דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

כיצד לנהל מרפאה בכלים אפקטיביים?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

כולנו יודעים שמרפאת שיניים לא מנהלת את עצמה. צריך לעשות את זה נכון וחכם, מסודר, יעיל ובצורה שתחסוך במשאבים.

יש בעלים ומנהלי מרפאה ש"יש להם את זה" באופן טבעי. יש כאלה שמשכילים לרכוש הרגלים נכונים ולומדים עם הזמן ועם הניסיון.

כדאי לדעת שגם אלה וגם אלה, לא צריכים להסתמך רק על עצמם. מרפאות שיניים חכמות מטמיעות נהלי עבודה מסודרים ומעמידות לרשות מנהל/ת המרפאה כלי ניהול חכמים שמאפשרים לנהל את המרפאה ביעילות.

כלים לניהול אפקטיבי

מנהלי המרפאה יכולים לעשות שימוש במגוון כלים טכנולוגיים אשר מקילים על ניהול המידע, אירגונו, שליפתו וניתוחו. הנגישות למידע עושה פעמים רבות את ההבדל ומצליחה לאפשר קבלת החלטות המבוססת על נתוני אמת מעודכנים. בין הכלים העומדים לרשותם נמצאים  תוכנת האקסל, תוכנות ניהול למרפאות, תוכנת CRM, תוכנת ניהול חשבונות ושכר, יומן ממוחשב, מערכת דיוור אלקטרוני ועוד ועוד.

באמצעות כלי הניהול העומדים לרשות מנהלי המרפאה, ניתן לנהל תורים ויומן, לנהל את הגבייה, להיות עם האצבע על הדופק על תזרים המרפאה, לנהל את המלאי, את כח האדם ואת תכניות הטיפול, תפוקת המרפאה, תפוקת רופאים, תפוקת כיסא וניהול יומי/חודשי/שנתי כללי במרפאה ועוד.

זמינות המידע והיכולת לנתח אותו בזמן אמת, מספקים תמונת מצב מדויקת למנהלי ולבעלי המרפאה, תוך יכולת לקבל החלטות ניהוליות איכותיות, זאת בנוסף לכלים היומיומיים המסייעים לתפעול השוטף של המרפאה.

אקסל ככלי מרכזי לניהול יעיל של המרפאה

אקסל הוא כלי ייחודי ושימושי במיוחד בניהול המרפאה. ניתן לקחת את כל הנתונים המתקבלים בכלים השונים בהם משתמשים במרפאה ולנהל אותם באופן מרוכז בתוך תוכנת האקסל, במקום אחד.

תוכנת האקסל המאפשרת ניהול וניתוח המידע הכלכלי והארגוני תוך הפקת דו"חות רלוונטיים, זמינה בכל מרפאה ויכולה להיות אוצר אמיתי עבור מנהלי המרפאה, אם רק ידעו להשתמש בה, לנצל את תכונותיה ולהפוך אותה למשאב לניהול, לארגון ולבקרה במרפאה.

הידע הזה שווה זמן וכסף.

זו הסיבה העיקרית בגינה החלטנו בכנסים 2000 לפתוח סדנת אקסל בסיסית לניהול מרפאת שיניים, להיכרות וללימוד תוכנת אקסל.

הסדנה תלמד את יסודות התוכנה למתחילים ותספק כלים חיוניים, בדגש על ניהול יעיל של מרפאות שיניים וצורכי המרפאות.

במהלך הסדנה נתאמן בהזנת נתונים ספציפיים למרפאתכם ותרגולים על דוח"ות מותאמים למרפאות שיניים, תוך דגש על שיפור הדו"ח והתאמתו באופן מלא למרפאתכם, כך שמסדנה זו תצאו עם כלי עבודה מיידיים ועם תשתית קיימת לעבודה במרפאה.

הסדנה כוללת 4 מפגשים החל בתאריכים 24.7.16, 31.7.16, 7.8.16, ו- 21.8.16,
בין השעות 17:00 – 20:30

 

מיקום:  מכללת "מגמות" ,פתח תקווה

מנחה: עומר עבדה

לפרטים נוספים על סדנת אקסל לחצו כאן: http://lp.vp4.me/dw3h


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר