דרושים ומחפשי עבודה

להשארת פרטים לחץ כאן

שבעת ההרגלים

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wint.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/knasim20/public_html/wp-content/themes/Galit/header.php on line 239

שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיבייםבמיוחד
7 Habits of Highly Effective People

לפניכ- 10 שנים פרסם ד"ר סטיבן קובי, מרצה למנהל באוניברסיטת בריגהאם – יאנג, את ספרו: "שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד".הספר הפך במהירות לרבמכר והוא ספר העסקים הנמכר ביותר מאז ומעולם- קרוב ל- 17 מיליון עותקים. בעקבותהספר יצר ד"ר סטיבן קובי את קורס: "שבעת ההרגלים" שהפך גם הוא להיות הקורס הנמכרביותר בעולם. למעלה מ- 750,000 אנשים עוברים את הקורס מידי שנה. למעלה מ- 400 חברותמתוך רשימת ה- 500 FORTUNE אימצו את הקורס כחלק מן התרבות הארגונית שלהן ומדריכותאת עובדיהן באופן קבוע ורצוף.

מה הפך את "שבעת ההרגלים"לתהליך האפקטיבי ביותר להטמעת אפקטיביות בחיי המשתתפים והארגונים שהם מייצגים? שלבראשון להבנה הוא התהליך שעוברים המשתתפים. לפני הקורס נבדקים המשתתפים על ידישאלונים שמגדירים את גישתם בתחומי שבעת ההרגלים. במהלך הקורס ישנה התייחסות אישיתלמשתתפים ולצרכים האישיים שלהם. לאחר הקורס יקבל כל משתתף ספר עבודה, חוברות להמשךעבודה עצמית ואורגנייזר מתקדם המבוסס על "שבעת ההרגלים" איתו הוא ממשיך לעבוד ברמהיומיומית.

מה הם אם כן"שבעת ההרגלים?"

מדובר בשבעההרגלים שנצפו באנשים אפקטיביים במיוחד. שבעת ההרגלים בנויים כסולם שמתחיל ברמה שלתלות ומתקדם לרמה של עצמאות ומסיים ברמה של תלות הדדית ויכולת תפקוד בצוות. ההרגליםמפתחים אופי ואישיות אפקטיביים ולא עוסקים בפתרונות חיצוניים ברמה של תדמית אומיומנויות. פתרונות מבפנים החוצה ולא ההפך. לכן חווים המשתתפים שינוי אמיתי ומעמיקלאורך זמן.


לוח אירועים


צור קשר

טלפון: 03-9330824
פקס: 03-9330824
סלולרי: 052-2525224
צור קשר