דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

3 צעדים להתייעלות עם תוצאות מיידיות

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

יש הרבה דברים שמרפאות שיניים צריכות לעשות כדי להתייעל, לחסוך, לפעול בצורה טובה יותר, להקטין הוצאות ולהגדיל הכנסות. כולם חשובים. כל מרפאה כושלת במקום שונה וזקוקה לחשיבה שמתאימה לשוק בו היא פועלת. אבל יש 3 צעדים שכל מרפאה יכולה וחייבת לבצע – שיציגו תוצאות התייעלות מיידיות.

אם אתם מתלבטים מאיפה להתחיל – התחילו כאן!

  1. פתיחת כל ההסכמים עם ספקים

רוב המרפאות התרגלו לעבוד עם אותה מעבדה, עם אותם ספקים ועם אותם יצרנים. זה נוח, אבל זה בוודאות לא הדבר הרווחי ביותר שניתן לעשות. סקר שוק קצר, בחינה של כל האפשרויות, יציאה מאיזור הנוחות ומיקוח על תנאים יכולים לייצר לכם חיסכון עצום!

  1. האצלת סמכויות ואוטומציה של תהליכים

יש המון דברים שמתבצעים במרפאה על ידי כח אדם ואשר יכולים להתבצע אוטומאטית. שליחת סמסים לתזכורת לטיפול, גיבוי מידע במחשבים, ניהול יומן, ניהול מלאי, התרעות… ועוד. יש הרבה דברים שמתבצעים על ידי רופאים שיכולים להתבצע על-ידי הפקידה או הסייעת. עצרו. חשבו. על מה מתבזבז זמן? כיצד ניתן לנצל אותו בצורה טובה יותר? חלוקת תפקידים מחודשת ויעילה יותר תחסוך לכם הרבה כסף ותאפשר לקדם את המרפאה.

  1. שיווק כחלק בלתי נפרד מפעילות היום-יום

רוב המרפאות מתייחסות לשיווק כאל כאב ראש הכרחי. בהתאם, הם מגיעות להתעסק בזה "כי חייבים" ורק כשכבר אין ברירה. במקום להגיב ולהיגרר, צרו שגרת שיווק יומיומית. הגיעו למרפאה חצי שעה לפני הזמן והקדישו את חצי-השעה הזו לשיווק. עדכנו את אתר האינטרנט, את עמוד הפייסבוק. גלשו וצפו בפעילות מתחרים, כתבו מאמר שיווקי קצר, ניוזלטר ללקוחות, תאמו הרצאה מול קהל היעד, בדקו איזה כנסים יסייעו לשיווק שלכם, ערכו שיחות טלפון רלוונטיות והבטיחו שבכל יום תבצעו לפחות פעילות שיווק אחת במרפאה. התוצאה: הגדלה מיידית של כמות המטופלים.

רוצה להתחיל להרוויח כמו שמגיע לך?

הצטרף למאות מרפאות מצליחות שלמדו כיצד לקדם ולמנף את רווחיות המרפאה, להגדיל את תנועת הלקוחות, לשווק חכם ולמתג את עצמן כך שיבלטו וימשכו את הקהל הרצוי.

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה ייעוץ וליווי ניהולי-שיווקי למרפאות שיניים, הן במתכונת פרטנית והן בקורסים שסייעו לכמעט 1000 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הליווי מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

פרטים נוספים בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר