורדת טופס ההרשמה

14/07/11

 

לאור בקשות נשנות וחוזרות של בוגרי הקורסים שלנו לדורותיהם , אנו שמחים להודיעכם על פתיחתו של קורס המשך  מתקדם לקורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים..

הקורס נפתח מתוך היענות  לפניות של בוגרינו שבכל סיום של קורס , בפגישות ושיחות שלנו באירועים השונים עם בוגרי הקורס,  אנו מתבקשים שוב ושוב ליצור קורסי המשך, העשרה והעמקה .

מהו קורס ההמשך ? 

הקורס נועד להעמקה נוספת, התמקצעות וגם למידה של נושאים חדשים. הקורס מכוון לרמה ניהולית גבוהה ומכוון לאנשים שכבר עובדים במרפאה, מנהלים אותה,  ובעלי ניסיון מעשי בהפעלת המרפאה.

למי הוא נועד ?

הקורס נועד לבוגרי הקורס הראשון היודעים ומכירים את התכנים שנלמדו אך מאפשר נושאים חדשים שלא היו בקורס הבסיסי , העמקה נוספת  ורענון,

מיקום: משרדי דיבידנט, רח' הזית 10 סביון

תאריך התחלה: 28/06/2012

תאריך סיום: 26/07/2012

ימי הקורס: ה'

משך הקורס: 5 שבועות(5 מפגשים)

שעות: 16:00-19:30

חומר עזר: חוברת העשרה ,קלטות וידאו

 

 

 צור קשר

לחץ כאן לצפייה ברשמים ותגובות

לחץ כאן למעבר לגלריית התמונות

לחץ כאן להורדת טופס ההרשמה

07/07/11

שיווק וניהול מרפאות שיניים – מאמר ראשון

שוק הבריאות בישראל ורפואת השיניים בפרט, עוברים בשנים האחרונות תהליכים ושינוים מואצים : כניסה והתרחבות של רשתות, כניסה של חברות ביטוח, הקמת מרפאות שיניים של הקופות, וכן עלייה דרמטית במספר המרפאות הפרטיות.
מאת: מיכאל מרטון
פורסם: 16/02/10

 

כמו בכל שוק משוכלל, שוק רפואת השיניים מתחלק בין :

ענקים–בעיקר קופות החולים,

גדולים–רשתות וביטוחים,

קטנים–מרפאות פרטיות וזעירים –רופאים פרטיים העובדים לבדם.

כל מקטע בשוק זה מחויב בהתנהגות שונה על פי גודלו.

יחד עם זאת המטרות השיווקיות דומות בכל המקטעים.

בנוסף יש לציין שלאחרונה עבר בכנסת חוק חדש הנוגע לחוק פרסום רופאים ומרפאות ולכך כדאי להיערך במיוחד.

 

בשנים האחרונות אנו עדים לתחרותיות הולכת ועולה בין הגורמים השונים.

הלקוחות כיום הרבה יותר ניידים בין המרפאות השונות ורופאי השיניים, פחות נאמנים למקום אחד, ודרישות השרות שלהם הולכות וגוברות.

המטופלים דורשים שירות איכותי יותר, סטנדרטים מקצועיים גבוהים, וכל זה במחיר נמוך ככל האפשר.

 

מרפאות רבות עומדות בפני מצבים לא מוכרים להן בעבר:

 

חוסר נאמנות גובר של לקוחות ותיקים.

ירידה איטית אך מתמדת בכמות לקוחות.

בעיות בתמחור מול מתחרים.

ומטופלים המשווים מחירים ונוטים להתווכח וללחוץ להורדת מחירים.

 

הסטנדרטים הנדרשים מהמרפאה, מהרופאים ומצוות המרפאה עלו עקב כך.

מצב זה אינו מאפשר למרפאת השיניים להמשיך ולהתנהג בגישה ההיסטורית שהתעלמה למעשה מן הצורך בשיווק אקטיבי של המרפאה וכן מהצורך במיומנות ניהולית גבוהה על מנת לנהל ולפתח "עסק" בשוק קשה ו

24/06/11
מרכז השתלמויות IDS קויפמן 4, ת"א
תאריך התחלה: 3/11/15
תאריך סיום: 31/3/16
 יום: ה'
שעות: 16:00-19:30

משרדי דיבידנט, רח' הזית 10 סביון
עדיין לא נבחר מועד:


מאבד את הידיים ואת הרגליים בניהול ובשיווק המרפאה? דע מתי הגיע הזמן לקבל עזרה!
לפעמים, החלטה אחת יכולה לעשות הבדל גדול. לתת למרפאה כיוון ברור, להגדיל באופן משמעותי רווחים ולפנות לך זמן יקר.
כמעט 1000 רופאי שיניים מצליחים עברו במשך יותר מ-16 שנים את קורס ניהול קידום ושיווק מרפאות שיניים של כנסים 2000 ומיישמים את הכלים החשובים שרכשו בקורס.
בנובמבר הקרוב גם לך יש הזדמנות לעשות מהפך ולהפוך את המרפאה שלך לכל מה שדמיינת שתהיה.
ההרשמה למחזור 24 נפתחה – אל תתן לעוד שנה להתבזבז. שריין את מקומך: 052-2525224

על הקורס:

הקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים הינו קורס מקיף המוביל את המשתתפים צעד אחר צעד בלימוד עקרונות ודרכי פעולה בהתנהלות המרפאה. בקורס אנו שמים דגש על הצדדים המעשיים ומכוונים ליישום החומר הנלמד במטרה לשפר את המיומנויות האישיות וכתוצאה מכך את רווחיות המרפאה.

 

קהל היעד:

רופאי שיניים,מנהל/ות מרפאה,מזכירות, שינניות,סייעות וטכנאי שיניים.

מטרות הקורס:

להקנות למשתתפים כלים שיווקיים וניהוליים לפיתוח עסקי של המרפאה,שיפור מיומנויות אישיות לתפקוד טוב יותר,שיפור השירות וטיפול בקהל הלקוחות, שיפור מיומנויות ניהול ועבודת הצוות, הגדלת רווחיות המרפאה וכל זאת, בהתאמה מיוחדת לתחום רפואת השיניים.

תוכנית הקורס :

1. יסודות השיווק הרפואי

2. מעגלי שיווק במרפאות.

3. שיווק ושירות.

4. מתח,לחץ ושחיקה במרפאה והתמודדות במצבים כאלה.

5. תקשורת אפקטיבית עם לקוחות במרפאה.

6. מיומנויות משא ומתן.

7. תהליך מכירת הטיפול המרפאה- חלק א'.

8. המשך מכירת תוכנית במרפאה .תרגול וסימולציות.

9. כלי עזר בניהול המרפאה.

-תוכנה המחשה להצגת תוכניות טיפול למטופל

-הסבר על עבודה עם  תוכנת מחשב בחלונות ככלי לניהול ושיווק המרפאה.

-מערכות לשליחת דיוור אלקטרוני ו-SMS.

10. אדריכלות דנטלית.

11. קידום ושיווק המרפאה ע"י מחשוב ומכשור טכנולוגי.

12. אפקטיביות בניהול המרפאה.

13.  ניהול זמן מרפאה וניהול עפ"י יעדים.

14. ניהול המרפאה בתנאי שוק קשים.

15.תמחור טיפולים והגדלת רווחיות במרפאה.

16. דגשים בניהול כספי המרפאה והתמודדות עם המיצג ושלטונות המס.

17. ניהול פיננסי ומימוני-הלוואות ומימון פיננסי

18. ניהול תזרימי מזומנים.

17.הגדלת  הרווחיות והצלחת המרפאה.

18. מיומנויות ניהול והובלת צוות

19. האצלת סמכויות יעילה.

20. הכנת תוכנית עיסקית ע"י כל משתתף למרפאה אשר אותה הוא מנהל.

21. סיכום הקורס-

הרצאת הפתעה

הצגת נושאים ופרוייקטים ע"י המשתתפים.

 

להורדת התוכנית המלאה של הקורס לחץ כאן

צור קשר

לחץ כאן לצפיה ברשמים ותגובות

לחץ למעבר לגלריית התמונות

לחץ כאן להורדת טופס ההרשמה


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר