דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

רופא שיניים, שיווק ומכירות הן לא מילים גסות!

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

האם גם אתה חושב ששיווק ומכירות הם עיסוק נחות שפוגם במכובדות המקצועית שלך? האם יש לך קושי עם שכנוע וקידום? האם אתה חושב שהיכולת המקצועית שלך אמורה להספיק? האם אתה מאמין כי מספיק להיות רופא שיניים טוב על מנת שהמטופלים יגיעו? חשוב שתדע שאתה טועה טעות מרה, טעות שכולם נופלים בה.

רופא שיניים טוב הוא לא בהכרח מנהל מוצלח

נכון, אתה מגדיר את עצמך מקצועית כרופא שיניים, אבל למעשה, אתה בעל עסק וככזה, עליך לעשות שינוי חשיבתי ולראות את עצמך כמנהל, לא פחות מאשר מהזהות המקצועית שלך כרופא שיניים.

העולם שלנו הולך ומשתנה. התחרות גוברת, השוק כבר לא מה שהיה. כמנהל, איש עסקים, עליך להבדיל בין הכובע המקצועי לכובע הניהולי ולהתחיל להתנהג כמנכ"ל.

איך מתנהג מנכ"ל מרפאת שיניים?

מנכ"ל מרפאת שיניים מתנהג בדיוק כמו מנהל של כל בית עסק. הוא עובד לפי תכנית עסקית, מגדיר לעצמו חזון, ייעדים ומטרות ומתווה את הדרך האסטרטגית להשגתן.

הוא מבין שלא מספיק שיש לו מוצר טוב, אלא עליו לוודא שהקהל שלו ידע זאת. הוא מכין תכנית שיווקית ונערך עם תרחישים לשיחות מכירה וסגירת טיפול.

זה לא אומר שהשיווק שלנו צריך להיות זול

אחד הדברים החשובים ביותר בשיווק מרפאת השיניים שלך, הוא לוודא מיצוב גבוה, איכותי ומכובד. את המסרים השיווקים ואת הקידום אפשר להשיג במגוון של אמצעים ותוך שמירה על נראות הולמת.

תתפלא לגלות שאפשר גם ליהנות

השיווק נותן לך פתח יצירתי במיוחד וחשיבה מקורית על המרפאה. אם תשאיר בצד את הדעות הקדומות ואת אי הנעימות, תגלה שרוב האנשים אוהבים שמשווקים להם, כאשר השיווק נעשה בצורה חכמה ונותן מענה לצרכים שלהם. הומור, ערך, ידע ותועלת אל מול הצורך של המטופל הם כלים שיווקיים חכמים שעושים את העבודה באופן אינטיליגנטי תוך מחשבה על המטופל ועל הדרך הטובה ביותר לסייע לו.

לא קל לשווק לבד מרפאת שיניים

אבל בשביל זה אנחנו כאן!

כנסים 2000 מתמחה כבר 16 שנה בהעצמה, קידום ומינוף של מרפאות שיניים ומציעה קורס ניהול ושיווק מרפאות שיניים, שסייע ללמעלה מ-900 רופאי שיניים וצוותיהם להפוך את המרפאה שלהם לסיפור הצלחה.

הקורס מקנה למשתתפים כלים ניהוליים משופרים לניהול המרפאה, כלים שיווקיים לפיתוח עסקי של המרפאה, מיומנויות אישיות לשיפור תפקוד המרפאה, כלים לשיפור הרווחיות של המרפאה, וכן מידע על טכנולוגיות חדשניות, חומרים ושיטות חדישות ברפואה.

הקורס מיועד למנהלי מרפאות, רופאים, מנהלי מכונים, עובדים פרה-רפואיים, צוותים רפואיים ולבעלי רקע מתאים המעוניינים בהסבה מקצועית בניהול ושיווק בתחום רפואת השיניים.

כדי למקסם את התוצאות של התהליך, כל משתתף בקורס מקבל גם שעת ייעוץ פרטני וליווי אישי להתאמה מושלמת של התכנים למרפאה ולהתנעה של מהלך להצלחה. זה עובד! אנחנו רואים את התוצאות מדי יום.

פרטים נוספים על המחזור הבא בפייסבוק: https://www.facebook.com/knasim2000 או בטלפון: 052-2525224


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר