דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

פריצת דרך מהפכנית בעולם הביגוד הרפואי: מדים אנטי-מיקרוביאליים ומדים דוחי נוזלים

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

חברת צ'ירוקי האמריקאית השיקה לאחרונה פריצת דרך בעולם הביגוד הרפואי. Certainty – פטנט רשום וטכנולוגיה פורצת דרך אשר מצמצמת הצטברות חיידקים על גבי הבד והופכת את המדים הרפואיים למגן נגד חיידקים. כמו כן, החברה מציגה טכנולוגיה דוחה נוזלים, אשר מונעת מכל סוג נוזל להיספג בבד, כך שהם מחליקים מעליו.
המדים החדשים מיובאים על ידי חברת מדיגל סטייל.

לאחרונה הציגה חברת צ'ירוקי – ענקית הביגוד הרפואי, את הדור הבא של הביגוד הרפואי. Certainty היא טכנולוגיה אנטי מיקרוביאלית אשר מהווה מהפכה אמיתית. לראשונה מציגה החברה אופנת ביגוד רפואי משולבת עם הגנה אנטי-מיקרוביאלית על גבי הבד.

המדים הופכים למגן אנטי-מיקרוביאלי

אנשים העובדים ברפואה חשופים לחיידקים ולזיהומים לא רצויים במהלך יום העבודה. המדים הרפואיים החדשים מספקים הגנה גבוהה הרבה יותר מאשר מדים רגילים, באמצעות טכנולוגיה שפותחה במשך 5 שנים ואשר הופכת את המדים לאמצעי הגנה מפני חיידקים.

הבד, עשוי מפולימר מיוחד ומכיל יוני כסף, המצמצמים הצטברות חיידקים על גבי המדים, מה שהופך אותו למגן אנטי-בקטריאלי. יוני הכסף המשולבים בבד מונעים את גדילת החיידקים הבלתי רצויים הללו על גבי המדים, ממזערים ריחות וכתמים ומאריכים את חיי הבגד.

מתאים גם לעור רגיש, ללבישה למשך שעות ארוכות בלי להציק ובלי לגרד.
מדובר בטכנולוגיה חדשנית, יעילה ורשומה של המשרד להגנת הסביבה בארה"ב.
בפעם הראשונה בהיסטוריה – המדים הרפואיים הופכים למגן מפני חיידקים בלתי רצויים, בעוד אתם ממשיכים ליהנות מהבחירה האופנתית המועדפת עליכם של בדים, סגנונות, גזרות וצבעים, מנוחות ומאיכות בלתי מתפשרת.

טכנולוגיה דוחה נוזלים

009

בנוסף, מציגה צ'ירוקי יכולות חדשות של הבד בדחיית נוזלים. כל נוזל אשר בא עם הבגד במגע אינו נספג ומחליק ממנו מבלי להותיר סימן. כך ניתן להימנע מכתמים אופיניים של דם, רוק, פיקסר, דקינס ושעווה ומנוחות ומהיגיינה מירביים.

האיכות הידועה של צ'ירוקי עולה מדרגה

פיתוחים אלה מצטרפים ליתרונות הקיימים והידועים של המדים הרפואיים של חברת צ'ירוקי האמרקיאית המיובאים על-ידי מדיגל סטייל.

מה הופך את המדים של מדיגל-סטייל לטובים מסוגם?

תפירה עילית – לא נפרמים גם אחרי שנים ארוכות ואלפי כביסות.
ללא כתמים – בד דוחה כתמים קשים, גם כתמי דם, מטבע וצמנט יורדים בקלות בכביסה ב-40 מעלות.
בד נושם – צפיפות בד נמוכה המאפשרת ללבוש אותם בנעימים גם 12 שעות מבלי להזיע.
אל קמט – תחזוקה קלה במיוחד ללא גיהוץ.
שלל גוונים, מידות וגזרות אופנתיות, כדי שהמרפאה שלך תיראה הכי טוב שאפשר. רקמת לוגו על גבי המדים – אופציונאלי.

לתיאום מדידה ולהזמנות התקשרו: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר