דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

האם אתם מנהיגים או מנהלים את המרפאה?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

מי לא רוצה מרפאת שיניים מצליחה ומשגשגת, קריירה מוצלחת והכנסה גבוהה? אבל בשביל זה עליכם להפוך להרבה יותר מאשר רופאי שיניים או אנשי צוות במרפאה. עליכם להוביל את המרפאה כמנהלים וכמנהיגים ולא, לא מדובר על אותו דבר!

כיצד לשלב בין ניהול ובין מנהיגות?

קודם כל, דוגמה אישית

מנהיג אמיתי מיישם את הפסוק "נאה דורש נאה מקיים". הן בהיבט המשמעתי, הן בהיבט המקצועי, הן בהיבט השירותי והן בהיבט של יחסים בין אנשים. תמיד התייחסו לשאר אנשי הצוות במרפאה בדיוק כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם ושמרו בקפדנות על העקרונות והערכים שאתם דורשים מהסובבים אתכם.

היו סמכות מקצועית

הכוונה לא רק בתחום העיסוק שלכם במרפאה, אלא בכל תחום רלוונטי נוסף. לדוגמה, בתוכנות ניהול חדשות, בשיווק, ברשתות חברתיות לקידום המרפאה, בנושאים של שירות לקוחות, בפסיכולוגיה של מטופלים. ככל שתקפידו להעשיר את עצמכם בידע מקצועי, ניהולי ואישי, תהוו השראה גם לסובבים אתכם ותוכלו להנהיג מתוך סמכות מקצועית.

תנו מילה טובה

תגמול לעובדים ולקולגות מסייע לניהול התקין, בונה את המנהיגות ומאפשר לקיים במרפאה אווירה טובה ותחושת ביטחון. בנו מנגנון תגמול ברור ומובנה שמאפשר לאנשים להציב לעצמם יעדים וללכת לכיוון  המטרה ואל תשכחו שברוב המקרים, אין צורך אפילו בתגמול כלכלי. ההערכה, המילה הטובה והתחושה שרואים אותך עושים את ההבדל. הקפידו על שיטת תגמול שתעודד אנשים לשיתוף פעולה ואת הצוות לעבוד בסינרגיה. תגמול שיעודד רוח צוות ו"גאוות יחידה" במרפאה, וימנע תחרותיות לא אפקטיבית בין האנשים לבין עצמם.

אפשרו דיון

תנו וקבלו משוב במרפאה. אל תפחדו לשאול את העובדים האחרים מה דעתם. כדאי ליזום מערכת משוב ארגוני באופן קבוע, שמאפשרת לאנשים להביע את דעתם בסביבה בטוחה, לאוורר תסכולים ולהעביר ביקורת בונה או חיזוקים חיוביים.

שחררו את הרסן, אבל קחו את המושכות

בסופו של דבר, המנהיגות שלכם נמדדת ביכולת להניע וליישם את ההחלטות במרפאה. לכן, לצד השיתוף והעידוד ליוזמות ברוכות ול"ראש גדול", חשוב שבסופו של דבר תדעו לקבל החלטות, גם אם קשות. להכריע באסרטיביות וכאשר צריך גם להיות נחושים בעמדתכם. חשוב כמובן לעשות זאת רק כאשר הדבר הכרחי ותוך תקשורת פתוחה עם העובדים, אבל אל תשכחו שהאחריות בסופו של דבר היא שלכם.

רוצים להיות מנהלים טובים יותר ומנהיגים במרפאתכם?

כנסים 2000 מזמינה אתכם להרצאה: "להנהיג מהלב ולנהל מהראש". מה בין מנהיגות לניהול? האם כל מנהיג הוא מנהל? האם כל מנהל הוא גם מנהיג? מי מהם מתווה אסטרטגיה ארוכת טווח ומי אחראי על ייזום טקטיקה ואחריות על הביצוע במרפאה? מתי הם חופפים ומתי חייבים להפריד ביניהם? הרצאה תסייע לכם למצוא את התמהיל המתאים בין השניים.

ההרצאה תתקיים בתאריך 16.3.17 בין השעות 20:00 – 21:30, בבית התרבות בסביון, ותועבר על-ידי מר גיל שרמייסטר. להרשמה לחצו כאן: http://lp.vp4.me/rain


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר