דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

איך גורמים למטופל לסגור תכנית טיפול?

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

כל מרפאה מכירה את התסריט הבא: מגיע אדם להתייעצות, בונים לו תכנית טיפול ומציגים אותה בפניו. הוא אומר "אחשוב על זה" או "אחזור אליכם בעוד כמה ימים" – אחרי הכל, בכל זאת פעמים רבות מדובר בתכנית טיפול בעלות של עשרות אלפי שקלים והגיוני שלא יסגור במקום. אבל עובר יום, עוברים יומיים, שלושה, שבוע והאדם נעלם. גם טלפון פולאו-אפ לא תמיד עוזר. רוצים להעלות את אחוזי הסגירה במרפאה שלכם?

מה עושים?

מאמצים טקטיקה מדורגת שתאפשר לו לקבל החלטה דחופה ומיידית בנוגע לחלק מתכנית הטיפול, אך ברגע שהתחיל טיפול אצלכם, יגדל באופן משמעותי הסיכוי שגם את שאר תכנית יסגור אצלכם – בהנחה כמובן שהיה מרוצה מהטיפול אותו קיבל אצלכם.

כבר בעת הצגת התכנית חלקו אותה לכמה חלקים – מה דחוף לביצוע, מה פחות דחוף ומה בהול ביותר ומוכרחים להתחיל מיד. לדוגמה: נתחיל עם סתימות הכרחיות ועם טיפול הסרת אבנית על מנת להביא את הפה למצב סביר, חלק זה מתכנית הטיפול יעלה רק X שקלים וחשוב מאד לבצע אותו במהירות כי עם כל יום שעובר, מצב השיניים מתדרדר ועלול להגיע לטיפול שורש. בהמשך, צריך יהיה לבצע גם… וכן הלאה.

מטופל שהתנסה והיה מרוצה, יוותר על המשך השוואת המחירים

הטקטיקה המדורגת מאפשרת לכם להציע את הטיפול הראשוני, הדחוף במחיר אטרקטיבי, על מנת למשוך את המטופל לבצע את הטיפול אצלכם. ברגע שהמטופל מרוצה מהמקצועיות ומהיחס שיקבל, הוא כבר יוותר על המשך השוואת המחירים ויסגור את תכנית הטיפול המלאה.

רוצה לקבל עוד כלים שיסייעו לך לסגור יותר תכניות טיפול, להגדיל את כמות המטופלים ולהרוויח כמו שמגיע לך?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 17 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224

 


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר