דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

מיומנויות משא ומתן לרופאי שיניים

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

כמנהל וכאיש עסקים (כן, כן – הרי אתה לא רק רופא) אתה מוכרח לשכלל את יכולותיך בתחום המו"מ על מנת לשפר עמדות ותנאים מול ספקים ועל מנת להתמודד בצורה אפקטיבית עם לקוחות, מטופלים ואפילו עם המועסקים במרפאה. כמה כלים פשוטים ותשומת לב לנושא שווים לך לא מעט כסף בכיס.

למה צוותי מרפאות שיניים צריכים לנהל משא ומתן?

כל מי שמנהל מרפאת שיניים הוא איש עסקים מטעם עצמו. היום-יום המקצועי מורכב מעשרות משאים ומתנים קטנים וגדולים. עם ספקים של ציוד, מכשור ונותני שירותים למרפאה, עם מטופלים אשר מעוניינים לסגור תכניות טיפול אבל מבקשים עוד הנחה ואפילו בתחום כח האדם, עם מועסקים במרפאה אשר מבקשים העלאה, תנאים וכדומה.

למעשה, אנחנו מנהלים משאים ומתנים שונים כחלק בלתי הפרד מההתנהלות שלנו – אפילו בבית, בקרב המשפחה והחברים. הצלחת המשא ומתן שווה לך הרבה מאד כסף – באופן שוטף וגם במצטבר ולמרות זאת, מעטים הם רואי השיניים ומנהלי המרפאות אשר עוצרים רגע לחשוב על הדרך בה הם מנהלים את המו"מ הזה וכיצד יוכלו למקסם את התוצאות שלו.

בשביל זה אנחנו כאן! הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לך לנהל משאים ומתנים עם תוצאות טובות יותר!

1. ידע. ידע, בעיקר במשא ומתן, הוא כוח. לכן, חשוב שיהיה לך את כל המידע הרלוונטי שישים אותך בעמדה של שליטה. מתמקח עם ספק על עלויות של ציוד מסוים? וודא שאתה יודע מה מחיר השוק המקובל, איזו הנחה הוא נתן למתחרים שלך ובאיזה מחיר ניתן להשיג מוצר מתחרה. ככל שתהיה בקיא  יותר בתחום עליו אתה מתמקח, יהיה לך יתרון על פני מי שעומד מולך והסיכויים שלך להשיג תוצאות ריאליות יגדל. הכנה טובה היא מפתח קריטי להצלחה, כשמדובר במשא ומתן.

2. אסטרטגיה. משא ומתן יכול להיות קשוח או רך. להציב אולטימאטום או לנסות להגיע יחד לפיתרון משותף. לשים את הקלפים על השולחן או לשמור אותם קרובים לחזה ולגלות את ה"אס" רק ברגע הנכון. בחירה של אסטרטגיה מתאימה היא אומנות וחשוב להתאים את הגישה הנכונה למי שעומד מולך.

3. הפרדה בין המו"מ העסקי לסמכות המקצועית. במילים אחרות, את ההטבות מהספקים, את סגירת תכניות הטיפול ואת ניהול כוח האדם ברמה השוטפת – השאירו לגורמים אחרים במרפאה, אם מתאפשר, והיו אתם הסמכות המקצועית. אסטרטגיה זו מאפשרת להפריד בין תהליך המשא ומתן לתהליך קבלת ההחלטות ובסופו של דבר מיעל את שניהם גם יחד.

4. זיהוי הזדמנות. משא ומתן חכם יודע לזהות את העיתוי המושלם להעלות את הנושא על מנת להשיג מקסימום תוצאות. לדעת מתי השוק משתנה, מתי נוצרים תנאים לשינוי, או במילים אחרות: טיימינג הוא הכל.

מסובך? לא נורא!

ניהול משא ומתן הוא חלק בלתי נפרד מהתכנים בקורס ניהול שיווק וקידום מרפאות שיניים.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר