דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

כיצד נמנעים ממלכודות תקציביות במרפאת השיניים?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

ניהול מרפאה מזמן החלטות פיננסיות מדי יום ואפילו המרפאות הרווחיות והמצליחות ביותר מגלות לפעמים שניהול לקוי מעמיד אותן בפני קשיים תזרימיים. אם גם אתם מכניסים הרבה אך מרוויחים מעט, זו בדיוק הכתבה בשבילכם.

האם המרפאה שלכם מתנהלת במסגרת תקציב?

קל מאד להתבלבל ולהסתנוור מההכנסות. למעשה, דווקא המרפאות המכניסות נמצאות בסיכון גדול יותר לאובדן רווחיות, כי המרפאות שיודעות שההכנסות מועטות, נוטות להתנהלות כלכלית זהירה יותר. כשהמחזור המתגלגל גדול, קל לאבד שליטה על ההוצאות, להתנהג בפזרנות גדולה יותר ולהפסיק לעשות חשבונות קטנים. כל אותן הוצאות קטנות יכולות להצטבר למספרים גדולים ולכרסם ברווחיות המרפאה.

תיעוד מדוייק של ההכנסות וההוצאות

לכן, יש חשיבות קריטית לניהול תיעוד מדוייק של כל ההוצאות וההכנסות. רק לאחר שנדע על מה בדיוק יוצא הכסף – ממש כל שקל ושקל, ניתן יהיה להעריך מחדש את הנחיצות ולמצוא חלופות זולות וכלכליות יותר לכל הוצאה.

האם אתם דואגים לשפר תנאים מול ספקים?

על כל מה שאתם משלמים היום במרפאה, אתם יכולים לשלם פחות, עם קצת מיקוח. החל מתנאי הריבית בבנק, דרך התשלום החודשי לחברת התקשורת, וכלה בחומרים במעבדה. חשוב להיות עם יד על הדופק ולוודא שאתם פועלים בתנאים המשתלמים ביותר שאתם יכולים להשיג.

המנעות מהרפתקאות כלכליות, ממינוס ומתשלומים ארוכי-טווח

החלטתם לרכוש ציוד רפואי יקר, לשפץ את המרפאה או לצאת להרפתקה כלכלית אחרת? וודאו שהמימון כבר קיים ולא דורש מכם הלוואות יקרות ופריסת תשלומים מתעתעת, שגורמת לחשוב כאילו יש לכם יותר ממה שיש בפועל.
נכון, לפעמים "צריך להוציא כסף כדי לעשות כסף", אבל אתם צריכים להיות מאד בטוחים בכושר ההחזר של אותה הוצאה, כדי לצאת להרפתקה כלכלית בלי להיות בטוחים שיש ביכולתכם לממן אותה…

שיעורי גבייה

לשיעורי הגבייה במרפאה השפעה משמעותית על התזרים שלכם. אם קיימים במרפאה מטופלים רבים שטרם שילמו, בצעו מבצע גבייה והקפידו על נהלי תשלום קפדניים מעתה ואילך, על מנת להבטיח שאתם שווים בפועל ולא רק "על הנייר".

טיפ אחרון וחשוב – הפרידו את הניהול הפיננסי של המרפאה מהחשבון הפרטי
מרפאות קטנות נוטות לנהל את כל ענייניהן הפיננסיים דרך החשבון הפרטי של הרופא או בעל המרפאה. חשוב מאד לייצר הפרדה ברורה ולפתוח חשבון בנק נפרד למרפאה, בו יתנהלו כל ענייניה הפיננסיים וכך ניתן יהיה לראות את התמונה התזרימית האמיתית של המרפאה.

ניהול פיננסי במרפאה הוא רק אחד הנושאים אותם לומדים המשתתפים בקורס ניהול, שיווק וקידום מרפאות שיניים של כנסים 2000. הקורס הקרוב יפתח ב-26.7.18, לפרטים לחצו כאן: https://lp.vp4.me/ghrr


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר