דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

מתי הזמן הנכון לקבל החלטות אסטרטגיות במרפאת השיניים?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

בחייה של כל מרפאת שיניים, מגיע שלב של פרשת דרכים. ככל שהמציאות קשה יותר, ככל שהשוק משתנה והתחרות גוברת, השלב הזה מגיע מוקדם יותר.

האם תמשיך להתנהל כפי שהתנהלת עד כה ולהיאבק בטחנות רוח או שתפנים שיש לך עסק לנהל ותרכוש לעצמך – ולצוות המרפאה שלך, כלים קריטיים להישרדות ולצמיחה , שיאפשרו לכם לעלות על המסלול ולקדם את המרפאה להצלחה?

איך אדע שזה הזמן הנכון?

כדי לסייע לך לקבל החלטה האם זה הזמן הנכון עבורך לצאת לדרך של קידום ומינוף עסקי, האם זה הזמן לקבל החלטות אסטרטגיות במרפאה והאם יש צורך לפעול לשינוי – ענה לעצמך על השאלות הבאות:

  • האם אני מרוויח כפי שאני רוצה?
  • האם המרפאה שלי מתמודדת היטב עם תחרות?
  • האם אני ערוך לתת מענה בשוק בו קופות החולים נוגסות בפרנסתי?
  • האם אני יודע במה מיוחדת המרפאה שלי ממרפאות אחרות?
  • האם אני עובד לפי תכנית עסקית / תכנית שיווקית?
  • האם המרפאה שלי פועלת ביעילות?
  • האם יש לי אסטרטגיה ברורה של צמיחה?

אם הייתה לך תשובה טובה לכל הסעיפים, אתה כנראה בדרך הנכונה ואינך נמצא כעת בצומת דרכים שדורשת ממך כלים חדשים ודרך ברורה להתנהלות עסקית, שיווקית וניהולית שיסייעו לך לקדם את המרפאה. אבל אם היו סעיפים בהם היססת או שהתשובות לא היו מספקות, עליך להחליט – איזו דרך תבחר? האם תמשיך להתנהל כמו שהתנהלת עד עכשיו, בעולם מתקדם שבו דריכה במקום משמעה התדרדרות אחורה? או שתבחר להשקיע באופק חדש למרפאה תוך גיבוש כלים ניהוליים, שיווקיים ועסקיים שיצעידו את המרפאה שלך בבטחה קדימה?

כבעל עסק, השיקול שלך צריך להיות שיקול עסקי פשוט –  האם ההשקעה הזו תשתלם?

מניסיננו ומנסיונם של כמעט 1000 בוגרים במשך 16 שנים, אנחנו יכולים לספר לך שההשקעה מתחילה להחזיר את עצמה באופן מיידי, כבר בתחילת הקורס ומדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלא רק יחזירו את עצמן במהירות, אלא ימנפו את העשייה שלך להכנסות גבוהות יותר, למקצוענות ברמה אחרת ולעידן חדש של רווחיות למרפאה.

חבל על כל רגע שעובר בלי למקסם את יכולות המרפאה שלך!

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

נפתחה ההרשמה למחזור הקרוב באוקטובר 2013! הגיע הזמן לקחת את המרפאה שלך צעד אחד קדימה!

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר