דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

מי מפחד ממחירים נמוכים?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

לתמחור נמוך יש יתרונות וחסרונות, כשבסופו של דבר, מה שחשוב זו השורה התחתונה. אם סוגרים אתכם הרבה טיפולים, אם אתם מוכרים – כנראה שאתם מתמחרים נכון.
אבל לתמחור נמוך יש עוד פן – הפן האנושי והסולידרי. אחרי שנה וחצי של קורונה ושל משבר בטחוני, תמחור הוגן בצד הנמוך של הסקאלה נתפס חברתי יותר, מתחשב ואנושי יותר, ואת העובדה שהייתם לטובתם ברגע האמת, המטופלים שלכם יזכרו לכם הרבה אחר כך.

 

יועצים עסקיים אומרים לכם הרבה פעמים שהמחיר הוא לא פקטור.

שמטופל יסגור איתכם גם אם תהיו יקרים יותר, אם רק יבין את הערך והבידול של הטיפול אצלכם.

אומרים לכם שמחירים זולים ממצבים אתכם נמוך ושהצרכן מחפש את מותגי הפרמיום.

אומרים לכם לא לפחד לתמחר גבוה, כי אם רק תדעו איך להציג את זה, תצליחו למכור הרבה תכניות טיפול.

זה  יפה מאד על הנייר, אבל בשטח אתם כבר יודעים שזה לא ממש עובד.

במיוחד אחרי השנה וחצי שעברנו.

חלקים רבים מהציבור הגיעו לכדי מצוקה כלכלית אמיתית ולמרות שכולנו רוצים להרוויח, יש משמעות גם איך עושים את זה.

שלא תטעו, הטענה היא לא להרוויח פחות, אבל אסטרטגיית התמחור עכשיו צריכה להתאים את עצמה למצב בשטח. והמצב בשטח מאותת על מצוקה. הצורך קיים והוא אמיתי ומי שיגלה אנושיות וחמלה עכשיו, יזכה במטופלים ובלקוחות נאמנים לשנים קדימה.

זו הסיבה בגלל אנחנו במדיגל סטייל החלטנו שלא להעלות בינתיים את מחירי הביגוד הרפואי שאנחנו מייבאים מארה"ב, למרות העלייה המשמעותית במחירי השילוח. כל מי שמסביבנו העלו מחירים ואנחנו מבינים את זה. הכל התייקר ואנחנו סופגים עכשיו את כל העלויות.

אבל קיבלנו החלטה אסטרטגית שכל עוד אחנו מסוגלים לעמוד בכך, לא נעלה את מחירי הביגוד הרופאי וניישם, הלכה למעשה, את הסולידריות הקהילתית לצוותי הרפואה ולאנשי המקצוע בארץ שזקוקים לתמיכה הזו כמו אוויר לנשימה.

אז הרווח על כל חליפה שנמכרת קטן יותר, אבל אנחנו גאים לספר שלעקרונות ולערכים שלו יש גם שוק לא קטן של צוותים רפואיים, מרפאות, אנשי מקצוע בתחום, שרוכשים יותר. הכמות גדלה משמעותית ואנחנו יודעים שביום שבו נצטרך להעלות מחירים (ומתישהו זה יקרה), הלקוחות שלנו יבינו וישארו נאמנים, כי ברגע האמת עמדנו לצידם.

זו המשמעות האמיתית של חשיבה ארוכת טווח ובניית מערכת יחסים המבוססת על אמון, עם מטופלים ולקוחות.

אז אם גם אתם נתקלתם ביועצים שקראו לכם להעלות מחירים והרגשתם אי נוחות, אנחנו ממליצים לכם ללכת עם תחושת הבטן שלכם, עם הערכים שלכם ועם הסולידריות החברתית.

היא תשתלם לכם, גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

 

לפרטים נוספים התקשרו 052-2525224

 


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר